JiJIjlfe SilJjI DVrfflrüJefl Paul Carolus de Jonge Paul Carolus de Jonge 1 28 I familieberichten vrijdag 4 november 2011 IDgnsenlinq.nl - wjrn 1956 2011 Aanstaande maandag 7 november zijn Koos en Willem D.V. 55 jaar getrouwd. Wie hen daarmee wil feliciteren is welkom op 19 november in Verenigingsgebouw Ons Huis in Meliskerke, van 15.00 tot 17.30 uur. Nieuwstraat 12, Zoutelande Bescheiden en hulpvaardig.. Ons bereikte het droeve bericht van het toch nog onverwachts overlijden van Piet Baart In dierbare herinnering Rien en Dini de Nooijer Mariëtte en Rob Stephanie, Martijn Mark Met droefheid geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte in de leeftijd van 86 jaar, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jacob Marinus Blok d- 's-Gmvenpolder, 13 juli 1925 f Goes, 2 november 2011 's-Gravenpolder: P. Blok-de Wolf Toos en Karei Aamoutse Annie en Martin Klijn Ria en Ko Lokerse Goes: M.J. Blok Tonny en Ping Chen Nelleke en Evert Slabbekoorn Anja Blok 's-Gravenpolder: J. Blok T. Blok-de Koster Tonia en Leen Geluk Kees en Elly Blok Arjanne en Gerard Fijan Adriaan en Betty Blok Jan Willem en Alie Blok Janet en Hans Geluk Onze oprechte dank aan allen die hem hebben verzorgd. Goes, 2 november 2011 Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: M.J. Blok, Louise de Colignylaan 114461 SK Goes De rouwdienst zal worden gehouden D.V. maandag 7 november om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom We wensen Wilma en kinderen veel sterkte toe met dit verlies Arend Jan de Jonge t Maria de Jonge- Hoogesteger Yvonne en Jan Carla en Jan Overbeek-de Jonge Michel Monique en Angelo Chantal Middelburg 2 november 2011 Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze zwager en oom. Lewedorp Loes en Ronald Vale Lydia en Jelmer Je was de weg kwijt en vele dingen en dan ineens die glimlach, dat gebaar, een herinnering aan vroeger... Het hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons,,. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorg gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Adriana Christina de Koe - Coesijns weduwe van Jan de Koe 15 februari 1927 29 oktober 2011 Omdat alle bloemen groeien en in pracht en glorie bloeien kunnen we in het bloemhart kijken, waaruit telkens weer zal blijken hoe bijzónder mooi en fijn de bloemen en het leven zijn. Els en Tom Dol-de Koe Michel en Renate Dol-de Ridder Danny, Merel Danielle en Sander Simonse Kelly. Demi Wil en Jan Brasser-de Koe Denise en Michiel Hoekstra Emma, Niek Barry Brasser Maroescha en Eric van Noort Tim. Sanne Krista de Koe Casper Onze dank gaal uit naar artsen en verzorgend personeel van zorgcentrum Ambachtsveld. Correspondentieadres van Ginkelstraat 24,4388 NP Oost-Souburg Overeenkomstig haar wens heeft de crematieplechtigheid in familiekring plaatsgevonden. ..héél bijzonder, héél gewoon, gewoon een bijzondere man.. Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Leendert Jacob Korstanje oud-leraar lichamelijke opvoeding en heilgymnast-masseur Gehuwd geweest met Elly Linden 1974 Nelly Marie Koopman 1991 Rotterdam, 14 februari 1915 t Zierikzee, 2 november 2011 BruinisseEric Korstanje let Korstanje - van Dijk Kerkwerve Ingrid van Dongen - Korstanje Piet van Dongen WijheOscar Korstanje Margot Korstanje - Seip Herman en Lisanne Francien Juliëtte Zierikzee, de Jongestraat 63 Correspondentieadres: Grevelingenhout 36 4311 NL Bruinisse De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 7 november om 11.00 uur in de zaal van de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee (ingang en parkeren aan de Hoge Molenstraat). Aansluitend op de herdenkingsbijeenkomst wordt u in de gelegenheid gesteld om afscheid te nemen van onze pa en opa en de familie te ontmoeten en te condoleren. Wij nemen 's-middags in besloten kring afscheid van onze pa en opa in het crematorium te Rotterdam. Indien u geen persoonlijke rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze hartelijke dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Buurtzorg, Allévo Thuiszorg en Hospice "Kaaskenshuis" voor de goede en liefdevolle verzorging van onze pa en opa, Leendert Jacob Korstanje Woensdag 2 november 2011 is overleden ons erelid L.J. (Leen) Korstanje Met hem verliezen wij ons laatste charterlid. Leen was erbij toen in 1953 onze club werd opgericht en is altijd zeer actief en betrokken gebleven bij de Rotary. Onze gedachten zijn bij zijn familie en andere naasten. Bestuur en leden Rotary Club Zierikzee Na een moeilijke lijdensweg is overleden mijn broer en zwager Krijn Geldof weduwnaar van Pietje de Kam Familie C. Geldof-van der Welle Torenstraat 3 4356 BG Oostkapelle -««-Sr Sfgjte zjtm. aSiillS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28