■Eén carrière 4 DE ROOI PANNEN u intratuin 48 banen SSÏÏüf W i r-'ii Filiaalleider m/v i V Vervangend Filiaalleider m/v 2^ m docent Duits (m/v) (o,4fte) DE ROOI PANNEN Intratuin Koudekerke zoe 9# zaterdag 12 november 2011 O JobTrack.nl Aldi is één van de grootste supermarktbedrijven ter wereld met meer dan 4000 filialen in Europa, waarvan 493 in Nederland. Voor de leiding van onze Aldi Markten in de regio Zeeland en West-Brabant zijn wij op zoek naar filiaalleiders (m/v) - Vervangend Filiaalleiders (m/v). Na een gedegen inwerkperiode krijgt u de medeverantwoordelijkheid voor één van onze succesvolle filialen. De belangrijkste taken van een filiaalleider zijn, het zelfstandig leiden van het filiaal; het inplannen van en leidinggeven aan de medewerkers. Het scheppen van een organisatie waarbij voldaan wordt aan de wettelijke veiligheids- en hygiënenormen, zorgdragen voor optimaal beheer van de goederenstroom en -voorraad; zorgvuldig beheer van de geldstromen, eindverantwoordelijk voor omzet en administratie; waarborgen van kwaliteit en productiviteit en de dienstverlening naar klanten garanderen. Wij verwachten dat u beschikt over MBO-werk- en denkniveau. U bent een organisator met verantwoordelijkheidsgevoel en betrokkenheid. U heeft com municatieve vaardigheden, een klantvriendelijke instelling en een sterk besef van normen en waarden. Wij bieden u een concurrerend salarispakket, een afwisselende en verant woordelijke functie binnen een dynamisch branche en een stabiele werk omgeving gebaseerd op een langdurig samenwerkingsverband. Indien deze uitdagende functie u aanspreekt, stuur dan uw sollicitatie (bij voorkeur voorzien van een pasfoto) naar: Aldi Roosendaal B.V. T.a.v. mevrouw W. H. M. Hoornick Postbus 1850 4700 BW Roosendaal CENTRUM VOOR ONDERNEMERSONDERWIJS is een verticale scholengemeenschap voor VMBO en MBO bestaande uit tien autonome onderwijsafdelingen met de studierichtingen Handel, Horeca, Toerisme Recreatie en Vormgeving gevestigd in Tilburg, Eindhoven en Breda. De school telt thans ruim 7.600 leerlingen en 740 personeelsleden. Wij zoeken per I januari 2012 voor de afdeling MBO Toerisme Recreatie in Breda een Het betreft een tijdelijke aanstelling met uitzicht op een vast dienstverband met een mogelijke uitbreiding van het aantal uren in het nieuwe schooljaar. Wij zijn op zoek naar kandidaten die in het bezit zijn van een tweedegraads bevoegdheid. De docentenfunctie kent een carrièrepatroon schaal LB (min. 2.405,00 en max 3.778,00 bruto/mnd. fulltime). Ten aanzien van de arbeidsvoorwaarden geldt de CAO-BVE. Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met dhr. S. van Ringelestijn (directeur MBO Toerisme Recreatie Breda), telefoon (013) 850 40 50. De Rooi Pannen streeft in de samenstelling van haar personeelsbestand naar een afspiegeling van de samenleving en nodigt daarom ook kandidaten uit minderheidsgroepen van harte uit te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uw sollicitatiebrief, voorzien van een CV, gelieve vóór 23 november 2011 te zenden aan: scholengemeenschap De Rooi Pannen. t.a.v. dhr. C.J.C.M. Pheninckx. voorzitter College van Bestuur, Postbus 1458, 5004 Bl_ Tilburg. In deze functie ben je eindverantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in ons tuincafé. Onder jouw verantwoordelijkheid worden kleine gerechten en maaltijden bereid en worden onze gasten op een correcte wijze bediend. Tevens zorg je voor een optimale hygiëne en netheid in het tuincafé en de keuken. 3e bewaakt en controleert de wettelijke voorschriften, verzorgt de administratie en draagt zorg voor een juiste personele bezetting. Je wordt beperkt binnen andere afdelingen van het tuincentrum ingezet. 