Status Challenger wordt gehandhaafd Nieuw bij Stip; AIDA Cruises! K stipreizen.nl 301 sport mtlËSSSZ:, v.a. v.a. Cruise Egypte de Rode Zee**** fl| Cruise Dubai de Emiraten**** TOPTENNIS Thermphostoernooi volgend jaar van 30 juni tot en met 8 juli in Middelburg En.» inclusieffooien en drankjes bij de maaltijden! *ÉL. 11 dagen incl. vliegreis, cruise en 3 nachten Sharm El Sheikh 9 dagen inclusief vliegreis, transfers en cruise Al A donderdag 3 november 2011 memmmmmRimmmMmimmmtmRUmmmmmmmmmmmmmeammKmsiBimmaamRRm door Jan Dagevos MIDDELBURG - De status van het Thermphos Challenger tennistoer nooi in Middelburg blijft ongewij zigd. Dat betekent dat het evene ment bij de mannen met 15.000 dollar gedoteerd is en bij de vrou wen met 25.000 dollar. Het toer nooi wordt volgend jaar van 30 juni tot en met 8 juli wederom op de banen van MLTC in Middel burg gehouden. Na afloop van de laatste Challen ger deze zomer borrelden bij de or ganisatie plannen op om de opzet te wijzigen. Er werd gedacht aan een groot vrouwentoernooi, met verhoging van het prijzengeld. Consequentie was dan wel dat het toernooi bij de mannen zou sneu velen. „Maar we hebben ervoor ge kozen om de zaak nog een jaar te consolideren", zegt toernooidirec teur Sander van Buren. „We wil len nog één jaar in de breedte groeien." De plannen werden gisteravond op de Contacta in Goes tijdens een bijeenkomst voor sponsoren en relaties ontvouwd. „Het is nu de bedoeling om in 2013 een nieu we stap te maken", stelt Van Bu ren. Volgens de toernooidirecteur was er in sportief opzicht ook niet di rect aanleiding om het toernooi op te waarderen. „De doorgroei Lesley Kerkhove, hier in gesprek met haar coach Niels Stemerdink, haalde afgelopen zomer bij het Thermphostoer nooi in Middelburg de finale. foto Ruben Oreel van de Zeeuwse meiden (Lesley Kerkhove, Angelique van der Meet, Bernice van de Velde onder anderen) is nog niet dusdanig dat we naar een hogere status toe moe ten. En als je Michaëlla Krajicek of Arantxa Rus op je toernooi wilt hebben, praat je over 100.000 dol- lartoernooien. Komt nog bij dat als je voor één damestoernooi kiest je door de Internationale Ten nis Federatie (ITF) verplicht wordt het mannentoernooi af te stoten. Als je beide zou willen organise ren, kom je immers banen tekort." De voorbereidingen voor de editie van volgend jaar zijn inmiddels in volle gang. Termphos is opnieuw de hoofdsponsor. „We gaan met een begroting van zo'n drie ton werken", legt Van Buren uit. Er zal volgend jaar zomer in en om de tennisbanen van MLTC in Middelburg een compleet VIP-dorp verrijzen. Verder komt er een congreszaal waar bedrijven een bijeenkomst kunnen houden. Van Buren: „We proberen elk jaar de lat een beetje hoger te leggen en nog meer aan onze uitstraling te werken." Op sportief gebied verandert er niet al te veel. Zowel de mannen als vrouwen (met Zeeuwse troe ven) komen in actie. Daarnaast wordt er weer een Kids- en Ladies- day gehouden. Nieuw zijn de Dun- lop juniorseries die aan het toer nooi worden toegevoegd. Het is een toernooi voor talentvolle jeugd, zowel regionaal als lande lijk. Sander van Buren is sinds het afha ken van Sven Vermeulen de enige toernooidirecteur van de Challen ger, maar het is de bedoeling dat er binnenkort een (sport)dierec- teur bij komt. „Ik ben in gesprek met drie kandidaten", zegt Van Bu ren. 3ÜÉ:c Vertrek alleen 27 mrt. en 3 apr. Nieuw bij Stip Reizen: ideale combinatie cruise en strand! Maak dit voorjaar uitgebreid kennis met het zonovergoten Sharm el Sheikh, waar u 3 nachten in een 4-sterren hotel verblijft o.b.v. All Inclusive, en geniet van een luxe cruisevakantie door de Rode Zee per modem 4-sterren schip AIDAblu. Geniet van alle faciliteiten aan boord en verken tijdens de cruise o.a. Aqaba, Eilat en Sokhna. Bezoek ook de piramides en het met tempels verrijkte Luxor! Uiteraard zijn de vliegreis, taxen, transfers en cruise met alle maaltijden aan boord inbegrepen evenals de fooien en diverse tafeldranken tijdens de maaltijden! Pi vaart mee op de AIDAblu van de Dnit^'ederiiAIDA, I Dit in 2010 in de vaartgenomen schip beschikt over I vele faciliteiten met o.a. over 7 restaurants, een I «O-bioscoop, zwembad, fitness- en wellnessgedee te I casino en dive.se kinderclubs met animatie. U verbluft I o.b.v. volpension en diverse tafeldranken (in de buffet- I restaurants) én fooien aan boord zijn inbegrepen^ Vertrek dec. t/m febr. Maak kennis met het prachtige Midden-Oosten en Dubai tijdens deze 9-daagse cruisevakantie per 4-sterren AIDAblu. Aan boord kunt u genieten van alle faciliteiten en de spectaculaire shows en prachtige (live) optredens in het theater! Kortom, u zult u geen moment vervelen aan boord. Ontdek de mooiste bestemmingen in het Midden-Oosten zoals Dubai, het natuurrijke Oman, het interessante Abu Dhabi en Bahrein. Inclusief vliegreis perGaruda Indonesia of Emirates, taxen, transfers, cruise met alle maaltijden aan boord, fooien en diverse tafeldranken tijdens de maaltijden ANVR K Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. per kamer-hut excL Calamiteitenfonds/reserveringskosten. 0e kortingen zijn reeds verwerkt in de prijs. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. F

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30