PZC GD Geniet van herfstwarmte bij Sanadome! Avontuur Wellness in Fins Lapland 4o| V Arke.nl pzc.nl/webwinkel donderdag 3 november 2011 8-daags half pension arrangement mét excursies in het beste hotel van Levi! Puur en glinsterend winterwonderland, avontuur, rust en ruimte. Dat is Fins Lapland! Geniet met deze lezersaanbieding van een avontuurlijke winter wellness vakantie. 150 km boven de Poolcirkel ligt Levi. Het is een ideale wintersportplaats met een gezellig centrum, winkels met regionale producten, uitstekende restaurants en tal van bars en amusementlocaties voor de après-ski. Na een actieve dag op de latten geniet u in de gloednieuwe SPA van het hotel met 19 binnen- en buitenzwembaden, sauna's, whirlpools en behandelruimtes. Daarnaast gaat u op avontuur! U maakt een spectaculaire tocht op de sneeuwscooter. U ziet wellicht het Noorderlicht tijdens een night safari. En ontdek de verborgen plekken van het ongerepte winterwonderland tijdens een sneeuwschoenwandeling... Spa Hotel Levitunturi Een ideaal hotel voor een ontspannen wellness vakantie of winterpret met het hele gezin, vlakbij (ca. 400m van) het centrum, de skilift en loipes. U vindt er een gloednieuwe Spa met o.a. 19 zwembaden, verschillende bars en restaurants, trendy kamers en ruime familiekamers, verdeeld over diverse gebouwen. Het Fins Lapland lezersarrangement is inclusief: Retourvlucht Amsterdam -Kittila met Arkefly (X-klasse) Luchthavenbelasting brandstofheffing Retourtransfer luchthaven - hotel en v.v. 7 overnachtingen o.b.v. half pension in Levitunturi €5 korting op een Huskysafari lx Sneeuwscootersafari door het winterwonderland. 1 x Safari by night: op zoek naar het Noorderlicht. 1 x Sneeuwschoenwandeling door ongerepte sneeuw Thermokleding gedurende uw verblijf 15 jan. C 872 22 jan. 887 5feb. €1060 1096 1203 1169 4 maart 1190 11 maart 1137 18 maart €1046 Prijs is per persoon, o.b.v. van een 2-persoons voordeelkamer. Prijs is exclusief: reserveringskosten: 15 per online boeking of 29,50 per telefonische of reisbureauboeking, calamiteitenfonds 2,50 per boeking), en toeslagen indien de X-klasses en/of voordeelkamers zijn volgeboekt. Boek snel, want op=op! Meer informatie en boeken Voor meer informatie en om te boeken gaat u naar de webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel. 0900-8847 (0,15 pm) of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Fins Lapland aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voor waarden van toepassing. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (stedentrips) De herfstbladeren kleuren weer prachtig en de buitenlucht voelt heerlijk fris aan. Midden in de stad Nijmegen, verrast Scandic Sanadome met haar bijzondere architectuur. Een zeer eigentijds hotel en vooral met een heel eigen karakter. U kunt hier verblijven in een prettige, luxe ambiance om heerlijk te kuren en ontspannen. Boek nu het voordelige Warm Welkom hotelarrange ment of een heerlijk dagje ontspanning! Kom heerlijk relaxen in het warme thermale water uit eigen bron nen van Sanadome. Een warme dompeling in ons buitenland van 33°C met masserende 'airjets' en u komt aangenaam weer tot rust. Overnacht in een van onze 96 luxe hotelkamers en geniet een heerlijk ontspannende behandeling om er weer helemaal tegenaan te kunnenBoek nu het voordelige Warm Welkom hotelarrangement of een heerlijk dagje ontspanning! Warm Welkom arrangement Eén overnachting in een luxe 4-sterrenkamer Heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet 2 dagen onbeperkt toegang tot het Thermenlandschap Twist Pout lipbalm cadeau (voor de koude dagen) Heerlijke herfst smoothie Gebruik van een badjas en ontvang luxe Sanadome badslippers Gratis toegang tot High Speed WiFi internet in het gehele hotel Adviesprijs 145,- Lezersprijs 85,-* prijs per persoon o.b.v een 2 persoonskamer. Geldig t/m 29 februari 2012 en m.u.v. 24,25,26 en 31 dec 2011-Toeslagen hotel: zaterdag nacht €15 p.p. superior €30,- per kamer- éénpersoonstoeslag 60,-. Reserveren is verplicht en op basis van beschikbaarheid. OF BOEK EEN VOORDELIG DAGJE UIT 2e persoon 8,- korting op een entree Thermenlandschap badslippers cadeau t.w.v. 10,-! naam OmOv adres postcode plaats 0 ja ik wil graag op de hoogte gehouden worden van de aanbiedingen en ontwik kelingen in Sanadome Bijzonderheden Dag aanbieding Geldig t/ni 29 februari 2012 en de actie is niet geldig in combinatie met andere acties. Badkleding in het Thermenlandschap is verplicht- Badjassen en slippers worden geadviseerd- Maximaal 6 personen per kortingscoupon en is geldig op een avond-(normaal 21,50) en dag entree (normaal 27,50) van het Thermenlandschap. SANADOME Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of u kunt rechtstreeks contact opnemen met Sanadome: 024-3597280 of per e-mail info@sanadome.nl o.v.v. lezersaanbieding dagbladen. Heerlijke ontspanning in de warme Thermaal baden met water uit eigen bronnen categorie reizen hotelovernachting JL WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 64