zeeland 115 Verschil Topteam zeggen ze dat het vies is' «G. van boven Alzheimercafé Jeugdige vissers rapen zeven zakken afval Gewonden bij eenzijdig ongeval Gezellige boel op dweilbandfestival Robin Jonkers en Rico Talboom beste vissers maandag 7 november 2011 „je merkt natuurlijk wel een verschil met de wijze waarop de chef-koks koken, maar niet zo datje zegt dat wij als amateurs zoveel minder zijn." Hobbykok Niels Koster „Er is tussen de acht Zeeuwse deelnemers een hele goede onderlinge band ontstaan. Wat dat betreft heeft Zeeland een topteam gehad." Chef-kok Yannick Mahu Chef-kok Yannick Mahu: „Na de opnames voor Topchef ga ik dit soort televisieprogramma's wel heel anders bekijken." terneuzen - Specialist ouderenge- neeskunde René de Bakker is van daag te gast bij het Alzheimercafé Zeeuws-Vlaanderen. Hij vertelt over euthanasie en de ethische aspec ten daarvan. Aanvang 19.30 uur bij SWO Terneuzen in De Veste flat B aan het Oostelijk Bolwerk 22. foto Mark Neeiemans Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst 1. Occupy-beweging demonstreert. 2. Twee gewonden Philippine. 3. Jeugdige hengelaars rapen afval. WEBLOCS Redacteuren van de PZC schrijven over sport, kunst en andere zaken op hun weblog. Zie: www.pzc.nl/blogs STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl TOTAAL INSTALLATEUR ALLES IN ÉÉN HAND www.vanbovenkeukens.nl II W'V 3 t°j Tramstraat 1-3 (centrum), Koudekerke, Tel. 0118-551681 Vrijdagavond koopavona (zaterö ag-ntócog gestólen) CLINCE - Jeugdleden van de Cling- se Hengelaars raapten zaterdag langs de waterkant van de viswate ren van de club zeven volle vuilnis zakken zwerfafval bij elkaar. Luc Ysewijn van de jeugdafdeling was zeker niet ontevreden over het re sultaat van de jaarlijkse schoon maakactie. „Het lijkt veel maar het grootste gedeelte van de vuilniszak ken was gevuld met lege bierblik jes. En dit is afval van hangjonge ren die afgelopen zomer bijna da gelijks rond de Witte Bergen en de Zestigvoetkreek bijeen hokten. Je mag gerust stellen dat de vissers ten opzichte van voorgaande jaren steeds meer hun afval mee naar huis nemen." Naast de Witte Bergen en de Zes tigvoetkreek werd er schoonge maakt bij de Grote en Kleine Weel- kes, de Toumay Putten en de vis vijver op de Sterre. Hier werd te vens riet aangeplant en een nieu we pomp geïnstalleerd waardoor stromend water de waterkwaliteit bevordert. Na twee uur schoonmaken schoof de jeugd in café de Troubadour aan tafel voor een bordje friet met kroket of frikadel. PHILIPPINE In de nacht van vrijdag op zaterdag rond 3.50 uur raakte op de Dijck- meesterweg in Philippine een 20-ja- rige automobiliste uit de gemeente Sluis door onbekende oorzaak in de slip. De auto schoof de linker berm in, het talud af en kwam tot stilstand in de slootkant. Omdat de bestuurster en haar inzittende, een 20-jarige vrouw uit Breskens, nek- klachten hadden zijn zij door de brandweer uit de auto gehaald. Na controle mochten ze het zieken huis zaterdagmiddag verlaten. WESTDORPE Negen dweilbands toeterden er za terdagavond in café 't Oude Raedt- huys in Westdorpe vrolijk op los. De 22 muzikanten van de plaatselij ke band Tandsjen Bei beten voor een volle zaal het spits af van hun eigen jaarlijkse festival. „Dit is ons clubgebouw en hier repeteren we wekelijks. We bieden de uitbaters een gezellige avond aan en halen ook de contacten met deelnemen de bands aan", zegt slagwerker Pau la van den Abeele van Tandsjen Bei. CLINGE De Clingse Hengelaars hebben de prijzen uitgereikt aan de beste jeug dige hengelaars van het afgelopen seioen. Ze gooiden voor dit klasse ment zes keer de hengel uit. De vier beste resultaten werden geno teerd. In de categorie 6 tot 11 jaar ging de overwinning naar Robin Jonkers. Tweede werd Boss Poon- pendech en derde Jens van Over loop. De categorie tot 15 jaar werd gewonnen door Rico Talboom en tweede en derde eindigden Nick Goossens en Bart van Broeck.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33