van üoven zeeland 125 zo mooi als vroeger 'Alle gemeenten moeten meebetalen aan tunnel' TOTAALINSTALLATEUR Drank- en drugsbus advertentie Installatiebedrijf G. van Boven, Ruim 40 jaar techniek en vakmanschap Techniek en vakmanschap gaan al ruim 40 jaar samen bij installatie-bedrijf C. van Boven te Koudekerke. Na de start in 1970 is het bedrijf steeds ge groeid en in de show room van ruim 800 m2 staat veel op het gebied van keukens, badkamers, tegels, verwarming en ook zonnecollectoren. Deze geven een aanzien lijke besparing op de gasverbruik-rekening. Onze eigen gediplomeer de vakmensen maken een mooi stuk werk van bad kamers, keukens, tegels, loodgieters, bouw- en elektrawerk, cv-ketelsenz. Prachtige badmeubels en een grote keus doucheschermen vindt u in onze showroom. Om de nieuwste keukens een plaats te geven mogen er een flink aantal weg voor de prijs rond de 3000, - 5000,-. Kompleet met blad en apparatuur. Ook zijn er een aantal badmeubels met hoge kortingen in de aanbieding. Deskundig advies en betrouwbaarheid en alles onder één dak vindt u bij: 4371 BV Tramstraat 1 Koudekerke 0118-551681 zaterdag 5 november 2011 gen van Arnemuiden, een onbe mande informatiepost in de buurt van de scheepswerf en een evene- mentenkast op de Markt. Verder wordt nog gewerkt aan het ont werp van een kunstwerk van de oude 'buuzen'. Deze metalen re ling bij de voormalige gymzaal komt terug in de vorm van een kunstwerk nabij de oude plek, bij de Emté. De grote opknapbeurt van Arne muiden kost in totaal zo'n 1,7 mil joen euro. De helft hiervan komt van de gemeente, de andere helft van subsidies van Europa en de Ra bobank. De herinrichting van de Langstraat kost zo'n 300.000 euro. foto Ruben Oreel De Oude Havenstraat'is al voor 300.000 euro heringericht. In het water hier komt nog dit jaar een silhouet van een hoogaars te lig gen. De doorgaande route in Arne muiden wordt volgend jaar voor 700.000 euro heringericht. Voor een nieuw scoutinggebouw is 400.000 euro uitgetrokken. GOES - Indigo Preventie toert van maandag 7 november tot en met vrijdag 11 november met de alco hol- en drugsbus langs Zeeuwse basisscholen. In de oude Ameri kaanse schoolbus krijgen kinderen uit groep 7 en 8 voorlichting over de gevaren van drank en drugs. HEINKENSZAND - De gemeenteraad van Borsele voert de druk op voor een eerlijke verdeling van de kos ten van de veiligheidsregio. Borse le betaalt al jaren veel meer per in woner dan andere gemeenten. Dat zijn de fracties meer dan beu, bleek donderdag in de raadsverga dering van de gemeenteraad. „Als er geen eerlijke verdeling komt, moeten we het vertrouwen in de veiligheidsregio opzeggen", zei CDA-fractievoorzitter Ad Schenk. De woorden van Schenk zijn te zwaar aangezet, omdat Borsele juri disch vast zit aan de veiligheidsre gio, maar het tekent wel de stem ming. Burgemeester laap Gelok wordt met een raadsbreed aange nomen motie op pad gestuurd om het ongenoegen van de raad naar het bestuur van de Veiligheidsre gio over te brengen. Dit ongenoegen gaat met name over de beslotenheid van het rap port van de commissie Lauret. Daarin staan aanbevelingen over een herverdeling van de kosten. Zo draaien Borsele en Terneuzen als enige gemeenten op voor de tunnelveiligheid. Borsele wil dat al le veiligheidskosten evenredig over de Zeeuwse gemeenten worden verdeeld. En dat het rapport van de commissie zo snel mogelijk openbaar moet worden gemaakt. De Langstraat rond 1950, met stoep hekken en uithangborden. Links het oude stadhuis, kaart Zeeuwse Bibliotheek/Beeldbank Westerzicht 528 A Vlissingen Riante tussenwoning od een perceel van I32 m in de kindvriendelijke wijk Westerzicht, De woning staat in een doodlopende straat, ideaal voor kin deren om in te spelen. Winkelcentrum op loop afstand. Ons volledige woningaanbod; M2makelaars.nl Munda Sluit nu meerdere verzekeringen af bij ZLM en ontvang 8% pakketkorting1 Meer weten? Kijk op zlm.nl verzekeringen Met «?tïp de beste reisverzekering

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 25