oom Guust Dag lieve Arnold Johanna Willemina Saman - Verkamman Arnold Joseph Emile van Hijfte Elizabeth Johanna Brakman 20 I familieberichten maandag 7 november 2011 0 IHensenlinq.nl De HEER beschermt de eenvoudigen, machteloos was ik en Hij heeft mij bevrijd. Psalm 116:6 Dankbaar voor de liefde waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mede dat is overleden onze lieve, zorgzame vader Pieter Joziasse weduwnaar van Catharina Louwerse •ft Serooskerke (W), 4 december 1922 t Middelburg, 4 november 2011 Middelburg: Hannie Joziasse Vlissingen: Koos Joziasse Correspondentieadres: Vromoldsland 12 4337 CW Middelburg Onze vader ligt opgebaard in uitvaartcentrum Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere, waar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 9 november van 15.30 tot 16.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 10 november om 11.00 uur in de Petruskerk, Ds.van Wouwestraat 41 te Serooskerke (W). Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Vrouwenpolderseweg aldaar. Na de begrafenis is een ieder welkom voor een informeel samenzijn in de ontmoetingsruimte achter voornoemde kerk. 4 Oktober is overleden mijn zwager en onze oom Piet foziasse weduwnaar van Catrien Louwerse Wij wensen zijn dochters Hannie en Koosje heel veel sterkte. J.M. Jobse-Louwerse en kinderen In vertrouwen op de Heer is rustig ingeslapen onze zwager en oom Piet Joziasse Eenvoudig, bedachtzaam en rechtvaardig Wim Joziasse (in herinnering Mina Joziasse-den Herder Annelies en Cor Els en Michiel Wilma en Peter Leendert en Caroline Adrie Arendse Serooskerke (W), 4 november 2011 Wij geven met droefheid kennis dat de HEERE heeft weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Wilhelmina Louwerse-Marijs weduwe van Cornelis Louwerse in de leeftijd van 92 jaar. Middelburg: P. Timmerman-f.ouwerse A.J. Louwerse J.A. Louwerse neven en nichten Middelburg, 2 november 2011 Geschokt en verdrietig zijn we na het plotseling overlijden van onze Vaak een lach, soms een traan. Jij was met iedereen begaan. Lieve oom Guust wat zullen we je missen. Catja en Ike Peter Annelies en Jean Eddy en Tamara Corina (in herinnering) en Jan Maronna en Erwin Martin en Wendy achterneefjes en achternichtjes We zullen je levenslust en gezelschap missen. Adri en Elly Geleijnse Daan en Adri Castel Kees en Ria Jobse Dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Sinds 2000 weduwe van Pieter Saman Velsen, 9 maart 1927 Krabbendijke, 3 november 2011 Krijn en Lilian Kees en Marijke Piet Sjaan (in liefdevolle herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres': C. J. Saman Fahrenheitstraat 22 4416 DC Kruiningen De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 9 november om 11.00 uur in "Ons Dorpshuis", Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd dorpshuis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorggroep "Ter Weel" - locatie Krabbendijke, afdeling B voor de goede verzorging. Lieve oma we zullen je missen Niels Ellen 7, Daniëlle Robert-Jan, Thomas, Lars Annemarie Stefan Natasja, Dewi Michiel Veel fijne herinneringen verzachten onze smart, voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons. hart. We zijn erg verdrietig nu we afscheid hebben moeten nemen van onze opgewekte, positieve en lieve Oma Sjaan Saman Moeder van Sjaan Overbeeke-Saman (in liefdevolle herinnering 27-12-1998) Veel liefs van Adrie en Wimke Overbeeke-Geuze Adriaan-Kelly, Aron en Roan, Francien, Inge-fos en Suzanne "Als je iets doet, moet je het goed doen" Bedroefd, maar dankbaar dat hem een lang lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze grootse vader, creatieve schoonvader en unieke opa IJzendijke, 6 oktober 1922 Oostburg, 4 november 2011 Oostburg: Agnes van Hijfte-de Nijs Rotterdam: Carlos van Hijfte Monique Voorhout Stella Susan Harderwijk: Trix van Hijfte Marco Robbin Amsterdam: Jos van Hijfte Barbara van Mierlo Lars Joris Amsterdam: Pia van Hijfte Wim Kraakman Pastoor van Genklaan 2-21 4501 AH Amsterdam avhijfte@xs4all.nl De crematie zal plaatsvinden op donderdag 10 november om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving'hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden. Voor altijd in ons hart. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder en oma weduwe van Marinus Willem Verschelling Groede. 6 juli 1924 Breskens, 4 november 2011 Eede: Ries Verschelling Christianne Verschelling- Standaert Harold Marco en Monica Oostburg: Suus Geernaert- Verschellling Theo Geernaert Ivo en Jolanda Charissa Mitchell Hooge Platen Boulevard 23 303 4511AA Breskens Correspondentieadres: Grote Beer 24 4501 ER Oostburg De afscheidsbijeenkomst is op woensdag 9 november om 16.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop bent u in de gelegenheid de familie te condoleren. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20