sgj; Colofon de emotie... familieberichten r h 1 De Uitvaart Informatie Hulplijn Wat blijft is Q-M 'aiïiil ieberieluteii fa milieberichtenonline.nl 0 IHenseniinq.nl maandag 7 november 2011 familieberichten 121 -li In plaats van kaarten Veel te vroeg en nog zoveel plannen- Bedroefd delen wij u mede dat we na een slopende ziekte afscheid hebben moeten nemen van mijn allerliefste levensmaatje, vader, opa, broer en oom RONALD DE WANDEL RO Geboren, 10 november 1950 Overleden, 5 november 2011 Levensmaatje van Sonja Baute Schoondijke: Joyce en Koen Korfker-de Wandel Domenica en Baily Terneuzen: Kelly de Wandel en Nicky Lucasse Domonique Familie De Wandel Correspondentieadres: Rembrandt van Rijnstraat 39 4507 BT Schoondijke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op 10 november 2011 om 14.00 uur in crematorium De Blauwe toren, Zeelaan 2 Brugge (Dudzele) Op woensdag 9 november om 19.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen van Ro in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Geen bloemen, geen bezoek aan huis. Het huis van je lichaam zal hier niet meer gezien worden. Je ogen zullen ons niet meer aankijken. Mag je nu gezien worden door de Eeuwige, die ook ziet wat wij niet zagen. Na een werkzaam en voltooid leven hebben wij verdrietig afscheid genomen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa. Zijn rust, liefde en zorgzaamheid hebben bij velen een fijne herinnering achtergelaten. Met dankbaarheid sluiten wij hem in ons hart. Laurus Zwartepoorte Weduwnaar van Cornelia Maria Zwartepoorte-Leijnse sinds 11 april 2009 Goes, 11 september 1920 Goes, 5 november 2011 Els (in herinnering) en Hans Trudi Marco en Annette, Tun, Floor Roland en Bregje, Angelo, Esmée Marijke en Ot (in herinnering) Jan JoyceRover Debbie en Angelo, Alysia Ralph Peter en Ina Renz en Linda. Livia Maureen en Stefan, Saar John en Ilona Rob" en Catja Sjoerd en Milou Marian en John Correspondentieadres: Bankertstraat 3 4461 XK Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 9 november van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. We gedenken hem in een herdenkingsdienst op donderdag 10 november om 10.45 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrumDeze dienst zal worden geleid door ds. H.J. Catsburg. De begrafenis zal aansluitend om plm. 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Wij bedanken de" medewerk(st)ers van zorgcentrum 'Randhof' voor de enorme betrokkenheid en liefdevolle verzorging van onze vader. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, beschouw dan deze advertentie als zodanig. Dankbetuiging Voor uw medeleven, belangstelling en deelneming, betoond voor en na het overlijden van Maria Janneke Dierx betuigen wij hiermede onze oprechte dank. R.J.T. Smid executeur Calvlietlaan 5 4494 NZ Geersdijk Voor de vele" blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van mijn man, onze pa en opa Henk Diepstraten zijn wij u allen zeer dankbaar. Een speciaal woord van dank aan het personeel van de revalidatie-afdelingvan de Blaauwe Hoeve en de thuiszorg. Greet Diepstraten-Sponselee Kinderen en kleinkinderen in mimtmi IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 7-11-2009 Ineke Mieras-Deij 7-11-2011 Hoek Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden cl Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21