VAN KERCKHOVEN BOUW (8) (8) meclean 4 ZorgSaam Van der Hooft r<£& Uitvaartzorg Gastvrouw www.zorgsaam.org/werken/vacatures van derzn PEUL Techniek Service Monteur m/v Winkelverkoper m/v Vertegenwoordiger Industrie m/v Dealer- Accountmanager zeeuws radiotherapeutisch instituut leerlingen radiotherapeutisch laborant m/v BESTE WERKGEVERS2010 32 zaterdag 5 november 2011 Q JobTrack.nl Zeeuws-Vlaanderen Ziekenhuis Ambulanci Anesthesie assistent Allround operatie assistent Dialyseverpleegkundige in opleiding Multidisciplinaire ziekenhuisarts Medewerker groepsbegeleiding Coensdike Aardenburg Verpleegkundige met specialisatie obstetrie (en gynaecologie) Gespecialiseerd radiodiagnostisch laborant Verzorgenden 3IG/verzorgingshulpen Emmaus IJzendijke De uitgebreide omschrijvingen en het totale vacature aanbod vindt u op onze website: Heeft u naar aanleiding van de uitgebreide omschrijvingen nog vragen, dan kunt u contact opnemen met de Carrièrewinkel van ZorgSaam op tel: 0115-677244. Werken bij een werkgever waar je trots op kunt zijn, een werkgever die staat voor medewerkers en patiënten/cliënten, waar belevingsgericht gewerkt wordt. ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen is dé specialist in zorg voor jong en oud in Zeeuws-Vlaanderen én daarbuiten. ZorgSaam biedt ziekenhuiszorg, ambulancezorg, thuiszorg en ouderenzorg. www.vankerckhovenbouw.nl Van Kerckhoven Bouw is een middel groot bedrijf met ca. 100 vaste mede werkers, werkzaam in zowel Nederland als België. Wij zijn werkzaam in woning-, utiliteits- en industriebouw. Voor onze vestiging op Dow hebben wij een vacature voor HOOFD UITVOERDER Eisen: -technische opleiding op MBO/HBO nivéau - VOL-VCA - ervaring in soortgelijke functie is een pré. Moet beschikken over: - leidinggevende capaciteiten - goede communicatieve vaardigheden. Taken: - leidinggeven op de bouwplaats - administratief bijhouden van lopende werken - contacten onderhouden met de opdrachtgever -toezicht houden op naleving van veiligheids-, gezondheids en milieu voorschriften, zoals omschreven in het kwaliteitssysteem. Meer informatie over deze vacature vindt u op onze website www.vankerckhovenbouw.nl Schriftelijke sollicitaties met CV kunt u richten aan: Dhr. F.D. van Kerckhoven Postbus 17, 4587 ZG Kloosterzande E-mail:vacatures@vankerckhovenbouw.nl SGSl Is op zoek naar een parttime oproep De uitdaging: als gastvrouw c.q. interieurverzorgster werkje zowel vóór als achter de schermen mee om een uitvaart conform de wensen van de nabestaanden te laten verlopen. Je werkt in een klein en enthousiast team. Je werkzaamheden bestaan o.a. uit het zetten en schenken van koffie en thee, het smeren/snijden en uitserveren van broodjes/cake, het verzorgen en presenteren van een groot scala aan horecaproducten, het ontvangen en verwijzen van bezoekers en onderhouds- en schoonmaak- werkzaamheden. De werkzaamheden worden uitgevoerd van maandag t/m zaterdag en we verwachten daarin een grote mate van flexibiliteit. Geïntereseerd? Stuur je motivatie met foto voor 21 november naar: Van der Hooft Uitvaartzorg t.a.v. C.W. de Kok, Schoorkenszandweg 8a, 4431 NC 's-Gravenpolder of naar: cwdekok@vanderhooftuitvaartzorg.nl van derzn PEIJL Groep Voor onze vestiging Van der Peijl Techniek in Goes zijn wij op zoek naar gemotiveerde en ervaren kandidaten voor de volgende vacatures: Voor meer informatie over onze vacatures kijk op techniek.nl y. dczo advertentie wordt niet op Van der Peijl Groep is van groothandelsketen met in totaal 12 vestigingen in Zuidwest Nederland. De Van der Peijl technielcjnl Groep biedt werk aan 265 personeelsleden. Er wordt een totaalpakket van 225.000 kwaliteitsartikelen aangeboden I op het gebied van o.a. aandrijftechniek, gereedschappen, automaterialen, truckonderdelen, lastechniek, persoon- Y lijke beschermingsmiddelen, reinigingtechniek, compressoren en servicewerkplaatsen. Meclean professional cleaning machines B.V. is producent en importeur van professionele reinigings machines. Voor de provincies Noord-Holland, Zuid- Holland, Utrecht en Zeeland zijn we op zoek naar een De uitdaging: Als Dealer-/Accountmanager onder houd en stimuleer je de bestaande relaties dealers en ben je actief op zoek naar nieuwe afzetmogelijk heden. Het profiel: Je bent een commerciële topper op HBO-niveau met buitendienst ervaring (B2B), positieve instelling en een "handen uit de mouwen" mentaliteit. We bieden: een verantwoordelijke en uitdagende job enthousiaste, betrokken collega's;- positieve, professionele werkomgeving uitstekende beloning auto van de zaak. Ben je geïnteresseerd? mail je sollicitatie met CV naar: coen@meclean.nl Meclean professional cleaning machines B.V. Mr. F.J. Haarmanweg 29 4538 AN Terneuzen Zin in een stralend beroep waarbij techniek en zorg samenkomen? En wil je betaald leren en werken, met baangarantie na diplomering? Dan hebben wij de oplossing! In samenwerking met de Erasmus MC Zorgacademie Rotterdam bieden wij in-service opleidingsplaatsen aan voor (36 uur per week) Minimale opleidingseis bestaat uit een (binnenkort) afgeronde HAVO- of VWO- opleiding met het profiel Natuur en Gezondheid of Natuur en Techniek. Ben je in bezit van het diploma diagnostisch laborant dan kom je mogelijk in aanmerking voor een verkorte leerroute. Voor meer informatie over de opleiding en/of het beroep kun je contact opnemen met: Dorien Vervenne of Dirk-Jan Westerhof, praktijkbegeleiders, bereikbaar via e-mail: praktijkbegeleidingzrti@zrti.nl De selectiegesprekken vinden plaats op woensdag 13 april 2011. Kijk ook op onze site www.zrti.nl voor de volledige vacaturetekst. Enthousiast? Stuur je schriftelijke sollicitatie voor 18 maart naar: Zeeuws Radiotherapeutisch Instituut, t.a.v. het managementsecretariaat, Postbus 380, 4380 AJ Vlissingen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 112