Tannetje Cornelia Eckhardt - Meijler (f) IDens9nlinq.nl zaterdag 5 november 2011 familieberichten 14' Zij heeft haar strijd gestreden, haar wereld werd steeds kleiner om haar heen. Hoe zij in stilte heeft geleden, weet niemand, zij alleen. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede, dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en kleine oma ~Corrie~ echtgenote van Geerard Eckhardt overl. 7-12-1999 in de gezegende leeftijd van bijna 93 jaar Vrouwenpolder: Hans Eckhardt (in herinnering) Tiny van Luyk Kapelle: Gerda Arrebout-Eckhardt Piet Arrebout Goes: Nel Luitwieler- Eckhardt Peter Luitwieler Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, 3 november 2011zorgcentrum "Cederhof" Correspondentieadres Elstarstraat 82, 4421 DT Kapelle Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van "Cederhof" en huisartsen dr. de Jong en dr. van der Wel. De afscheidsdienst waarin zal voorgaan ds. A. G. M. Weststrate zal worden gehouden op maandag 7 november om 13.30 uur in de Chr. Ger. kerk aan de Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. CLUB VAN PAST ROTARIANS SCHOUWEN - DUIVELAND Wij zijn bedroefd door het overlijden van L.f. Korstanje clublid vanaf de oprichting op 22 augustus 1994. We herinneren ons Leen als een man met warme belangstelling voor zijn vrienden. Voorzitter: ing P.H. van Doorne. Secretaris: ir. G. Gerritse M. Sc. Op 96 jarige leeftijd is overleden onze ere-voorzitter, de heer L.J. KORSTANJE Leen Korstanje was oprichter en tevens de eerste voorzitter van Atletiek Vereniging Delta Sport, een functie die hij van 1955-1982 heeft vervuld. De vereniging is hem veel dank verschuldigd voor zijn grote bijdrage in die 27 jaar en daarna, want hij bleef betrokken bij de club. Met het klimmen der jaren op wat meer afstand maar altijd belangstellend. Het spijt ons zeer hem te moeten missen. Wij wensen de nabestaanden sterkte in deze moeilijke dagen. Nemens het bestuur en de leden van AV Delta Sport. Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Je leven was volledig, maar nooit lang genoeg Je leeft voort in onze harten. Leendert Marinus Meerman 6 februari 1928 Oosterland f 3 november 2011 Echtgenoot van J.C. Meerman-van Damme Jan Meerman Tineke Boomsma Neeltje Meerman Ron Mulder Roos Meerman Amber Meerman Jolanda Meerman Rens Vermeer Molenweg 18 4307 AJ Oosterland De afscheidsdienst zal gehouden worden dinsdag 8 november in de "Voorkerk" van de Jodocuskerk, Torenplein 3 te Oosterland, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Voorkerk". Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze buurman Leen Meerman Met respect denken we aan hem terug. Familie Bolle Familie Dedert Familie Muis Familie de Jonge Familie van 't Hoff Familie van der Werf Oosterland, 3 november 2011 We hadden zoveel plannen we wilden zoveel doen. Maar zonder jou zal mijn leven nooit meer zijn als toen. Geschokt omdat het zo snel ging en met intens verdriet hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van Bernardus Johannes Franciscus Snikkers -Ben- Utrecht, 28 mei 1955 Goes, 30 oktober 2011 Goes: Iwo Middelburg: Wido Tilburg: Joanna Lincolnlaan 14 4463 WZ Goes De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Veel te vroeg hebben wij op 30 oktober afscheid moeten nemen van Ben Snikkers onze broer en oom Simone en Gerard Joanne Carolien en Antonio Eduardo "Aan R. Ik zou je "t liefst gelukkig zien doch geluk kun je niet dwingen al je vreugde is verdwenen vertroebeld door herinneringen soms klinkt je stem weer net als vroeger en ik zou je willen leiden naar het landje zonder zorgen landje van vervlogen tijden Ton Huygens Behouden vaart Na een hopeloze doch moedige strijd en een door hem zelf, uit overtuiging gekozen wijze, is in intieme en liefdevolle omgeving van zijn gezin op 1 november 2011 overleden onze grootvader, vader, broer en echtgenoot Rudolf-Johannes van der Moer Ruud Brouwershaven, Breskens, 2 juni 1945 1 november 2011 Breskens: Jacqueline van der Moer-van Langevelde Knokke: Tim en Barbara van der Moer Albéricr Tim en Eline Antwerpen: Thijs en Svetlana van der Moer Londen: Liliane Goudriaan en Michaël Reijenga Mick Zoutelande: Philip en Nellie van der Moer Barendrecht: Paul en Irmgard van der Moer Joost, Alies, Victor en Anouk Vlissingen: Arno van der Moer en Inge Verhagen Noa Breskens: Els van der Moer Rogier en Arthur En overige familieleden Correspondentieadres: Port Scaldis 23-42,4511 DC Breskens. Geheel in overeenstemming met zijn laatste wensen, is hij in besloten en intieme familiekring begraven op de nieuwe begraafplaats te Breskens. Wij danken hen die hem zo liefdevol hebben verzorgd. Indien u geen uitnodiging of rouwkaart mocht ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verslagen en intens verdrietig geven wij kennis van het plotseling overlijden van Ir. Louis A.F.M. Veraart Echtgenoot van Edelise Pfau Santos Goes, 9 maart 1964 Nitéroi, Brazilië, 25 oktober 2011 Nitéroi, Brazilië Edelise Pfau Santos en familie Goes L. Veraart - van Montfort München, Jacques Veraart Duitsland Gerhard Braunisch Houten Marie-Jeanne Veraart Pieter Klitsie Maurice en Floris Naaldwijk Jules Veraart Marieke Berendse Sophie en Louis Correspondentieadres: Kloetingseweg 39, 4462 AV Goes of Rua Roberto Rowley Mendes 136, Apt. 801-Bloco 1 Boa Viagem, Cep. 24210-310, Nitéroi, R.J., Brasil - 'ia z**

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41