Colofon éÈP" Sara Maria Levina Roth-Maas JOLIE iMMfll Mijn Allerliefste Jamie arsiilieberichten ULtvaartverzorqi MAREA Uitvaartbegeleiding w35®üS3kTiiefi Voor betaalbare kwaliteit IIlensenlinq.nl Zoveel kaartjes, zoveel brieven, zoveel warme belangstelling en lieve berichtjes na het overlijden van mijn lieve man en onze stoere papa Danny Jowenko hebben ons diep ontroerd, is ons tot grote steun geweest en geeft ons krocht om door te gaan. mL Daar het ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te benaderen, willen wij u langs deze weg hier hartelijk voor bedanken. Veere, november 2011 Ingrid Rijkse Nicky en Layla Jowenko en familie zaterdag 5 november 2011 Zo volkomen een moeder is zo volkomen is het gemis als zij er niet meer is. Een kaart, een woord, een brief, een handdruk of een ander gebaar hebben ons goed gedaan bij het verlies van onze lieve moeder, schoonmoeder, zus, schoonzus en tante Jaap Ineke fam. Maas Middelburg, november 2011 U De warme steun, het medeleven, de vele bloemen, kaarten, telefoontjes en de grote belangstelling na het overlijden van Rini Kuiper hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven. Omdat het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat U langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Uit allemaam Ron en Christel Kuiper Michael Kevin Wim Stroo Wij danken u hartelijk voor de warme belangstelling, de lieve woorden en de vele kaarten tijdens zijn ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jan Kesteloo Marie Kesteloo Kees Jan en Silvy. Mariska en Augustin Ron Kats, november 2011 Voor dit jonge leven Was te weinig tijd... Wij willen iedereen heel hartelijk danken voor de vele kaarten en belangstelling die we hebben gehad na het overlijden van ons zoontje Thomas de Kort Het heeft ons heel goed gedaan, en heeft zeker geholpen om dit langzaamaan een plaatsje te geven. Mare en Anniëlle de Kort-Sulkers Rilland, November 2011 DANKBETUIGING Langs deze weg willen we iedereen hartelijk danken voor de vele steun die we gekregen hebben via allerlei wegen na de geboorte en overlijden van onze kleinzoon en neefje Thomas de Kort Kruiningen: Opa en oma de Kort Krabbendijk: Ome Mare en Tante Sabina Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief, telefoontje of wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa, Jacob TiCroe -Jaap- hebben ons diep ontroerd. Wij willen u hier hartelijk voor bedanken. Tanny P. Tilroe-van Dalen Kinderen en kleinkinderen Goes, november 2011 voor altijd in ons hart Wegens de enorme belangstelling na het overlijden van ons lieve dochtertje, klein dochtertje en nichtje is het voor ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is hartverwarmend voor ons om zoveel steun te mogen ontvangen in de vorm van uw aanwezigheid, kaarten en lieve woorden. We missen ons lieve dappere meisje elke dag. Stefan en Froukje Westerweele Fam. Westerweele Fam. de Munck Kapelle, november 2011 Uitvaartcentrum H. Jobse bachweg 2 4337 xd middelburg t. 0118 46 22 051 www.hjobse-uitvaart.nl Dit wordt "al" weer jaar nummer 7 Waar is de tijd gebleven Er is zoveel veranderd sindsdien Hopelijk kan jij dat ook zien Het moeilijkste blijft het gemis van jou Maar het mooiste blijft het houden van jou Mama Uitvaartverzorging ifiitfa van Wingen bestaat 5 jaar Verzorging van de gehéle uitvaart! Tel: 0113 - 639108 Mob: 06 - 40484076 Smepseweg 4, 4435 RL Baarland web: www.lindavanwingen.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Uw belangstelling in de vorm van een kaart, een telefoontje, of een persoonlijk.woord die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Willem Roelse. hebben wij op hoge prijs gesteld. Voor deze blijken van medeleven zeggen wij u hartelijk dank. Fam. Roelse Grijpskerke, november 2011 Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient..." ^Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg L 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. l<Tel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl familieberichten 143 Uitvaartverzorging Janneke den Besten Ditsy den Besten Dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg Tel: 0118-62 33 59 De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde websi K Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43