Colofon Q'PP familieberichten 'r*r' Jan Fraanje 7 de G BmntBh amHieberiehten fa milieberichtenonl ine.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 34 I familieberichten donderdag 10 november 2011 IHcnseniinq.nl Leven, teer, fris en prilt In alles naar onze wil. Na verwachting, de onzekerheid, de angst, worsteling en strijd, als "engeltje" nu in de eeuwigheid. Welterusten... kleine beer. Onze lieve zoon, kleinzoon en neefje Nathan Timothy Bonte is op 7 november 2011 overleden aan de gevolgen van neuroblastoom (kinderkanker). 17-04-2009 Sydney, Australië 07-11-2011 Sydney, Australië Mathieu Bonte Fransesca Bonte-Sara Maarten Bonte Trudy Bonte-Schipper Priscilla Veldhuizen-Bonte Maarten Veldhuizen Steun Stichting Jayden! M. Bonte Stadhouderslaan 31 4336 GZ Middelburg Zoals de dag uit de nacht treedt treedt het leven uit de dood er is liefde die niet sterft. Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, eenvoud en eerlijkheid, hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze pa en opa in de leeftijd van 70 jaar. Joke Fraanje-van Dam Marco en Jean nette Martine en Arjan Jonah, Noa Gabriëlle en Arjan Luna Middelburg, 8 november 2011 President Wilsonlaan 44 4334 GC Middelburg Op vrijdag 11 november om 10.30 uur, willen we het leven van Jan gedenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Het is heel verdrietig te moeten meedelen dat op 8 november na een slopende ziekte is overleden onze broer, zwager en oom Jan Fraanje Hij is 70 jaar geworden. We wensen Joke en de kinderen veel sterkte nu ze verder moeten leven met een lege plaats in hun familie. Heinkenszand: Lewedorp: Wolphaartsdijk: Corrie Hamminga-Fraanje Rein Hamminga (f2011)- Suus Fraanje-Verhage Toob Fraanje f1999) Koos Katsman-Fraanje Arjaan Katsman f2004) Peter Fraanje f2003 Lewedorp: Kees Fraanje Leni Fraanje-de Kok f1993) Lewedorp: Riet Fraanje-Kaljouw Pau Fraanje (f2007) Middelburg: Job en Jozien Fraanje-de Kok Lewedorp: Wim en Riet Fraanje-Mulder Amersfoort: Hannie Fraanje-Lankester Jaap Fraanje f1993) 's-Gravenpolder: Willy en Klaas Vriend-Kloosterman Maarten Fraanje (f1974) Neven en nichten Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Maatje de Nooijer de Visser Wil Meerbeek-de Visser Kees de Visser Lenie de Visser-Joosse Neven en nichten Lieve Ineke Als een rode draad liep je door ons leven. We zullen jemissen. Riaen Jaap Els en Dick Zoveel brieven en kaarten en warme belangstelling na het overlijden van mijn man, vader en zoon David J. Hage hebben ons diep ontroerd en is ons tot grote steun. J.R Hage - de Pree Cornelis-Jan Hage J. Hage - Rooze Daar het ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te benaderen, willen wij u langs deze weg hier hartelijk voor bedanken. Goes, november 2011 u Al 30 jaar een begrip in Zeeland: uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Ineke Het nichtje dat ons zo dierbaar was en aan wie de herinnering blijft. Leo en Truus Risto en Anja Mark en Mona Wendela en Ruud Tijs Daan en Siem REQUIEM tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer L. Zwartepoorte De heer Zwartepoorte is ruim 32 jaar verbonden geweest aan de gemeente Goes waaivan de laatste jaren als chauffeur bij de toenmalige afdeling Gemeentewerken. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen en achterklein kinderen veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, mr. L.J. Verhulst De secretaris, drs. C.G.M. Maas Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 34