Wm Laatste kans, schrijf u vandaag nog in! PZC AJ doe WEE schrufu NU IN'. Hoe werkt het? 2. U dingt automatisch mee naar de prijzen in de 5 weektrekkingen en de eindtrekking 3. Houd vanaf 11 november uw krant en de actiewebsite in de gaten voor de bekendmaking van de prijswinnaars Schrijf u gratis in vóór 6 november 2011 om mee te doen met alle trekkingen! (A www.pzc.nl/winweken (a) 088 - 013 99 22 LT reijerkamp~J HfffHIffPffffil WEKEN ABONNEE VOORDEEL Het is bijna zover, de eerste weektrekking vindt de komende week plaats. Tijdens deze trekking geven wij onder meer een LCD-televisie, hotelarrangementen en kaarten voor Holiday on Ice weg. Heeft u zich nog niet ingeschreven en wilt u wel aan alle trekkingen meedoen? Dan is dit uw laatste kans, want morgen sluit de inschrijving. leder jaar organiseren wij de Abonnee Win Weken. Dit doen wij om iets extra's te doen voor onze trouwe abonnees. Tijdens vijf wëektrekkingen in november en december, en een eindtrekking in januari geven wij maar liefst 2000 prijzen weg. De hoofdprijs is een interieurcheque van €10.000,-! Prijswinnaars Elke vrijdag na de trekking worden de winnaars bekend gemaakt op de actiesite van de Abonnee Win Weken en elke zaterdag op een speciale pagina in de krant. Meedoen aan de actie Schrijf u vandaag nog gratis in via: www.pzc.nl/winweken. Na inschrijving ontvangt u per e-mail een bevestiging. U doet dan automatisch mee met alle weektrekkingen en de eindtrekking in januari. Uw eerste cadeautje ontvangt u dan ook al. Een gratis wenskaart op Greetz.nl. Heeft u geen internet of komt u er niet helemaal uit? Neemt u dan contact op met de Lezersservice via het telefoonnummer onderaan de advertentie Heel veel geluk! Voorwaarden U dient op het moment van de trekking een doorlopend abonnement te hebben bij de PZC Alle trekkingen vinden plaats onder toezicht van een notaris en worden gepubliceerd op de actiewebsite. Prijswinnaars krijgen de gewonnen prijs op het opgegeven adres toegestuurd. Medewerkers van Koninklijke Wegener NV zijn uitgesloten van deelname. Alle prijzen zijn na heffing van kansspelbelasting. De volledige actievoorwaarden vindt u op de actiewebsite. Wat een goed initiatief om de Win Weken te organiseren. Iets extra's voor abonnees is zeer positief. We zijn (van een deel van de hoofdprijs) naar Duitsland en Oostenrijk geweest. Het was een perfecte vakantie. We gaan ook nog een cruise maken. Dus nog een super vooruitzicht! Mevrouw K. Theeuwes - Winnares (2010) reischeque t.w.v. 7.500 1. Schrijf u eenmalig in op www.pzc.nl/winweken Lokaal tarief. Openingstijden telefoonnummer: ma. t/m vr. 10.00 tot 17.00 uur, za. 10.00 tot 12.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 124