Kerstshoppen in sparkling London - the place to be! vy Online I Vakantieservice Home Abonneevoordeel In december zijn de winkelstraten van Londen sfeervol verlicht en de etalages van de winkels sprankelen. Of u een kerstoutfit, kerstcadeautjes of kerstdecoraties voor in huis zoekt, u kunt haast nergens zo sfeervol shoppen als in Londen. Op zaterdag 10 en 17 december organiseert de PZC voor haar abonnees een dagtocht naar Londen. De beroemde winkelstraten en warenhuizen zijn zeker in de kerstperiode een bezoek waard: het wereldberoemde Harrods, het bekende warenhuis Selfridges, Hamley's, de grootste speelgoedwinkel van Europa, Covent Garden, Carnaby Street of de chique Sloane Street! Naast winkelen heeft Londen zoveel meer te bieden. Wat dacht u van een kijkje nemen bij de Big Ben, de wisseling van de wacht bij Buckingham Palace een bezoek aan het griezelige London Dungeon, de vele markten, Notting Hill of de Tower of London. Kortom, Londen leeft! Van 's morgens vroeg tot 's avonds laat! Slechts 59,- p.p. Programma Vertrek per luxe touringcar vanaf Goes station, Middelburg station of Terneuzen Busstation. Vertrek per boot om 06.45 uur naar Dover en aankomst Londen plm. 09.00 uur. Het verblijf in Londen is van 09.00 uur tot 19.00 uur. Om 22.05 uur vertrek per boot terug van Dover naar Calais. Plm. 04.00 uur bent u afhankelijk van opstapplaats terug in eigen regio. Tijden zijn bij benadering. Zo profiteren abonnees Kosten van deze dagtocht zijn slechts 59.- p.p. inclusief *Vervoer per luxe touringcar volgens programma. *Overtocht retour boot Calais-Dover. *Verblijf te Londen 09.00 tot 19.00 uur. Meer informatie en direct boeken. Maaskant Reizen Maaskant Reizen Tel 0412- 48 28 28, o.v.v. PZC actie PZC.nl/abonnee ABONNEE VOORDEEL Selectie uit AbonneeVoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.Dzc.nl/abonneevoordeel Abonneedag Winter Efteling Kathedraal concert in Oudenbosch Magische korting! 25% korting www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken ^Kijk ook eens in onze webwinkel www.webwinkel.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44