1 Of 0 nkmiiieberichten IDensenl.inq.nl donderdag 3 november 2011 familieberichten 133 Bedroefd, maar ook dankbaar voor alle mooie herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn geliefde metgezel, onze lieve vader en opa Huibert Hendrik Everse in de leeftijd van 75 jaar. Vlissingen: Toos Bodderij Yerseke: Jan en Gerda Everse-Poortvliet Florrenza Everse-Mol (in herinnering) Martine en Wilbert Joeri Dinanda en David Annemarie, Coen Krabbendijke: Marco en Tea Everse-Kriekaard Kimberley Kapelle: Annelies en Petie Gorsse-Everse Nathalie en Kevin Patricia, Jan Jaap Kapelle: Eddie en Ingrid Everse-Bouma Sander (in liefdevolle herinnering) Eline Krabbendijke: Peter en Jacquelien Everse-Slabbekoom Pirn, Johnny Heinkenszand: Wanda en Nico van Kleunen-Everse Petra, Nikky Kruiningen: Marijke Everse Goes, 2 november 2011 Correspondentieadres: Ericalaan 4 4401 HT Yerseke De afscheidsdienst wordt maandag 7 november om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in genoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. De redactie van de PZC is verdrietig over het plotselinge overlijden van onze oud-collega Paul de Jonge Samen jaagden we op nieuws, samen maakten we de krant. Bijna een leven lang. Redactie PZC Wij ontvingen het droevige bericht dat Paul de Jonge de echtgenoot van onze collega Wilma, is overleden. We leven erg mee met Wilma en haar familieleden en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Directie PI. Middelburg Team Arbeid en overige collega's van de PI Middelburg Heden bereikte ons het droevige bericht dat nog onverwachts is overleden de heer Jan Minderhoud Wij verliezen in hem een trouw bestuurslid als commissaris van de afdeling Zeeland van de Nederlandse vereniging "De Verzamelaar". Een bijzonder mens is van ons heengegaan. Bestuur afd. Zeeland van "De Verzamelaar", Secr. mevr. S.J. Hendrikse, Leeghwaterstraat 64,4382 JP Vlissingen. Intens verdrietig geven wij u kennis, dat geheel onver wacht, is overleden onze broer, zwager en oom Huibert Hendrik Everse op de leeftijd van 75 jaar. Lubbock, USA Jo Everse Goes Jaap Everse (in dierbare herinnering) Jo Everse-Bosman Ede Leny Everse Dordrecht Joos Everse Adrie Everse-de Goffau Halsteren Marie de Laater-Everse Leen de Laater Vlaardingen Connie Rijkers-Everse Hendrik Rijkers Waddinxveen Lien Meijaard-Everse Johan Meijaard Tholen Jan Everse Janny Everse-Poley Neven en nichten 2 november 2011 Plotseling is overleden onze buurman Jan Hijman Mattie, kinderen en kleinkinderen wensen wij veel sterkte de komende tijd. Buren van de Zuidvlietstraat Goes Verdrietig zijn wij omdat Paul na een korte heftige ziekte is overleden. Mijn lieve man, onze lieve papa, schoonpapa en Jesse's trotse opa. Paul Caroius de Jonge 17 september 1949 2 november 2011 Wilma de Jonge-Vale Judith en Arnout, Jesse Sander en Jaqueline Pres. Wilsonlaan 170 4334 GG Middelburg Paul is nu in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hier is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 4 november van 19.30 - 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst is op dinsdag 8 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer L.P.M. Neve Wij zien terug op een periode van ruim zestien jaar, waarin hij als kaartverkoper bij de Provinciale Stoomboot diensten in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland namens dezen Karla Peijs voorzitter Viek Verduit secretaris Middelburg, 2 november 2011 Achter de tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering. Bedroefd omdat wij afscheid moeten nemen, maar dankbaar voor wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze zorgzame oom, oudoom en ons oopje Eduard Gerard de Regt weduwnaar van Neeltje Cornelia Dourleijn in de leeftijd van 91 jaar. Hij was als een vaderen opa voor ons. Kortgene: Adrie Dourleijn Addy Dourleijn-de Pree Wissenkerke: Maurice Dourleijn Renate Dourleijn-Beijaard Jort Mirte Wissenkerke: Miriam Poortvliet-Dourleijn Richard Poortvliet Lieke Femke Goes, 1 november 2011 Correspondentieadres: Veerse Meerstraat 3,4484 BG Kortgene De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 7 november om 14.00 uur in 'Zaal onder de Toren', Voorstraat 20 te Wissenkerke. Voorafgaand aan deze dienst is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De begrafenis zal aansluitend omstreeks 15.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegen heid tot condoleren en ontmoeting. Woensdag hebben wij met groot verdriet afscheid genomen van onze goede vriend Willem De herinneringen blijven. Dick Jelle Jouke Lucas - Pieter Sander Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33