301 sport Hoek maakt het zichzelf weer Arnemuiden winnaar in vissersderby Pak slaag voor GPC Vlissingen Hoek heeft tegen laagvlieger LRC veruit het beste van het spel. De Zeeuws-Vlamingen winnen met 1-0 door een felbetwiste strafschop in de slotfase van het duel. Oostkapelle zet SSS simpel opzij maandag 7 november 2011 ALBLASSERDAM - GPC Vlissingen liep in de eerste klasse C van het zaterdagvoetbal tegen een ontluis terende nederlaag aan. In Alblas- serdam werden na een o-o-stand bij rust tegen tien man vier tref fers geïncasseerd: 4-0. De thuis ploeg boekte daarmee de derde ze ge op rij. GPC Vlissingen speelde de eerste helft goed, kreeg twee kansen, maar kwam niet tot scoren. Toen Dennis Herremans van Al- blasserdam op slag van rust zijn tweede gele kaart kreeg, rook GPC kansen op winst. „We dachten dat er meer in zat", zei Jurriaan van Poelje. „In de eerste helft hadden we gedaan wat we moesten doen. We wilden na de rust wat dwin gender spelen, maar het ging hele maal mis. Heel teleurstellend en onbegrijpelijk." Richard van de Berg was de grootste kwelgeest van Alblasserdam. Hij scoorde drie keer. Met een man minder nam de thuisploeg direct na de hervatting het initiatief. Tien minuten na rust tekende Van de Berg voor 1-0. Koen Lighaam scoorde 2-0. Van de Berg bepaalde met twee goals de eindstand op 4-0. Zaamslag-Stedoco 1-1: Zaamslag wilde de slechte wedstrijd tegen GPC rechtzetten tegen Stedoco. Een overwinning zat er niet in voor de Zeeuws-Vlamingen. Op slag van rust zette Tommy Tissink Zaamslag op 1-0, maar in de vier de minuut van de tweede helft scoorde Roel de Kruijk de gelijkma ker. HOOFDKLASSE B Hoek won deze competitie thuis voor de derde keer met 1 -0. Dit gebeurde tegen Nivo Sparta, Heerjansdam en LRC KLAASWAAL - De vrouwen van Oostkapelle hebben met 3-1 ge wonnen van SSS. De formatie van trainer Andre de Graaf kwam al snel op voorsprong dankzij een doelpunt van Marieke Kwast. Vlak voor de pauze werd Lieke Nieu- wenhuijzen gehaakt in het straf schopgebied en Kwast benutte de strafschop. Na rust kreeg ook SSS een strafschop en ook die werd be nut. Vlak voor tijd tikte Shamila Hamers nog een corner binnen en zij bepaalde de eindstand op 1-3. Smerdiek won een klas lager met 3-0 van laagvlieger CJW. Aanvoerder Giovanni Siereveld (boven) bespringt zijn ploeggenoten, nadat Ferry Alfons vanaf elf meter voor 1 -0 heeft gezorgd. foto Mark Neelemans door Klaas Verspoor MIDDELBURG - In de tweede klasse E klopte Arnemuiden zaterdag Bruse Boys met 3-2. Serooskerke (0-3 tegen Zwaluwe) en Dauwen- daele (4-2 bij Yerseke) leden een nederlaag. Arnemuiden - Bruse Boys 3-2: Doelman Mark Giljam hield vroeg in het duel Arnemuiden-spits Ma- rinus Baas van de 1-0 af, maar in de zevende minuut moest de Bru se keeper capituleren. Uit een cor ner van Thijs Roovers kopte Mark van Haneghem de 1-0 binnen. Zes minuten later schoot Gerard Vogel Bruse Boys al naar de gelijkmaker. Met een fraai afstandschot zette Baas Arnemuiden daarna weder om op voorsprong, maar binnen het halfuur bracht Vogel 'Bru' weer langszij. Vier minuten na rust kopte Leon van Belzen II zijn ploeg uit een voorzet van Baas naar de 3-2. Bruse Boys drong wel aan, maar de thuisploeg was via Baas (schot op de paal) en Max Roovers nog het dichtst in de buurt van een treffer. Serooskerke - Zwaluwe 0-3: De eerste helft verliep redelijk even wichtig, waarbij Frank Allaart en Jeffrey Poppe (schot onderkant lat) namens Serooskerke voor ge vaar zorgden. Na rust ging Zwalu we man-op-man spelen en Seroos kerke kon daar niet mee omgaan. Bas Mutsaers zorgde, nadat een overtreding op Allaart onbestraft werd gelaten, voor de 0-1. Via Mau rice Sprangers kwam Zwaluwe op 0-2. Sprangers scoorde even later ook de 0-3. Yerseke - Dauwendaele 4-2: Via Rody Bakker kwam Yerseke al in de derde minuut op voorsprong en twee minuten later zorgde Van Hekelen al voor de 2-0. Yerseke leidde na 24 minuten door nog twee treffers van Van Hekelen al met 4-0. In de 58e minuut bracht Bram de Jong, die later met rood van het veld werd gestuurd, Dau wendaele terug tot 4-1. Vlak voor tijd maakte Mark van Iersel er nog 4-2 van. Dinteloord - Nieuwdorp 0-1: Nieuwdorp bezorgde Dinteloord, in een duel met over en weer heel weinig'kansen, de tweede neder laag op rij. In de 27e minuut rea geerde Nieuwdorp-speler Niels Mulder attent op een situatie in het strafschopgebied van Dinte loord en zette de Zeeuwse ploeg op 0-1. Duiveland - Internos 4-0: Duive- land kwam pas in de tweede helft op stoom. Dennie le Comte open de in de 50e minuut de score en via Marcel de Bruine werd het 2-0. Via Le Comte werd het 3-0. Ro nald Zwager tekende daarna voor de vierde goal van Duiveland. DFS - Terneuzense Boys 1-4: Na vier minuten opende Robert Rijn berg na een misverstand in de de fensie van DFS de score en na ne gen minuten strafte Ruud Hooge- steger verkeerd uitverdedigen bij de thuisploeg af Gokhan Ersahin verzuimde in de 19e minuut om de Boys vanaf de strafschopstip naar 0-3 te schieten. Zijn inzet werd door doelman Kevin Ver boom gekeerd. Via Ibi Eryiirük kwam die stand in de 38e minuut alsnog op het scorebord. Ersahin tekende in een tegenvallende twee de helft voor de 0-4, waarna Jeroen Grefkens 1-4 scoorde. SSV'65 - Klundert 3-3: Christian Fuanani zette Klundert op een o-2-voorsprong. Na rust ging SSV'65 op jacht naar de aanslui tingstreffer. Die kwam er via Ibi el Uarichi. Een kwartier voor tijd leek Fuanani met zijn derde treffer de wedstrijd in het slot te gooien, maar niets was minder waar. In de 77e minuut zorgde Christiaan Boon voor de 2-3. Ver in blessure tijd bezorgde Boon zijn SSV'65 als nog een verdiend punt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 48