IH menseniifiq.nl dinsdag 8 november 2011 familieberichten 29 Verdrietig om het afscheid, maar ook met een dankbaar gevoel dat ze rust heeft gevonden, is op 97-jarige leeftijd van ons heengegaan Jacomina Elizabeth Terbeek-Schrier weduwe van J.J. Terbeek Gorinchem, 18 maart 1914 Middelburg, 7 november 2011 Den Helder: Rita en Han Mosk-Terbeek Julianadorp: Hetty en Berend Arno en Lisette Rinda en Richard Roan, Reina Amersfoort: Marja en Rob Lars en Simone Tijn Sven en Rianne Een speciaal woord van dank aan alle lieve mensen van het Zorgcentrum Rustenburgdie ervoor hebben gezorgd dat onze moeder en oma er zich veilig en thuis heeft gevoeld. Correspondentieadres: P. Mulderplantsoen 14 1785 GT Den Helder Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 11 november a.s. om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie plechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid om gezamenlijk iets te drinken in de ontvangstkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze adver tentie als zodanig te beschouwen. "Liefde is een bron, goed voor hoop en geloof en zij maakt he t Ie ven leefbaar en de moeite waard. Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat na een kort ziekbed is overleden mijn lieve man en vader Leendert Willem van der Weele Leen A St. Laurens, 2 januari 1954 t Middelburg, 6 november 2011 Met jou in ons hartgaan we verder. Maja van der Weele-Kasse Ronald Gruttostraat 7,4332 CH Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 12 november om 11.00 uur in de Gereformeerde kerk, Noordweg 372 te St. Laurens. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te St. Laurens. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Liever een gift ten bate van het KWF in plaats van bloemen. U vindt hiervoor een collectebus bij het condoleanceregister. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Diepbedroefd zijn wij om het heengaan, na een ernstig kortstondige ziekte van onze lieve zoon, broer, zwager, oom en oudoom Leendert Willem van der Weele in de leeftijd van 57 jaar. Na een dappere, maar ongelijke strijd, uit je lijden, nu bevrijd. C.J. van der Weele C.H. van der Weele-de Bruine (in herinnering) A. van der Weele-de Groot Wim van der Weele Margaret van der Weele-de Vries Mathieu en Angelique Quinn Jazz Middelburg, 6 november 2011 "Alles wordt nieuw" Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve, altijd behulpzame, schoonzoon, zwager en oom Leen van der Weele Middelburg: D. Kasse L. Kasse-Wattel Coby Blankenburgh-Kasse Rinus Blankenburgh Elze en Alex Sem Corine Aemy, Kjell Leerdam: Simon Kasse Margriet Kasse-De Boks O ave Tamara Middelburg, 6 november 2011 Verdrietig zijn wij nu onze buurman na een korte, hevige ziekte is overleden. Leen van der Weele Wat zullen we hem missen. Maja, Ronald en overige familie wij wensen jullie sterkte toe. De buren. Truida en Johan Kessel aar Corrie en Andre Pieters Thea en Henk Verbrugge En nu nog maar alleen het lichaam los te laten - de liefste en he t kind te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen - en de eigen weg te gaan. Het werd, het was, het is gedaan. Bedroefd zijn we om het overlijden van onze buurman Leen van der Weele Herman, Tanja en Otto Heijboer Dag Leen van der Weele Hardwerkende en hulpvaardige man van ons wandelmaatje Maja. Corrie en Marjan Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Arnold van der Wees jarenlang, van 1981 tot 1999, was Arnold bestuurslid van onze vereniging. Als penningmeester regelde hij de leden administratie en de verzending van Stema, het tijdschrift van de vereniging. Arnold was ook actief als lid van de plantenwerkgroep en schreef mee aan de Avifauna van Schouwen-Duiveland. Daarnaast was hij betrokken bij veel andere activiteiten van de Natuur- en Vogelwacht. De laatste jaren kwamen we hem vooral tegen op vergade ringen als vertegenwoordiger van Rijkswaterstaat, waarbij hij de natuur ook een warm hart toedroeg. Wij zullen hem missen. Wij wensen Puck, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Het bestuur van de Natuur- en Vogelwacht Schouwen-Duiveland Met heel veel verdriet delen wij mee dat is overleden Sandra Culley Plymouth (UK) 20-10-1959 Amsterdam 07-11-2011 Sandra laat door wie ze was een onuitwisbare indruk na. Amsterdam: echtgenote van Martin Wisse Plymouth (UK): moeder van Stephen en Simon Middelburg: schoondochter van Wim Wisse en Jitske Wisse-Elzinga Middelburg: schoonzus van Mark Boonman en Edith Houmes tante van Kim en Merel Boonman Bunnik: schoonzus van Sander Wisse en Linda Zwemer tante van Kian Aelin Wisse Middelburg: schoonzus van Jeroen Wisse Middelburg: schoonzus van Esther Wisse en Ronald Roeters van den Berg De crematie vindt in familiekring plaats. Wim en Jitske Wisse-Elzinga Nadorstweg 27 4333AK Middelburg Voor uw overweldigende belangstelling en het medeleven ondervonden tijdens haar ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Lena Willemina van Sluis-Jonker willen wij u hartelijk bedanken. Namens de familie J. van Sluis i mBimtmni 08-11-2001 08-11-2011 "And many miss you still till al the seas gang dry GILLES BROUWER 10 jaar geleden: door anderen het leven ontnomen 10 jaar geleden: in 1 seconde zoveel levens totaal veranderd 10 jaar: gemist in oneindig veel grote en kleine dingen 10 jaar: een wond die nooit echt geneest 10 jaar: verder in wankel evenwicht Maaike, Marijn en Ilse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29