Marleen Herrebout Johan Teunis Arend Cornells Onderwater 28 I familieberichten dinsdag 8 november 2011 0 IDensenlinq.nl Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marja Hanse-Cashoek Marja heeft voor haar FPU vele jaren als leerkracht gewerkt bij OBASE Theo Thijssen te Zierikzee. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur, directie en medewerkers van de Stichting OBASE Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze (oud) collega Marja Hanse-Cashoek Marja heeft zich jarenlang met hart en ziel ingezet voor de kinderen van onze school. We koesteren onze fijne her inneringen aan haar en we wensen familie en vrienden veel sterkte toe bij het veiwerken van dit grote verlies. Team en MR van de Theo Thijssenschool in Zierikzee Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer A. A. Janse De heer Janse is 25 jaar verbonden geweest aan de gemeente Goes als tuinman bij de toenmalige afdeling stadsbeheer. Wij wensen zijn vrouw veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, mr. L.J. Verhulst De secretaris, drs. C.G.M. Maas Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat de heer L.J. Korstanje oud docent lichamelijke opvoeding aan de R.S.G. "Prof. Zeeman" te Zierikzee is overleden. Wij wensen de familie sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie en personeel van Pontes Pieter Zeeman, Zierikzee Wij zijn heel verdrietig met het overlijden van onze lieve zus,schoonzus en tante Echtgenote van Tim Maas Terneuzen Annie en Johan Buijze- Herrebout Koudekerke Adrie Herrebout Winny de Landmeter Terneuzen Diana en Hanno de Hoon- Herrebout Neven en nichten Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Leen Meerman Leen heeft zich tijdens zijn leven vele jaren ingezet voor het Dierenasiel Schouwen-Duiveland. Ons medeleven gaat uit naar Jo en haar familie. Namens Dierenasiel Schouwen-Duiveland Zaterdag 5 november 2011 is overleden onze buurman Jo de Haze Bure Saar Sjanie en Frans Kees en Engelien Meijer en Dinie Johan en Wil Rinus enTannie Jan en Gerrie Rien en Marie Leo en Tonja Janny Jan Lies Co Adrie en Coby We wensen Nellie en de familie veel sterkte. Kamperland - enige en algemene kennisgeving - Stil ging je heen, weinig gesproken maar wel veel gedacht. Je bent nu daar waar je rusten mag. Eerder dan wij hadden verwacht is overleden mijn echtgenoot, mijn maatje, onze lieve vader (Hans) Hilversum, 25 maart 1944 t Goes, 3 november 2011 je vrouw: M. Onderwater-Sparidaens je kinderen: Jacqueline en Arend Dushy 'Sb Ik zal goed voor ze zorgen. Zoals jij dat altijd deed. Padweg 30 4388 EM Oost-Souburg De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van de heer J.T.A.C. Onderwater vader van Jacqueline We leven mee met onze klasgenoot en haar familie en wensen hen heel veel sterkte en kracht toe. Klas b4A: Amber, Arenda, Cherrelin, Daniël, Dimitri, Estelle, Gladys, Glenn, Jaymian, Jessica, Jethro, Joran, Jordy, Kathy, Kevin, Lisa, Maxime, Melvin, Pancho, Patrick, Rachelle, Ramon, Roxanne, Sogand, Sona, Suus, Vincent, Youri, Yvar K. de Nooijer en M. Krijgsman, mentoren J. Blok, intern begeleider M. Starmans, vestigingsdirecteur CSW Bestevaêr Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze moeder, oma en overoma Wilhelmina Pieper-Biersteker sinds 7 januari 1983 weduwe van Jan Jakobus Pieper in de leeftijd van 89 jaar. Bergen op Zoom: Rinus Pieper Juriaan en Ilse Dione, Xandro Karenka en Dignus Melanie, Arthur Krabbendijke: Wim Pieper Zephrien Pieper - de Bat Williëtte en Marco Stephanie, Jennifer, Raymond, Angelique Joan en Peter Collin, Niels Jan-Willem en Klarize Senna Krabbendijke, 6 november 2011 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadres: Aalbessestraat 19 4413 DG Krabbendijke. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 10 november om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Nieulande en Ter Weel, afd. C te Krabbendijke voor de bijzondér liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De HEERE bewaart de eenvoudigen. Psalm 116 vers 6a Diepbedroefd om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan haar liefde en zorg voor ons, delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jacomina Christina Polderman-Almekinders sinds 13 november 1996 weduwe van Jan Polderman 31 juli 1924 f 6 november 2011 's-Gravenpolder: C.J. Hoekman-Polderman J. Hoekman Jan en Eunice VJonah, Salomé Paul en Christa, Marlijn, Arthur, Jurgen Jacob en Nelleke, Jelle, Auke Jacomijn en Navid Laurens en Ilona Elburg: Kapelle: Apeldoorn: Apeldoorn: 's-Gravenpolder: Middelburg: C.P. Polderman T. Polderman-Beeke Vlissingen: Christineen Randolf, Jean-Pierre, Anne-Christy, Veronique Vlissingen: Jan-Kees en Janneke, Job Utrecht: Jolien Middelburg: Hans en Irene Tholen: P.J. Polderman P. Polderman-Jacobs Rotterdam: Jan-Paul en Elise Rotterdam: Coen en Anneke Tholen: PeterenHanneke 's-Gravenpolder: J.C. Dingemanse-Polderman W.S. Dingemanse Gerard Jan-Willem Kerkhoekstraat 12,4431 AP 's-Gravenpolder Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 9 november van 19.30 tot 20.00 uur in een van de zalen van de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal D.v. worden gehouden op donderdag 10 november om 14.00 uur in de zaal van bovengenoemde kerk. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de 'Elimkerk'. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. En na een moeilijke strijd uit je lijden bevrijd. Na een liefdevolle vérzorging in "De Blide", is zachtjes en vredig van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader FranzSurowiec weduwnaar van Theresia Ecker Gesterkt door het Sacrament der Zieken. 26 maart 1922 f 5 november 2011 Terneuzen: Franz en Joke Surowiec-Loof Petra en René Goes: Ad en Ria Surowiec-de Rijke Roman en Rikkie, Tisja, Jamie Terneuzen: Jan Surowiec in herinnering Terneuzen: Sandra Surowiec en Marcia Bosten Hulst: Sylvia Surowiec en Angelique Sijnesael Woonzorgcentrum "De Blide", kamer 109 Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 373 4536 GV Terneuzen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van woonzorg centrum "De Blide" voor hun inzet en goede zorg. Volgens persoonlijke wens zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28