Zorgeloos wonen in Joanna in Goes CROP CARE DAG wisse So/yjS Voelt het al5of il( Je hele dag een loden püjf aan heh PvE P. VAN EiJZEREN B.V. GROTE ROIVIIVIELIVIARKT Word daarom donateur Techniek gaat prima samen. zaterdag 12 november 2011 I II Slachtofferhulp Nederland "Luisteren is meer dan horen Ieder jaar opnieuw raken er mensen betrok- De herdenkingsbijeenkomst vindt plaats ken bij een verkeersongeval. Velen raken op zondag 20 november as. van 15.00 gewond en helaas ook dit jaar kwamen er tot 17:30 uür in de "Nieuwe Kerk", weer slachtoffers om het leven in het Groenmarkt 1 te Middelburg, verkeer. Vanaf 14:30 uur is de zaal open. In samenwerking met de provincie Zeeland en het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zeeland, organiseert Slachtofferhulp Nederland ieder jaar de Zeeuwse herden king verkeersslachtoffers. De Commissaris van de Koningin, mevrouw drs. Karla Peijs, zal de herdenking openen. U bent van harte welkom. Voor informatie kunt u bellen tel.0118-68 12 44/06 13 31 35 89 www.slachtofferhulp.nl 18 november 2011 Doorlopend show l Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4, 4532 BR Terneuzen Vrijdag 18 november van 13.30 tot 17.00 u. Zaterdag 19 november van 09.00 tot 13.30 u. Kleding, Speelgoed, Boeken, Huishoudelijke spullen Electr. apparaten. ZATERDAG Meubilair. Oliebollen, wafels en grabbelton. Enveloppen trekken met veel prijzen. Presentaties om 14:00 uur en 19:00 uur. Openingstijden: 13:00 uur tot 21:00 uur Quistenburg 21 4454 PZ Borssele Pulmonale Hypertensie STICHTING PHA NEDERLAND Wooncentrum Joanna is gelegen in het historische stadscentrum van Goes. De woningen zijn gehuisvestigd in een statig pand, waarvan de mooiste historische elementen tijdens de renovatie zijn behouden. Het winkel centrum van Goes telt als het gezelligste van de provincie Zeeland. Nieuwsgierig? Komt u dan eens kijken in Joanna, ge legen aan de Kioetingseweg 47. Klantenservice maandag-vrijdag 08.30 tot 17.30 uur, 0900-1234 996 (lokaal tarieO. De woningen zijn bestemd voor personen van 55 jaar en ouder; Mogelijkheid tot aansluiten op 24-uurs alarmeringssysteem; Tweekamerwoningen, oppervlakte 46 m2, driekamerwoningen, oppervlakte 65 m2; Tweekamerwoningen netto huurprijs vanaf 392,93 per maand; Driekamerwoningen netto huurprijs vanaf 455,42 per maand; Servicekosten zijn 79,19 en de stookkosten variëren vanaf 80,- tot 115,- per maand; Huurtoeslag is mogelijk, afhankelijk van uw inkomen en situatie. Interesse Voor meer informatie of inschrijving als woningzoekende kunt u contact opnemen met de beheerder, Frans Uitterhoeve, telefoonnummer (020) 666 24 66 of de Klantenservice van Woonzorg Nederland, telefoonnummer 0900-1234 996. Kijk ook op onze website www.woonzorg.nl/joanna. woonzorg.nl Maaike Atres heeft pulmonale hypertensie Pulmonale hypertensie (PH) is een zeldzame longziekte waarbij een verhoogde bloeddruk in de longslagader het hart continue zwaar belast. PH komt voor bij zowel mannen, vrouwen, kinderen als pasgeboren baby's. Oorzaken kunnen zijn: een aangeboren hartafwijking, leveraandoeningen, medicijngebruik, vernauwing of verstopping van de haarvaatjes in de longen of verstopping (door stolsels) van de grote longslagaders (embolie/trombose). Veelgehoorde klachten zijn vermoeidheid, kortademigheid, duizeligheid, (bijna) flauwvallen en vochtophoping in de enkels. PH is niette genezen, maar gelukkig komen er steeds meer medicijnen en therapieën. Hoe eerder de aandoening wordt vastgesteld, hoe beter. PH vergt een groot aanpassingsvermogen in het dagelijks leven. De Stichting PHA-NL helpt patiënten met het vinden van hun weg hierbij. Bovendien stimuleert de Stichting PHA-NL het werk van de wetenschap zodat deze niet stil komt te staan. of maak een gift over t.n.v. de Stichting PHA-NL op rekeningnummer 129184640. Kijk op de website www.pha-nl.nl voor meer mogelijk heden wat betreft sponsoracties, giften, schenkingen of donaties. www.wisse-goes.nl Het zit niet in de aard van Installatie bedrijf Wisse en haar zusterbedrij ven binnen Batenburg Techniek om de loftrompet over hun kwaliteiten te steken. 'Doe maar gewoon, dan doe je gek genoeg' is een uitdrukking die ons prima past. Maar een bedrijf dat té weinig zichtbaar is, wordt al snel als grijs beschouwd. We barsten van de knowhow. We zitten vol ambitie en dat willen we meer laten zien. We groeien en dus is het zaak om ook meer te vertellen wie we zijn en wat we doen. Dat gaat beter als één duidelijk herkenbaar merk dan als een verzameling losse merknamen. Op 11 november 2011, bestaat Batenburg als beheermaatschappij 100 jaar. Wij vinden dat een zeer goede gelegenheid om u onze nieuwe 'aanvliegroute" in de markt te vertellen. Wisse heeft een sterke eigen positie. Lokaal genoeg voor een optimale bereikbaarheid, compact genoeg voor daadkracht en slim genoeg om de voordelen van samenwerking te onderkennen. Door de krachten te bundelen ontstaat Batenburg Techniek. Een bedrijf dat gedragen wordt door afzonderlijke klantgerichte onder nemingen en kan terugvallen op de voordelen van een groep. Expertise delen en schaalvoordelen benutten. Bovenal delen we met elkaar een sterke eigen mentaliteit. Eén voor één staan we voor betrouwbaarheid, kwaliteit en innovatieve oplossingen. We vinden elkaar in de techniek, de moedertaal van onze gedreven professionals. En we vinden elkaar dus nu ook in één huisstijl die we allemaal gaan dragen. Letterlijk en figuurlijk Onze nieuwe huisstijl zal vanaf vandaag geleidelijk en op een maatschappelijk verantwoorde wijze worden geïntroduceerd. Ondanks de vele veranderingen blijft voor u toch ook weer veel hetzelfde. Contactpersonen zijn niet van de ene op de andere dag veranderd. Wisse kunt u nog steeds op de vertrouwde locatie aantreffen. Wat vooral verandert, is de markt waarin we actief zijn. Samen zijn we nog beter in staat mee te bewegen met deze veranderingen. Want 'Techniek gaat prima samen' totaalinstallateur Een Batenburg Techniek onderneming

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 11