®°OP! *G. van boven het grote voorbeeld zeelandI 19 Verdachten overval Piccard langer vast DE NIEUWE FOCUS ERVAAR HET ZELF: met Park Assist en Active City Stop Presentatie over ziektekosten 'De Piraat' GERARD Calvijn College Goes naar debat ZEELnnDilflT, Scheepswerf Damen houdt open dag TOTAAL INSTALLATEUR ALLES IN ÉÉN HAND www.vanbovenkeukens.nl Tramstraat 1-3 (centrum), Koudekerke, Tel. 0118-551681 Vrijdagavond koopavond (zaterdagmldaog gesloten) zaterdag a:s. van 10.00 tot 17.00 uur .rfsplfe; Autobedrijf Joosse Gildeweg 20, Vlissingen, 0118-419420, www.ford-joosse.nl Middelburgers en bezoekers van de stad hebben gisteren een enquête over fietsen ingevuld. „Bij de Stationsbrug is het nog niet ideaal. En er zijn niet zoveel beveiligde fietsenstallingen in de stad." Mevrouw Goedhart, fietsster uit de wijk Klarenbeek vlissingen - De Stichting Werk groep Gehandicapten Walcheren houdt een voorlichtingsbijeen komst over het Persoonsgebonden Budget (PGB) in de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (AW BZ). Deze bijeenkomst wordt ver zorgd door Hans van der Knijff van PGB-belangenvereniging Per Saldo. De presentatie vindt plaats op maandag 14 november in Het Speeluus in Ter Reede aan de Vre dehoflaan 370 in Vlissingen. De deuren zijn open vanaf 13.30 uur. De bijeenkomst is van 14.00 tot 16.00 uur. - gewoon gezellig - STRANDPAVILJOEN Vrijdag, zaterdag en zondag geopend Duinweg Oostkapelle verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl middelburg - TVvee Vlissingers van 18 en 19 jaar, die worden ver dacht van de overval op hotel Pic- card in hun woonplaats op 15 april, blijven voorlopig achter slot en grendel: De rechtbank in Mid delburg heeft dat gisteren beslist. In hotel Piccard was die dag een goudinkoop van het Antwerpse be drijf Gold Cash aan de gang. TWee mannen kwamen het hotel binnenlopen, bedreigden de aan wezigen met een vuurwapen en beroofden hen van hun geld. Ver volgens namen ze de benen. Op basis van sporenonderzoek op een scooter, die bij de overval zou zijn gebruikt, kon de 18-jarige Vlissin- ger op 17 mei in zijn woning wor den aangehouden. Voordat de rechtbank tot een in houdelijke behandeling komt, moeten er van de 23 gevraagde ge tuigen nog diverse worden ge hoord en moet er ook nog een fo toconfrontatie plaatsvinden. Het verzoek van de advocaat van de 19-jarige verdachte om alle overval len op goudinkooplocaties in Ne derland en België te analyseren werd door de rechtbank afgewe zen. Naar verwachting wordt de zaak 26 januari 2012 behandeld. goes - Een team van het Calvijn College uit Goes doet vrijdag 18 no vember mee met de voorronde van het NK Debatteren voor Scho lieren 2on in Maarssen. De leerlin gen debatteren over actuele contro versiële onderwerpen voor een plaats in de finale bij de Universi teit van Leiden, zaterdag 10 decem ber. Ruim honderd middelbare scholen uit heel Nederland doen O info@zeelandplant.nl www.zeelandplant.nl Kwekerij open: elke zaterdag 9:00-16:00 uur Ravesteinweg 2a Grijpskerke vrijdag 11 november 2011 Yvonne Rijsbergen (I) en Jacqueline Pruijsers (r) van de gemeente ondervragen moeder Wieneke en dochter Alix Goedegebuure uit Rotterdam over fietsen in Middelburg. foto Ruben Oreel vlissingen - Damen houdt mor gen open dag op haar scheepswerf aan de Koningsweg in Vlissingen. Beide Damen-dochters Amels en Damen Schelde Naval Shipbuil ding willen bezoekers laten zien welke schepen er in aanbouw zijn en de opleidings- en carrièremoge lijkheden toelichten. Marinesche pen en superjachten kunnen van dichtbij bekeken worden en er kan gesproken worden met de mensen die aan deze schepen werken. Ook diverse andere maritieme bedrij ven zullen zich presenteren in de hal van Amels. De open dag duurt van 10.00 tot 15.30 uur. HET adres voor tuinplanten haagplanten lei/dakbomen heesters Mediterraan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19