PZO.nl/abonnee Met 25% korting naar het Avé Maria Kerstconcert! Best Western Hotels |^§|j 3 dagen genieten in Drenthe en Groningen 54 I donderdag 10 november 2011 In de winter is de natuur op haar mooist en heeft iedereen wel zin om nog even een paar dagen weg te gaan. Maar waar naar toe? Wij hebben een uniek arrangement voor u samengesteld in Best Western Hotel-Restaurant Stadskanaal. Geniet van het prachtige Groningen en de bosrijke omgeving van Drenthe. Welkom in het nog voor velen onbekende, maar mooiste stukje Noordoost Nederland. Laat u verrassen door de veelzijdigheid van de omgeving. Tot rust komen, wandelen en weer fris en vol energie de winter in! Het gastvrije 4-sterren Best Western Hotel-Restaurant Stadskanaal nodigt u uit om zowel Drenthe als Groningen te ontdekken. Gelegen midden in het (winkel)centrum van het lintdorp Stadskanaal, en op korte afstand van de steden Emmen, Assen en Groningen. Ook kunt u heerlijk wandelen in de omgeving. Wat dacht u om vestingstad Bourtange of het Klooster Ter Apel te bezoeken? Maar ook de stad Groningen met de Martinitoren, dierenpark Emmen of het Hunebedden- centrum zijn zeker de moeite waard. Zo heeft het gemoedelijke Best Western Hotel-Restaurant Stadskanaal 4* alle facetten in huis om uw verblijf onvergetelijk te maken. Elk jaar ontdekken steeds meer nieuwe gasten Stadskanaal oftewel de grens Drenthe-Groningen. Beoordelingscijfer op Zoover: 8,1 Ontdek Drenthe-Groningen arrangement: Welkomstdrankje 2 x overnachting in een ruime luxe 2-persoonskamer met bad en toilet, zitje, minibar, gratis koffie/thee etc. 2 x uitgebreid ontbijtbuffet met o.a. roerei, verse fruitsalade etc. 1 x een overheerlijk 3-gangen diner pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen entree Streekhistorisch centrum gratis wandel- en fietsroutes gratis informatie van de omgeving gratis parkeren buiten direct naast het hotel (parkeergarage 7,50 p.n.) gratis gebruik sauna gratis fietsenstalling Adviesprijs* 156,50 per persoon Lezersprijs 79,- per persoon prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. De prijs is exclusief toeristenbelasting a 0,80 per persoon per nacht. Éénpersoonstoeslag 20 per nacht. Bovenstaand arrangement is geldig tot 31 maart 2012 op basis van beschikbaarheid. U kunt rechtstreeks reserveren bij: Best Western Hotels: via het gratis telefoonnummer 0800 02214 55 onder vermelding van "Ontdek Drenthe- Groningen arrangement" (ma t/m vrij van 9.00 tot 18.30 uur en op zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur) of per e-mail via milantour@bestwestern.com. Bekijk voor meer informatie over het hotel de website www.bestwestern.nl/stadskanaal Het gastvrije Best Western Hotel-Restaurant Stadskanaal 4* nodigt u uit om zowel Drenthe als Groningen te ontdekken ABONNEE VOORDEEL Graag nodigen wij u uit voor een unieke avond op de meeste bijzondere locaties, waar u als abonnee voor slechts 37,-* per kaart (i.p.v. 49,50) kunt genieten van een prachtig Avé Maria Kerstconcert. Daarnaast ontvangt u na afloop van het concert een passend cadeautje! Het voortreffelijke orkest en koor van 'The New Romanian Chamber Orchestra' zal, onder de bezielende leiding van dirigent Raymond Janssen, de mooiste Avé Maria's en Kerstliederen ten gehore brengen. Naast prachtige beroemde werken van Bach, Mozart, Verdi en Handel, zal er door de beroemde trompettist Corneliu Meice het prachtige II Silenzio worden uitgevoerd. Bestellen Wilt u dit unieke concert met 25% korting bijwonen? Ga dan voor meer informatie en bestellen naarwww.eibentertainment.com/abonneevoordeel U kunt ook telefonisch bestellen via 0900-3006000 (0,45 cpm) o.v.v. actiecode abonneevoordeel. Prijs en tournee schema U betaalt i.p.v. 49,50 slechts 37,-* per kaart (inclusief cadeautje). De concerten vinden plaats op diverse locaties in het land, aanvang: 20.00 uur. Hieronder vindt u het gehele tourschema. Exclusief reserveringskosten a 3,75 per kaart. Slechts 37,- per kaart Tournee schéma Maandag 12 december 2011 Catharina Kerk in Doetinchem Dinsdag 13 december 2011 De Basiliek in Oudenbosch Donderdag 15 december 2011 Grote Kerk in Naarden Vrijdag 16 en zaterdag 17 december 2011 Westerkerk in Amsterdam Maandag 19 december 2011 Jacobikerk in Utrecht Donderdag 22 december 2011 Jacobuskerk R.K. in Enschede Vrijdag 23 december 2011 Grote Kerk in Apeldoorn Laat u meevoeren op de prachtige klanken van de CD en kom op sfeervohe wijze in de Kerststemming. U vindt deze CD in onze webwinkel voor de prijs van slechts 9,95. Ga voor het bestellen naar www.pzc.nl/webwinkel categorie CD's. Ontdek Drenthe en Groningen voor 79,- p.p.* WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 84