buitenland 19 'Aanval op Iran komt dichtbij' ERVARING effeweg.nl Honderden Turken en Koerden raken slaags in Antwerpen weg Boek nu: www.effeweg.nl of bel 0529 46 96 67 Kerst in Vlaanderen Supervoordelige busreizen SUPERVOORDELIGE BUSREIZEN MIDDEN-OOSTEN maandag 7 november 2011 Israëlische president Peres denkt dat internationale ge meenschap snel stappen te gen Teheran moet nemen. Premier Netanyahu zou over wegen militaire actie uit te voeren tegen nucleair com plex in Iran. JERUZALEM - De Israëlische presi dent Shimon Peres denkt dat Is raël en andere landen mogelijk snel militaire stappen tegen Iran moeten nemen. „De inlichtingendiensten van alle landen begrijpen dat de tijd ver strijkt en ze waarschuwen hun lei ders", verklaarde president Peres in een interview voor de radio, al dus de Israëlische krant Haaretz za terdag. In het vraaggesprek doelde Peres op de nucleaire dreiging die zou uitgaan van Iran. Volgende week komt het Internationale Atoom energie Agentschap (IAEA) met een rapport over het regime in Te heran. Westerse diplomaten stel den vrijdag dat het rapport bewij zen bevat van Iraans nucleair on derzoek dat eigenlijk alleen nuttig is voor het produceren van een nu cleair wapen. Volgens Israëlische media zou pre mier Benjamin Netanyahu overwe gen een militaire actie uit te voe ren tegen een nucleair complex in Iran. Hij zou proberen zijn minis ters over te halen zo'n operatie te steunen. Teheran zegt geen kernwapen te willen. Volgens de regering is het nucleair programma uitsluitend be doeld voor civiele doeleinden Volgens kenners is het is maar de vraag of premier Netanyahu en president Peres in alle ernst over wegen Iran aan te vallen. Mogelijk willen ze slechts proberen de inter nationale gemeenschap tot een harder standpunt tegen Iran te ver leiden. De ervaring van 50-plussers is goud waard. Ook voor uw bedrijf. Daarom is het deze maand bij UWV actiemaand 50-plus. Wilt u een 50-plusser in dienst nemen? Neem dan contact op met de vestiging van UWV bij u in de buurt om vacatures aan te bieden, kandidaten te ontmoeten of voor advies op maat over aantrekkelijke regelingen. Kijk op uwv.nl/50plus of bel met 0900 - 92 95 (lokaal tarief). uwv.nl/50plus ■fuwv UWV werken aan perspectief ANTWERPEN - Zeker zes mensen zijn gewond geraakt bij schermut selingen tussen Koerden en Tur ken zaterdagavond in Antwerpen. Dat heeft de Gazet van Antwer pen gisteren gemeld op gezag van de politie. Bij de rellen waren enkele honder den Koerden en Turken betrok ken. De politie zette 150 agenten in om de twee groepen uit elkaar te halen. Rond middernacht slaag den ze daarin. De mensen met letsel hadden steekwonden of wonden door klappen met stokken. Ook zijn winkelruiten en bushokjes gesneu veld. Het was het derde incident tussen Koerden en Turken in Antwerpen binnen een week tijd. Zo waren in de nacht van maandag op dinsdag molotovcocktails gegooid naar een Turks cultureel centrum. In de afgelopen weken zijn in Tur kije en het noorden van Irak zwa re gevechten geweest tussen het Turkse leger en de Koerdische af scheidingsbeweging PKK. Die ge vechten voedden de spanningen tussen Turken en Koerden in on der meer Duitsland, België en Ne derland. 5 daagse busreis vertrek op: 23 december HOOGTEPUNTEN: INCLUSIEF: Bezoek Antwerpen en Gent 4 hotelovernachtingen 6 Uitstapje naar Lille met prachtige citadel - 4 x ontbijtbuffet Bezoek kerstmarkt Brugge met Ice Magic - 2x dinerbuffet s Gezellige muziekavonden lx kerstdiner Vrije dag in leper lx galadiner 1 1 e en 2e kerstdag live muziek - Vervoer per Tourist Class touringcar rïmra SGR Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon, exd. €17 - reserveringskosten per boeking. Vermeld bij boeking boekcode 2145 en u maakt kans op een stedentrip! Korting HOOGTEPUNTEN: - Stadsrand rit Boedapest Boottocht Donau Bezoek kerstconcert i Rondleiding Slot Grasssalkovich van keizerin Sissi Bezoek grootste openlucht museum Hongarije INCLUSIEF: Nu met 20,- 7 hotelovernachtingen 7x ontbijt 6x diner lx 4-gangen kerstdiner Stadsrondrit Boedapest o.l.v. een gids Afscheidsdiner Vervoer per Comfort Class touringcar Boek nu met de boekcode 2145 en u ontvangt 20,- korting per persoon. Deze actie is alleen geldig voor nieuwe boekingen gemaakt met de boekcode 2145.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 9