E^jcntmvkcA Teduvkck Buriojkck K.eEro dinsdag 8 november 2011 Het bekende koffermerk Samsonite heeft zich ook op de laptoptassen gestort. Met de opvallende Sahora ReGeneration Laptop Rugzak L kun je je laptop comfortabel op je rug vervoeren. Deze rugtas heeft naast een lap topvak ook nog een middenvak, voor documenten en accessoires, en een gsm-vakje. De tas is stevig en heeft ergonomische schouderbanden, zodat het draagcomfort beter is dan bij doorsnee laptoptassen en -rugzakken. De Sahora ReGeneration kost 90 euro. Meer informatie is te vinden op www. samsonite.nl Met de Channel laptop attachékoffer van Dermata weet je zeker dat je bekijks hebt. De koffer heeft namelijk een opvallende - en voor een laptop toepasselijke - print. Het is namelijk alsof je met een enorme pc-printplaat in je handen rondloopt. Deze 'technische' koffer is gemaakt van lichtgewicht maar sterk aluminium en geschikt voor laptops tot 17 inch. Twee cijfersloten zorgen ervoor dat dieven niet zomaar je kostbaarheden uit je koffer meegrissen. De Channel van Dermata kost 90 euro. Meer info: www.dermata.de Converse is vooral bekend om de wereldberoemde sneakers, maar de fabrikant maakt ook trendy tassen. De Retro Dandy Courier R3 is speciaal ontworpen voor je laptop. De tas heeft een coole retro look en is geliefd onder scholieren, studenten en hippe jonge mensen. De tas heeft behalve het gevoerde hoofdvak ook enkele andere vakjes en een organizergedeelte. Ook is er onder de flap een een telefoonvakje te vinden. De Retro Dandy Courier R3 kost 59,95 euro. Meer informatie is te vinden op www.converse.nl Ecolution maakt tassen van duurzame materialen als biologische hennep. De laptoptas van hen nep die Ecolution in het assortiment heeft mag dan wel een milieubewuste keuze zijn, een 'gei tenwollen tas' is die zeker niet. De henneptas van Ecolution is veeleer een moderne en stijlvolle accessoire. De tas heeft behalve een laptopvak ook enkele verdeelvakken. Je kunt hem aanschaf fen voor 79,95 euro. Meer is te lezen op http://en.ecolution.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 63