PZC Ga samen... 5-sterren Kerstshoppen in Praag! Drie dagen kerstshoppen in Aken, Düsseldorf of Keulen Jé" Wees er snel bij want vol vol ture Travel pzc.nl/webwinkel pzc.nl/webwinkel Ü7| 4-daags Winterarrangement in het luxe Corinthia Hotel Slechts 75,- p.p, vrijdag 11 november 2011 Maak nu kennis met één van de vele gezellige kerstmarkten van Duitsland. Op ideale rijafstand van de Nederlandse grens kunt u slenteren en betoverd worden tussen duizenden schit terende lichtjes, prachtige kleuren, kerstklanken en verleide lijke geuren van Glühwein en kerstkoekjes. De kerstmarkten zijn dagelijks geopend van 17 november tot 23 december 2011 (m.u.v. 20 november) van 11.00 - 20.00 uur (op vrijdag en zaterdag tot 21.00 uur). Speciaal voor lezers van deze krant hebben de volgende 3 Mercure hotels een bijzonder aantrekkelijk arrangement samengesteld. Aken: Aan de rand van de levendige stad Aken ligt het Mercure Hotel Aken am Europlatz. Het smaakvol ingericht hotel ligt rustig echter doch zeer centraal. De Dom, het Rathaus en de Carolus Thermen zijn te voet bereikbaar. Ratingen bij Düsseldorf: Het prima en gezellige Mercure Hotel Düsseldorf Ratingen is een uitstekende uitvalbasis om de steden Düsseldorf, Essen en Duisburg te bezoeken, 's Avonds kunt u genieten van de open haard in de gezellige lounge van het hotel. Keulen: Centraal gelegen in het westen van de stad ligt het charmante Mercure Hotel Keulen Junkersdorf. Voor het hotel vertrekt de tram naar het centrum (ca. 25 minuten) kortom geen parkeerproblemen in stad! Kersthoppen arrangement: 2 overnachtingen in een 2-persoonskamer 2 x zeer uitgebreid ontbijtbuffet Kerstmarkt informatie Gratis parkeren Adviesprijs* €99,- Lezersprijs* 75,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag 1-persoonskamer op aanvraag. Kinderkorting: Een kind tot 12 jaar gratis op de kamer van de ouders. Meer informatie en boeken Via onze webwinkel. Of u kunt contact opnemen met Mercure, telefonisch via 040 - 232 6113 of per e-mail: wegener@futuretravel.nl. Wij berekenen géén reserveringkos- ten, betaling ter plaatse in het hotel. categorie reizen hotelovernachtingen Winterarrangement: 3 overnachtingen in een superior 2-persoonskamer met een fantastisch uitzicht over Praag 3 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x 3-gangendiner in "The Grill Restaurant" (op de dag van aankomst) 24-uurs metro ticket toegang tot Apollo Spa centre (in het hotel) stadsplattegrond Goedkope vluchten; in deze periode vliegt u spotgoedkoop met Wizzair (www.wizzair.com) al vanaf 29,99 (enkele reis) vanuit Eindhoven naar Praag! Lezersprijs 149,50* prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer op basis van eigen vervoer dus excl. vlucht, wij vragen eenmalige 9,95 reserveringskosten per boeking. Dit arrangement is geldig vanaf 16 November 2011 tot en met 31 Maart 2012. Het arrangement is niet boekbaar van 29 december 2011 tot en met 1 januari 2012 Voor meer informatie en reserveren: Ga naar onze webwinkel voor meer informatie. U kunt ook een email sturen naar: reserveringen@dutchandmorehotelarrangementen.nl. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 070-8919254 (bereikbaar van ma-vrij, tussen 10-13 en 15-17 uur). hotêlarw categorie reizen hotelovernachtingen Praag is zo mooi! De stad is amper aangetast door oorlogs- en natuurgeweld en heeft weinig nieuwbouw. Resultaat: één groot openluchtmuseum. Hoe nostalgisch de stad aan doet, zo hip en modern is het uitgaansleven en de Praagse keuken. Dit is dé tijd van het jaar om naar Praag af te reizen. Tenmin ste als je van kerstmarkten houdt. De sfeer zit er goed in. Al vanaf 25 november zijn de pleinen van Praag voorzien van kerstmarkten en kun je van 's ochtends negen tot 's avonds 17 uur terecht op o.a. 1 van de grootste markt op Wenceslas Square en Old Town Square. Je kunt heerlijk shoppen; van lekkernijen tot speelgoed en van accessoires tot kerstprenten en -kaarsen. Onder het genot van warme wijn mét worstjes of een maïskolf is het bijzonder goed toeven in Praag rond Kerst mis! Vrolijke verlichting hangt natuurlijk langs de gebouwen, kerstbomen zijn rijkelijk versierd en je wandelt langs de meest mooie kerstetalages. Corinthia hotel Praag***** Het luxe 5-sterren Corinthia hotel Praag ligt midden in het centrum en is een uitstekend uitgangspunt om de stad Praag te verkennen. Service kwaliteit staan voorop in dit prachtige hotel, waarbij u niets anders hoeft te doen dan genieten van een heerlijk verblijf in luxe en weldaad! Uw kamer is voorzien van een "Corinthia Droom bed", minibar, koffie,- en thee faciliteiten, LDC TV, Airconditioning en WIFI en een compleet uitgeruste badkamer. Het Apollo Spa Centre beschikt over een binnenzwembad, fitness, relaxruimte, solarium, sauna, stoom bad, massage-en schoonheidssalon (tegen betaling). WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 66