speelautomatenhal' zeeland 123 Italiaanse dagen Schaatsbaan in Sluiskil is een stapje dichterbij Wijkraad binnenstad kraakt parkeerbeleid donderdag 10 november 2011 Kunst en cultuur, culinaire hoogstandjes, top wijnen, prachtige landschappen en natuurlijk de zon en de zee, Italië heeft heel wat moois te bieden, ledereen die er ooit is geweest, zal dat beamen. Maar Italië staat ook voor stijl, raffinement en comfort, voor fraai vormgegeven meubels met een geheel eigen, onderscheidend signatuur. Dat is terug te zien in de diverse Italiaanse designmerken in het assortiment van Pot Interieur in Axel, merken die tijdens een Italiaans Event van 11 tot en met 13 november volop in het zonnetje worden gezet. POT Interieur Nieuwendijk 89. Axel. Zeeuws-Vlaanderen. T: 0115-562010 WWW.P0t.nl door Raymond de Fret SLUISKIL - De financiering voor een multifunctionele schaatsbaan in het Dorpspark in Sluiskil is zo goed als rond. IJsvereniging De Scheve Schaats is daarom in over leg gegaan met de gemeente Ter- neuzen over inpassing van de baan in het park. De Scheve Schaats hengelde de voorbije weken de laatste tiendui zend van de benodigde halve ton binnen bij bedrijven. Dat zette het sein op groen om naar de gemeen te te stappen. „De gemeente stelt om planologische redenen voor de exacte locatie een paar meter op te schuiven. Daarom maken we nu een nieuwe tekening", vertelt vi- ce-voorzitter Louis Schout van De Scheve Schaats. De ijsvereniging hoopt in het voor jaar van 2012 te kunnen starten met de aanleg van de schaatsbaan. Tot 2010 kon de club bij vorst te recht op de tennisbaan, maar daar maakt een vorig jaar aangelegde kunstvezelmat onder water zetten niet langer mogelijk. In het Dorpspark kan het bedach te asfaltterrein van twintig bij veer tig meter in vorstloze periodes worden gebruikt als speelplaats voor de jeugd en voor sportlessen van scholen. door Eugène Verstraeten HULST - De gemeente Hulst houdt met het parkeerbeleid totaal geen rekening met de belangen van de bewoners van de binnenstad van Hulst. De Wijkraad Hulst Binnen stad zegt dat in een reactie op de nieuwe parkeerverordening die vanavond in de gemeenteraad wordt besproken. Er zijn 1230 parkeerplaatsen in de binnenstad en volgens de wijk raad zijn er zo'n 3000 kraskaarten, parkeerschijven en vergunningen uitgegeven. Dat maakt het moei lijk een plekje te vinden. De wijk raad wil parkeerschijfhouders en langparkeerders uit de binnenstad straten dirigeren naar de bolwer ken en grote parkeerterreinen. Al le bolwerken moeten betaald par keren worden en bedrijven moe ten hun werknemers laten parke ren op terreinen buiten de binnen stad. De wijkraad pleit voor een duidelijke regelgeving voor alle bin nenstadbewoners. „Geen uitzonde ringen meer, één beleid voor ieder een. Binnenstadbewoners hebben qua parkeren altijd voorrang op niet-binnenstadbewoners." Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto www.tmcbinnenhuisadviseurs.nl Terneuzens SP-raadslid Fons van Limpt waagt een gokje, midden Chantal Verlinde (PvdA). foto Mark Neelemans VIDEO Tijdens de eerste Gave Haventoer toeterden de solexrijders wat af: www.pzc.nl/zeeuwsvlaanderen Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen TIPS NAAR zeeuws-vlaanderen@pzc.nl MEEST CELEZEN 1Sluiskilse astronaut even terug 2. Onbegrip over nieuw bestuur ROC 3. Twee boten voor rederij Denick

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43