Joos van Belzen Pieren Mina Vette Joos van Belzen Joos van Belzen 40 I familieberichten zaterdag 5 november 2011 (H fl1ensenlinq.nl Op 11 november aanstaande vieren Kees Dentz en Rie Dentz - Mijnsbergen Het feit dat zij 50 jaar geleden elkaar het jawoord gaven. Om vrienden, kennissen en familie de gelegenheid te geven hen geluk te wensen met die dag, houden zij een eenvoudige receptie met drankjes en hapjes op zaterdag 26 november 2011 in het nieuwe van der Valk hotel-restaurant aan de Paukenweg, gelegen bij het ZEP. terrein te Middelburg. In de Mortierewijk. U bent van harte welkom. f 50 jaar samen.... Kees Dentz en Rie Dentz - Mijnsbergen Na alle tegenspoed van het afgelopen jaar, Zijn zij op 11 november 50 jaar bij elkaar. Wij zijn blij dit met hun te mogen vieren. Hun dochter, schoonzoon en kleinkind: Eline, Alex en Kevin Lauret V y N Ons 40 jarig huwelijksfeeest vorige week zaterdag is een onvergetelijke dag geworden. Met dit bericht willen we iedereen daarvoor bedanken. Piet en Nellie Hengst, 't Hout 1 Westkapelle V Vooralle kado's, bloemen, kaarten en persoonlijke felicitaties voor mijn honderdste verjaardag wil ik u hartelijk danken. Het was voor mij een onvergetelijke dag. Hoogachtend, Jans Moerman-Wolse v Veel gelukkige jaren waren we samen samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent, moet ik verder...dus alleen. jo Dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, en dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u verdrietig kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 78 jaar. Jo van Belzen-van Hoeijdonck Ron van Belzen Diana van Belzen-Schot Jorrit Milou Rens van Belzen Ina van Belzen-Brasser Timo Dieko Vlissingen, 3 november 2011 Bellamypark 29 ben. 4381 CG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 6 november van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De -crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 7 november om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Dankbetuiging willen iedereen bedanken voor de gelukwensen, bloemen en kaarten die wij voor ons 60-jarig huwelijk op 7 oktober van u mochten ontvangen. 's-Heerenhoeksedijk 34 4453RB 's-Heerenhoek Francien Aarnoudse-Hirdes Je hebt keihard gevochten... We zijn trots op je en zullen je missen. Kloetinge, Oostburg, 25 augustus 1946 3 november 2011 Oostburg: Adri Aarnoudse Breda: Wilbert Aarnoudse Malden: Miranda Aarnoudse en Martin de Muijnk Isis Jitske Afscheid nemen van Francien kan thuis. Steenbok 3 4501 GS Oostburg De afscheidsbijeenkomst is op woensdag 9 november om 11.30 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend komen we samen in Brasserie Westbeer, Scheldeboulevard 1 te Terneuzen. Wilt u, als u geen kaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Intens verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Francien Aarnoudse-Hirdes Vlissingen: Korrie enRinus t de Klerk-Hirdes en kinderen en kleinkinderen Vlissingen: Wim en Greta Hirdes-Bosman en kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 3 november 2011 Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Bram de Bree -in herinnering- Mien de Bree-van Belzen Willem en Truus van Belzen-Weelandt en kinderen Max van Belzen Jan van Belzen Gilles van Belzen en Annie Schroevers Langzaam is de schemer duisternis geworden... Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze zwager Rudy van Hoeijdonck Erica van Hasselt-van Hoeijdonck Bert van Hasselt 'Moeders sterven niet, moeders gaan.' 't Verlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere yerwarring bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee haar stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Mijn allerliefste moeder Adriana Elisabeth Reijnhout - Kloote sinds 3 december 2010 weduwe van Petrus Reijnhout Kats, 10 februari 1928 Goes, 3 november 2011 Louise Reijnhout en Bart Verhaagen Correspondentieadres Louise Reijnhout Oude Ettensebaan 46 4706 PG Roosendaal louise.reynhout@wanadoo.nl Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 9 november tussen 13.15 en 13.45 uur in het 'Nieuw-Zeelandhuis' aan de Kerkstraat te Kats. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in bovengenoemd gebouw. Er zijn in ieders leven momenten van geluk.. Een zeepbel vol met kleuren, maar opeens spat die stuk. Uiteen in duizend druppels, die glanzen als de dauw. Dan verbleken al die kleuren. Wat overblijft zijn onze herinneringen en de liefde voor jou. Dankbaar voor zijn grote liefde heb ik afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man Adriaan Abraham Janse Kortgene, 4 mei 1940 Goes, 3 november 2011 'Hij ruste in vrede'. Sjaan Janse-van Houte Weidezicht 24,4462 VK Goes De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 8 november om 10.15 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand aan deze bijeenkomst is er vanaf 9.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in bovengenoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Op 3 oktober 2011 is overleden mijn tweelingbroer, zwager en onze oom Ad Janse Kortgene, 4 mei 1940 Goes, 3 november 2011 Dag lieverd, tot morgen dan zien we je weer. Marieke Janse Mart van Liere Agnes en August Kirsten, Cas fJulio, Sandro Marcel en Sandra Niall, Julien Lucien en Anne-Marijne Splinter, IJsbrandt, Librecht Heinkenszand Verdrietig zijn wij omdat we zonder Ad verder moeten. Ad Janse Hans en Willy Roel en Ellen Joris en Coen Edwin t Jessica en Dennis Wim en Machelien Echte goede vrienden, zijn moeilijk te vinden, moeilijk te verlaten, onmogelijk te vergeten. Bedroefd hebben we afscheid genomen van onze lieve vriend Ad Janse Sjaan en Henk van Liere Goes, 3 november 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40