3e geeft leiding aan 3 tot 6 medewerkers. Profiel 3e hebt aantoonbare kennis en ervaring en/of opleiding, op ten minste MBO-niveau, in de horeca. Kennis van en werkervaring met de HACPP-richtlijnen is een must. Je hebt relevante werkervaring en bewezen leidinggevende capaciteiten, kortom je bent een enthousiaste horecaman of -vrouw met een flexibele instelling en uitstekende communicatieve vaardigheden. Werktijden Voor deze functie geldt dat de werkdagen en werktijden variëren binnen de openingstijden van het tuincentrum, inclusief de koopavonden, zaterdagen en de koopzon- en feestdagen. Wij bieden Afwisselende banen met enthousiaste collega's in een inspireerde werkomgeving. De honorering en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Tuincentra. Je reactie Stuur je schriftelijke reactie, voorzien van CV, naar Intratuin Kouderkerke, t.a.v. de heer S. Joziasse, Galgeweg 5, 4371 RG Koudekerke of email naar info@koudekerke.intratuin.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Intratuin Koudekerke Galgeweg 5 (Prövindale weg tussen VLissingen en Koudekerke), tel. 0118 551623 - Donderdag en vrijdag koopavond. www.intratuin.nl - twitten @intratuin0118 CENTRUM VOOR ONDERNEMERSONDERWIJS rmsdföMteOöncMk 31M®@[Unr© «v Bij Rombouts Kunststof Techniek B.V. zijn circa 60 enthousiaste mensen werkzaam met kennis en geavanceerde technieken op het gebied van verwerking van thermoplastische en thermohardende kunststoffen ten behoeve van leiding- en apparatenbouw in de werkplaats en montage. Wij werken o.a. voor de industrie, (semi)overheid en aannemers van allerlei groot- en kleinschalige infrastructurele projecten, zowel in binnen- en buitenland. De werkzaamheden worden op locatie als ook in de vestiging te Tholen uitgevoerd. Ter versterking van ons bedrijfsbureau zijn we op korte termijn op zoek naar een: Werkvoorbereider Kunststof systemen, - leiding en apparatenbouw( MA/) Werkzaamheden: Het uitwerken, voorbereiden en plannen van opdrachten voor de uitvoering. Hieronder wordt verstaan het uitwerken van tekeningen met aanvullende werkplaatstekeningen, uitvoeren van bestellingen, project bewaking. Hiervoor wordt nauw samenwerkt met het gehele team van ons bedrijfsbureau werkplaatsen en montage om te komen tot een kwalitatief goed product. Opleiding en ervaring: - Je bent in het bezit van een afgerond MBO diploma, niveau 4, in een technische richting civiel of werktuigbouwkundig. - Daarnaast kennis en ervaring met Autocad 2D 3D, microsoft office en een ERP systeem. -"Ervaring met Piping Leidingbouw en tekening lezen - Ben je bekend met het verwerken van Kunststof materialen dan is dit een pre. - Bezit van rijbewijs B - Minimaal 3 tot 5 jaar relevante werkervaring bij voorkeur in een organisatie in de uitvoering van civiele en - of industriële projecten - Goede beheersing van Nederlandse en Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk. Speciale vaardigheden: - Zorgvuldig, kritisch, analytisch en communicatief zowel in woord als geschrift. - Zelfstandig en collegiaal. - Onder tijdsdruk nauwkeurig en improviserend kunnen werken. - In staat om snel te kunnen switchen tussen projecten. - Groot verantwoordelijkheidsgevoel. - Daarnaast beschik je over kennis en vaardigheden als het gaat om projectmatig werken en het opstellen van een planning. Salaris: Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden worden afgestemd op kennis, ervaring en kwaliteiten van de kandidaat. Ben jij de collega met een energieke en positieve houding, die zelfstandig en in teamverband kan werken? Solliciteer dan naar deze interessante baan. Je kunt een schriftelijke reactie met CV binnen 2 weken sturen naar: ROMBOUTS KUNSTSTOF TECHNIEK B.V., T.A.V. Anka Capello, POSTBUS 87, 4690 AB Tholen Voor eventuele informatie kunt u contact opnemen met Frans Schuurmans tel: 0166-604530. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 124