Wat is het poolgewicht van dit Bonaparte-tapijt? donderdag 3 november 2011 De prijsvraag deze week is geen gemakkelijke, maar daar staat ook iets tegen over, een waardebon van honderd euro vrij te besteden bij Koreman Interieur in het Terneuzense win kelcentrum Zuidpolder. De vraag luidt: 'Schat het poolge wicht van dit tapijt, Montana van tapijtfabrikant Bonaparte'. Poolgewicht is het gewicht aan tex tiel op de rug van het tapijt in grammen per vierkante meter. Oplossingen voor volgende week woensdag naar e-mailadres: info@koremaninterieur.nl of Koreman Interieur, Alvarezlaan 62,4536 BD Terneuzen. Meer dan 100 mensen reageer den op de prijsvraag van Se bastian den Herder. Er kwamen zelfs mensen in de winkel om de knopen te tellen. Uiteindelijk zat Josina Jansse uit Vlissingen het dichtst bij het goe de antwoord. In de pot zaten precies 1022 kno pen. Josina gokte op 1000 knopen en is de gelukkige winnares. Zij wint een waardebon van 50,- euro. Luxaflex-decoratie Ronny Koreman foto's Peter Nicolai 'toe doet, een speciale Luxaf- lex-raamdecoratie. Hij trekt aan een koordje en een afbeelding van een rustgevende Boeddha komt te voorschijn. Ronny heeft er bewust voor geko zen zijn winkel niet op een woon boulevard te vestigen. Hij zit pri ma in Zuidpolder. „Hier zijn on der meer twee supermarkten. Die trekken heel veel mensen die onze winkel passeren." Sinds kort heeft Koreman Interi eur ook een vestiging bij Pot in Axel. Het klantenbestand van Pot bestaat voor 70 procent uit Belgen. Ronny hoopt daar een nieuwe markt te ontdekken. Ouwerkerk bansavond in het dorpshuis. Beginners als gevorderden. Aanvang 20.30 uur. Renesse Culturele middag in het dorpshuis. Met boekpresentatie, voordrachten en muziek van MarAzul, Tijl Damen en Pi- pistrello. Aanvang 13.00 uur. Zierikzee Seniorenmanifestatie voor 50-plussers. Auteur Jan de Jonge leest voor uit eigen verhalenbundel, lezing over WMO, inlei ding over slechthorendheid, bewegen met Camilla Veld. Multifunctioneel centrum De Huijbert- straat. Van 10 tot 16 uur. Discofeest in teken van jaren tachtig. Brogum, 21.30 uur Zonnemaire Concert streekkoor Ruach uit Ooster- land in hervormde kerk Zonnemaire, in kader van Oogstpalet van klank en kleur. Aanvang 19.30 uur. ZONDAG 6 NOVEMBER Burgh-Haamstede Beeldend kunstenaar Kees van de We tering organiseert een nieuwe cursus Art- quiltontwerpen. Kosten: 100 euro, inclusief materiaal, lunch en drankjes. Inschrijven kan via www.schilderles.nl of via 06-28732739. Appelmeet 27, 9.30-17.00 uur. Middelburg Week van het Zeeuwse Boek: Nelleke van der Krogt signeert 'Duvels- jong'. De Drvkkery, 14.00-15.00 uur Open dag Wijzer Antieke Klokken, nieuwe lokatie: Nederstraat 19. 10-17 u. MAANDAG 7 NOVEMBER Sirjansland Openbare vergadering dorpsraad. Op agenda onder meer verkeer en veilig heid. Verenigingsgebouw Sportweg, 20 u. DINSDAG 8 NOVEMBER Terneuzen Peter d'Hamecourt is op uitnodiging van Prometheus te gast. Hij vertelt over zijn nieuwe boek over Vladimir Poetin. Porgy en Bess, 20.00 uur Scharendijke Tafelen in de buurt. Dorpshuis Scharendijke, 13.30 uur. Zierikzee Tafelen in de buurt bij 't Nieuwe Vrije in Zierikzee. Vanaf 13.30 uur. WOENSDAG 9 NOVEMBER Kapelle Schrijfster Rascha Peper. Zij geeft een lezing over haar boeken Vos- senblond en Russisch blauw. Gemeentehuis, 20.00 uur Ouwerkerk In het kader van de Week van het Zeeuwse Boek: Lezing Paul de Schipper over zijn boek 'De Sterke van Saeftinghe'. Watersnoodmuseum, 14.30 - 16.30 uur Terneuzen Filosoof, taalwetenschapper en schrij ver Wouter Kusters geeft lezing over in tense waanzin. Porgy en Bess, 19.30 uur Middelburg Open dag Wijzer Antieke Klokken, nieu we lokatie: Nederstraat 19. 10-17 uur. Oosterland Verkoping door vrouwenvereniging Dorcas in dorpshuis Oosterhof. Opbrengst van stichting Adullam gehandi captenzorg. Van 10 tot 15 uur. Nelleke van der Krogt signeert in diverse boekhandels in het kader van de Week van het Zeeuwse Boek. foto Mechteld Jansen Koreman Interieur Alvarezlaan 62 Montana-tapijt van Bonaparte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 67