32 I familieberichten donderdag 3 november 2011 iïlenseniinq.nl fejlrjilaj] Hij die zo van het leven hield en er zo voor gevochten heeft is overleden- Mijn lieve man en onze onvergetelijke vader en opa Pieter Hendrik Baart Piet in de leeftijd van 77 jaar. Vlissingen: Koudekerke: Bep Baart-Vader Anita en Martin Bas, Kim Lady 4 Vlissingen, 2 november 2011 Korenbloemlaan 38, 4382 PD Vlissingen Het is mogelijk om afscheid van Piet te nemen op maandag 7 november van 09.45 tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Kom zoals je bent... Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag allerliefste broer, zwager en oom Piet Baart we zullen je missen, vooral je humor. Bonjour.rust zacht Dini en Koos Zandee-Baart Jolanda Melissa, Justin Michel en Hannelill Wij zijn verbijsterd door de snelheid waarmee het leven door de dood werd ingehaald. Het is onvoorstelbaar dat wij, met intens verdriet en veel te vroeg, afscheid hebben moeten nemen van onze allerliefste mama, oma, zus en tante Cynthia Bal Eefde, 19 januari 1958 Breda, 31 oktober 2011 Nadine^en Ronnie Eileen en Daryl Jaïro Dora Linda Evan, Serena Casper Diederik en Pauline, Kirsten, Jesper, Ivar Astrid Correspondentieadres: 't Zanddorp 132 4335 AM Middelburg Cynthia is thuis. U kunt persoonlijk afscheid nemen op donderdag 3 en vrijdag 4 november van 19.00 tot 21.00 uur, Wielingenstraat 1, 4335 NW Middelburg. Wij nemen gezamenlijk afscheid van Cynthia op zaterdag 5 november om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er tot 14.30 uur gelegenheid om te condoleren. Dit is de plek waar Cynthia graag kwam en werkte. 'Uitspanning Molen De Jonge Johannes', Vrouwenpolderseweg 55A, Serooskerke. Liever geen boeketten, een roos vindt zij erg mooi. Lieve Mam Je warmte, je energie, je eten, je muziek... Wat gaan we dit missen. Wat zullen we jou ontzettend missen. Dikke kus, Nadine^ Kooman en Ronnie Louwerse Eileen Kooman en Daryl Rawidjan Jaïro Lieve Cynthia Je wil om te leven, je wil om te vechten. Je oog voor detail, je oog voor grote lijnen. Je gevoel voor humor, je gevoel voor die ander. Ik wil dat je blijft, wat gaan wij je missen. Liefs Astrid, Joep en Klaas van Loon-Dijkhuizen Verbijsterd en geschokt zijn we. Onze lieve, hartelijke, warme en altijd hard werkende vriendin Cynthia Bal is plotseling overleden. We zullen haar vriendschap missen. We zullen haar nooit vergeten. Anda, Ellen Cathrien, Karina, Simone, Rietje en Hetty Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden van onze medewerkster/collega Cynthia Bal Wij zullen haar vrolijke, creatieve en sociale inbreng heel erg missen. Namens, Frank, Arjan en alle medewerkers van Uitspanning Molen de Jonge Johannes Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Verdrietig om de grote leegte die ze achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons omringde, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Annechien Carbaat-Schipper weduwe van Albert Carbaat 26 januari 1934 f 1 november 2011 Ankie Lok-Carbaat Gerard Lok Pieter Rianne Marian Bal-Carbaat Rob Bal Robert Henriët Hilbert-Carbaat André Hilbert Charlotte Correspondentie adres: Marea Uitvaart Majoorwerf 5 4374 CA Zoutelande Maandag 7 november om 14.00 uur nemen wij afscheid van onze moeder en oma in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend kunt u de familie condoleren in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38 in Koudekerke. Wij zorgen zelf voor bloemen. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze schoonzus Annechien Carbaat-Schipper Simon en Gré Wij zijn diep geroerd door het bericht van het toch nog plotselinge overlijden van de heer Frans Deelen in de leeftijd van 65 jaar. De heer Deelen is meer dan 30 jaar verbonden geweest aan onze onderneming en in het bijzonder de sector Bouw- grondstoffen. De laatste jaren van zijn loopbaan heeft hij zich mede gewijd aan het overdragen van kennis aan de nieuwe generatie commerciële medewerkers. Op zijn eigen, markante wijze heeft hij met grote inzet een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling en groei van ons bedrijf. Wij gedenken hem met respect en dankbaarheid. Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, zijn kinderen en kleinkinderen. Raad van bestuur, directie en medewerkers De Hoop Terneuzen B.V. Mij bereikte het droevige bericht dat overleden is Trudy Boogaard Gedurende een aantal jaren heb ik met haar op bijzondere en fijne wijze mogen samenwerken.. Ik zal haar blijven herinneren als een enthousiaste en zeer betrokken vrouw. Ik wil Ko en de (klein)kinderen van harte meegeven hetgeen Trudy en ik ooit samen hebben gezongen: Geef uw lot in handen van uw Vader laat uw toekomst over aan den Heer.' hart vol onrust, zie, Zijn licht komt nader, en de bergen werpt Zijn almacht neer. Zij, die bidden, hebben niets te vrezen, schoon zij lopen, worden zij niet moe. Nooit zal 't strijden hun te moeilijk wezen in den storm zendt God hun vrede toe. Domburg, 2 november 2011 Jan Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32