yum üyariailaj] S.C. van der Ende-Dronkers Aarnoud Francke Pieter Dirk Gunst 0 IDensenlinq.nl dinsdag 8 november 2011 familieberichten 27 \.~r ""SSI Rectificatie Op 11 november aanstaande vieren Kees Dentz en Rie Dentz - Mijnsbergen Het feit dat zij 50 jaar geleden elkaar het jawoord gaven. Om vrienden, kennissen en familie de gelegenheid te geven hen geluk te wensen met die dag, houden zij een eenvoudige receptie met drankjes en hapjes op zaterdag 26 november 2011 van 16.00 tot 18.00 uur in het nieuwe van der Valk hotel-restaurant aan de Paukenweg, gelegen bij het ZEP. terrein te Middelburg. In de Mortierewijk. U bent van harte welkom. Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Johannes Hermanus Dekkers Jo~ echtgenoot van Loes Dekkers-van Oerle Breda, 27 juli 1933 Oost-Souburg, 6 november 2011 Oost-Souburg: L.M.F. Dekkers-van Oerle Oost-Souburg: Lia en Sjac Schoonaard-Dekkers Samantha Matthijs Joyce Jordy Oost-Souburg: Louise en Peter de Leeuwen-Dekkers Nanda en Brenda Correspondentieadres: Amstelstraat 73 4388 RK Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 10 november van 11.15 tot 11.45 uur in het uitvaartcentrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.30 uur de crematieplechtigheid plaats vinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, be schouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Lieve Opa We zullen je heel erg missen. Je blijft altijd in ons hart. Rust zacht Lieve Opa, Samantha Matthijs Joyce Jordy Nanda en Brenda Heden is heengegaan, op de gezegende leeftijd van bijna 100 jaar onze moeder, groot- en overgrootmoeder Ans Zandee-Bruggeman weduwe van Nick Zandee Met het heengaan van haar lichaam, is de betekenis die zij voor ons had, ook voor haar vrienden gebleven. Ruud en An Zandee-Geertse Dick en Eva Zandee-van Velde Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 4 november 2011 Meestoof 44 Woensdag 9 november zal om 13.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van eerder genoemd crematorium. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentie naar: Bloemstraat 6,8331 NE Steenwijk zo kunnen bomen in het landschap staan, in volle rust en helemaal compleet zo is ze ook die ochtend doodgegaan en nooit vergeet ik wat zij voor me deed Toon Hermans Na een lang en prachtig leven hebben we afscheid genomen van onze (schoon)moeder en oma -Sannie- sinds 5-11-2000 weduwe van Adrie van der Ende 'Nisse 5-12-1928 t Terneuzen, 7-11-2011 TerneuzenMartin van der Ende Mariska Geelhoedt Domenick, Revano Terneuzen Robert van der Ende Thanuttha Deekaew Kimberly HoogvlietWouter Monique van der Ende Laura, Esmée Verpleeghuis 'Ter Schorre' Correspondentieadres: Dixielandkade 42, 4533 AB Terneuzen. Zaterdag 12 november is er vanaf 10 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de afscheidsplechtigheid aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het uitvaartcentrum. Sannie hield van bloemen. "Dient elkander door de liefde. Toch nog onverwachts is op 85-jarige leeftijd overleden mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa echtgenoot van Tannetje Vos Biggekerke, 10-10-1926 Vlissingen: Koudekerke: Biggekerke: Biggekerke: t Goes, 5-11-2011 Tan Francke - Vos Piet en Annie Jesper Agnieta Veva Joos en Liliane. Saskia en Bemado Mariëlle Arno en Eline Jordan Nena Nadie (in herinnering) Gerbrandystraat 174 4384 NM Vlissingen Pa is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 9 november van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 10 november om 13.00 uur in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1, Koudekerke. Aansluitend begeleiden wij Pa naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in "De Klim-op", Kerkstraat 2, Koudekerke. Wilt u, als u geen kaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden bereikte mij het droevige bericht van het overlijden van mijn geliefde broer Aarnoud Francke echtgenoot van Tan Francke-Vos Vlissingen: K.j. Francke Uit allemaam neven en nichten Toch nog onverwachts werd uit ons midden weggenomen onze lieve zwager Aarnoud Francke Middelburg: D. Vos M. Vos-Aamoutse Emmeloord: F. Vos T. Vos-Dingemanse (in herinnering) Vlissingen: L. Vos E. Vos-Barentsen Middelburg: B. Vos C.P. Vos-Kodde Vlissingen: M. Vos A. Vos-Gabriëlse Neven en Nichten Met droefheid ontvingen wij het bericht dat is overleden onze fijne, geliefde buurman Noud Francke We zullen hem en zijn humor missen. We wensen Tan en de (klein-)kinderen veel sterkte toe. Kees en Corrie Wisse Vlissingen, 5 november 2011 Na 43 jaar mooie en fijne herinneringen is toch nog onverwachts overleden onze buurman Noud Francke C. Brasser-Hollebrandse en kinderen Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, be levenswil bleef, het leven niet. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een slopende ziekte en kort na het overlijden van zijn vrouw van ons is heengegaan mijn vader, schoonvader en onze opa weduwnaar van Jozina Pieternella Kesteloo Goes, 12 mei 1932 IJzendijke, 6 november 2011 IJzendijke: J.P. Gunst-Kesteloo in herinnering Oostburg: Jessica en Mare Dees-Gunst Rob Aafke Correspondentieadres: KWL park 20 4501 LA Oostburg U kunt afscheid van hem nemen in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis in Oostburg op donderdagavond 10 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 11 november om 14.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend bent u in de gelegenheid om de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze tante Maria Rosalia Gerarda Mulder in de leeftijd van 88 jaar. Marja Conny Vlissingen, 31 oktober 2011 Oranjeplein 200, Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft maandag 7 november plaatsgevonden in crematorium Middelburg. Correspondentie naar: Notariskantoor Sauer Oonk Badhuisstraat 181,4382 AM Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27