www.fiscaleaftrek.nl •kN ...Ben jij degene die ons team komt versterken? Investeer 15.000 voor een fiscale aftrekpost van 32.000! PZC PLANT CONTROLLER (M/V) n* UüfxC'^eitoH, banen 129 /yp/zde.)- zzzzztzSTjo-P 10 november zijn we bij u in de buurt: Flymo Scirocco Bladblazer/Zuiger Q JobTrack.nl zaterdag 5 november 2011 Made with professional pride Lamb Weston Meijer v.o.f. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met 1300 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom, Wisbech (UK), Hollabrunn en Wenen (Oostenrijk). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Voor onze afdeling Plant Administratie, locatie Kruiningen, zijn wij op zoek naar een: Als Plant Controller op onze fabriek in Kruiningen ben je het financiële geweten van de fabriek. Je waarschuwt niet alleen als doelen in gevaar komen, maar je bent ook actief in het zoeken naar verbeteringen. Je bent verantwoordelijk voor het zorgen voor tijdige en betrouwbare informatie m.b.t. de plant performance. Hiertoe zorg je o.a. voor de totstandkoming van budgetaanvragen en je bewaakt deze. Je beheert het kostprijsbestand en je zorgt voor actualisering van de gegevens. Tevens zorg je voor verslaglegging van de kosten en (productie)opbrengsten t.o.v. rendementsnormen en draag je zorg voor de projectadministratie bij kapitaalintensieve investeringen. Je stelt diverse rapportages op t.b.v. management, directie, corporate control e.a. interne afdelingen alsmede (semi-) overheidsinstellingen. Je geeft vaktechnische aanwijzingen en instructies aan één medewerker. Je bent volwaardig onderdeel van het plantmanagementteam en je rapporteert rechtstreeks aan de Operations manager met een functionele rapportagelijn naar Corporate Controlling. Je stelt je op als business partner zowel naar het plantteam als naar de business waarbij je bijdraagt aan het verbeteren van de efficiency van de plant Kruiningen in de volledige breedte. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met HBO+ niveau richting Bedrijfseconomie. Je hebt ervaring in een soortgelijke functie. Tevens heb je goede kennis van de diverse Officepakketten en je hebt ervaring met het programma SAP. Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal is vereist. Solliciteren? Wij vragen veel, maar we hebben dan ook veel te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeids voorwaarden. Als je geïnteresseerd bent, stuur dan je sollicitatie naar Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources Plant Kruiningen, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen of mailen naar bramhuijs@lambweston-nl.com. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld www.lambwestoi Lonefibrose: Word lid of donateur Longfibrose Patricia (1949): "Een paar jaar geleden kreeg ik steeds meer moeite met dagelijkse dingen zoals fietsen, lopen en traplopen. Na diverse onderzoeken volgde de diagnose.- longfibrose. Een ernstige chronische longziekte waarbij de longen als gevolg van bindweefsel- of littekenvorming niet voldoende zuurstof opnemen. Sindsdien is mijn leven compleet veranderd. Ik ben lid geworden van de longfibroseveremging. Deze belangenvereniging brengt mensen met longfibrose met elkaar in contact en dat steunt ons enorm. Ook komt de longfibroseverenigmg op voor onze belangen en ondersteunen zii onderzoek naar de oorzaken en de juiste behandeling Steun daarom het werk van de longfibroseverenigmg en word lid of donateur. Aanmelden kan via www.longfibrose.nl. U ontvangt bovendien 5 x per jaar het biad 'over leven met longfibrose' Kijk voor meer informatie op wwwlongfibrose.nl of maak direct uw gift over op bankrekening 68.43.33.015 t.n.v. Belangenvereniging Longfibrosepatiênten Nederland. De werkzaamheden: De elektrotechnische dienst is verantwoordelijk voor het in optimale staat houden van alle apparatuur en installaties op elektrotechnisch gebied. U gaat zich bezig houden met het preventieve onderhoud, storingen, repara ties, aanpassingen en uitbreidingen aan de productiemachines en installaties in de vakgebieden elektrotechniek, pneumatiek en besturingstechniek. Het onderhouden, wijzigen en optimaliseren van de (Siemens) PLC-besturin- gen is een belangrijk onderdeel van uw werk. Middels gerichte trainingen wordt uw vakkennis actueel gehouden, verbreed en verdiept. Verder verwachten wij dat u actief meedenkt over voorstellen tot wijzigingen of vernieuwingen op uw vakgebied. De voorwaarden: Een MTS-E opleiding of een gelijkwaardig niveau en enkele jaren werkerva ring vormen een uitstekende basis om te starten. Verder beschikt u over actuele kennis van moderne besturingstechnieken. U heeft geen negen tot vijf mentaliteit- Tevens bent u bereid om te werken in een wekelijks wisse lende storingsdienst (vroeg, nacht, avond, dag, dag). Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voorde Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt'u binnen 10 dagen zenden aan: C0R00S Conserven B.V., t.a.v. de heer KJ. Wieringa, Postbus 61,4420 AC Kapelle Vers van hel land, worden groenten en fruit direct bij ons in glas, blik of communicatie. Uiteraard werken en toch gedreven, waarin voor elke medewerker ruimte is om zijn of haar talenten te ontplooien. www.coroos.nl a Tlf- Op www.fiscaleaftrek.nl vindt u alle informatie over deze gunstige investering in de Nederlandse scheepvaart. Vraag vrijblijvend het AFM goedgekeurde prospectus van scheepsfonds maatschap ms Louis aan. Kom naar een van de voorlichtingsbijeenkomsten en laat u deskundig informeren. -15.30 uur in Van der Valk Goes, A. Fokkerstraat 100, Goes - 20.00 uur in Postillion Hotel Dordrecht, Rijksstraatweg 30, Dordrecht Maak de stoep en tuin razendsnel bladvrij met deze krachtige bladblazer. Naast het snelle omschakelen van zuigen naar blazen en het goed schoon te maken motorhuis is hij voorzien van een ingebouwd neuswiel, zodat u geen zwaar werk hoeft te verrichten. Krachtige bladblazer met openklapbaar motorhuis Ingebouwde 10:1 bladversnipperaar en neuswiel Blaassnelheid 200 km per uur Opzuigcapaciteit 125 liter per seconde 0pvangzakvan45 liter Normaal 00,05 Lezersprijs €79,95* X BON FLYMO SCIROCCO BLADBLAZER/ZUIGER I Hierbij bestel ik(aantal) x de Flymo Scirocco Bladblazer/Zuiger 79,95* (51066) exclusief verzendkosten. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 2 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. naam Om Ov adres postcode plaats telefoon e-mail geboortedatum Hierbij machtig ik Wegener Woonwinkel om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. bank-/girorekening handtekening pzc.nl/webwinkel Categorie Binnen en Buitenleven Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, i o.v.v. 'binnen en buitenleven', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. 1 De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens, Op alle Informatie die u aan ons verstrekt Is de I Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl I treft u nadere Informatie aan WEBWINKEL'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 109