Johanna Maria Dobbeleir Johannes de la Houssaije Jo Hlcnscnl1nq.nl maandag 7 november 2011 familieberichten 119 i QyzfMzn mensen hebben mensen nodig in elkaar kunnen wij de liefde vinden Wij zijn zeer verdrietig dat we onze lieve vrouw en moeder moeten missen. Zij leeft verder in ons hart. Adri Geelhoed-Scheijbeler Adriana Blazina A Wissenkerke, 7 oktober 1934 t Middelburg, 5 november 2011 Wim Geelhoed Henk Jolanda Gouwestraat 65 4388 RA Oost-Souburg Adri is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hier is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 8 november van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 9 november om 13.00 uur in kerkgebouw "Open Haven", Oranjeplein 2 te Oost - Souburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis willen wij u graag ontmoeten in "De Ark". Wij zijn zeer bedroefd door het onverwacht overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Adri Geelhoed-Scheijbeler Wissenkerke: Sien en Jan Huiszoon Middelburg: Henny Huijbregts, Jo in herinnering nichten en neven "Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa, opa en overgrootvader Jo de Haze in de leeftijd van 80 jaar. Nellie de Haze - Versluis Rini en Marianne Jan en Jenny Cora en Kees Kleinkinderen en achterkleinkinderen 5 november 2011 Nieuwstraat 85, 4493 BB Kamperland De uitvaart zal in besloten lering plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. M Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze broer, zwager en oom Johannes Jacobus de Haze Colijnsplaat: T. Wolse-de Haze Veere: G. Geldof-de Haze Dordrecht: M. de Haze-Anthonisse Oost-Souburg: M. de Haze-Oreel Neven en nichten Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Jo de Haze Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte. Betsie en Ko t Hogenbirk Anton en Bep Versluis Corrie en Ton t Fabré Piet en Ella Versluis Neven en nichten Verdrietig geven wij u kennis dat na een lang ziek zijn van ons is heengegaan mijn lieve dierbare vrouw, onze zorgzame moeder en liefdevolle oma Maatje Adriaantje Jobina Hanse-Cashoek Marja 8 november 1946 ~Zierikzee~ f 4 november 2011 Haar liefde, geduld en enorme wilskracht blijven voor ons allen een voorbeeld en waardevolle herinnering. Ab Hanse Martijn en Miranda Jochem Marieke en Raymond Sophie Emma Frederik Hendriklaan 10 4301 NZ Zierikzee Donderdag 10 november om 15.00 uur herdenken we Marja tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. We zullen je missen Oma Zierikzee Sophie Emma Jochem Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Maatje Adriaantje Jobina Hanse-Cashoek in de leeftijd van bijna 65 jaar. We zullen haar als een fijn schoonzusje herinneren. Haamstede: Maarten en Betsy Maarten - in liefdevolle herinnering - Haamstede: Joop en Maartje Oostkapelle: TonenTonny en neven en nichten Zierikzee, 4 november 2011 Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze kegelvriendin Marja Hanse We herinneren Marja als een warm meelevend lid, we zullen haar zeker gaan missen. Ons meeleven gaat uit naar haar man, kinderen en kleinkinderen. Kegelclub Unité Het is tijd, ik moet nu gaan Ik zal geen afscheid nemen Kijk naar me uit in de regenbogen Hoog in de lucht Als de zon weer opkomt En de hele wereld nieuw is Kijk dan naar me uit en hou van me zoals ik van jullie gehouden heb. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve moeder en oma, zus en schoonzus. Wij zullen je missen. Jeanne sinds 14 februari 1965 weduwe van Johannes Cornelis Bleijenberg geboren 16-10-1932 overleden 4-11-2011 Emmadorp: Guus Bleijenberg in herinnering Oda Bleijenberg-van Waes Nadia Koudekerke: Carla Brasser-Bleijenberg Piet Brasser Michel en Marjan, Ins, Dewi Martin en Karin Marjolein en Marcel, Dylano, Ryan, Shyenna Sluiskil: Marijke Henzen-Bleijenberg Cees Henzen Mathijs Christel en Jeroen Terneuzen: Leon Bleijenberg Ingrid Berwouts Femke en Kevin, Nigel, Kyen Jeroen Terneuzen: Ingrid Moes-Bleijenberg Piet Moes Eveline en Bert Steven Terneuzen: Marian Minnebo Terneuzen: Christine de Mul-Dobbeleir Edward de Mul in herinnering Westdorpe: Toos Bleijenberg-te Moller Tiny Bleijenberg in herinnering Correspondentieadres: Baljuwlaan 20a 4541 EG Sluiskil Gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 8 november in het Monuta rouwcentrum, Bellamystraat 28c in Terneuzen van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 9 november om 10.30 uur in de kerk van de H. Antonius van Padua in Sluiskil. Aansluitend is de begrafenis op het parochie kerkhof. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis bij Dallinga. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen Kamperland, 5 november 2011 Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze lieve vader, opa en overgrootvader echtgenoot van Magdalena Roskam Middelburg, 30-1-1917 V.lissingen: Koudekerke: Vlissingen: t Middelburg 6-11-2011 M. de la Houssaije - Roskam Joke en Aad Schelling Jeannette en Theo Joao Els en Hans Caljouw Ilse en Cees Kim, Sven Patrick en Maralde Melle, Fenna Doctor Ottestraat 61 4382 LV Vlissingen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 10 november om 13.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van het Theo van Doesburgcentrum voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19