Autovrij Ruimte plein en poorten Zierikzee W (y zeeland j 23 Winkeliers enthousiast over komst overdekte schaatsbaan Havenplein Reken uit je win(s)t f^lCenPidEfc Dorpshuis met graffiti beklad Belg vist veel te dicht bij kering HM woensdag 2 november 2011 Het Havenplein wort het domein van voetgangers en fietsers. Als het herinrichtingsplan van B en B overgenomen wordt heeft de auto daar niets meer te zoeken. Zierikzee kampt met een probleem wara veel oude steden in Nederland mee kampen: een gebrek aan ruimte. Plaats bieden aan alle verkeerstromen is een moeilijke opgave. Bij de Oude Haven verdwijnt het muurtje en komt er een brede trap richting water. Droog bij eb, onder water bij vloed. iiMiiwiiiiiiiiiiiiiiiimiwi—uw Ga jij voor de titel 'het grootste rekenwonder van Nederland'? Van 10 oktober t/m 11 november kun jij jezelf een plek in de finale rekenen! Ga snel naar. www.bartjensrekendictee.nl en doe mee met het online rekendictee. Misschien strijd jij op 25 november in Zwolle tegen ruim 150 andere rekenaars voor de titel: 'Het grootste rekenwonder van Nederland "Êx^jens" foto Dirk-Jan Gjeltema renesse - De bovenzijde van de ge vel van het Dorpshuis in Renesse is in de nacht van maandag op dinsdag met graffiti beklad. Het houten boeibord boven de muur naast de ingang werd bespo ten met de teksten 'Rock the Wall's en 'One Love'. Daaronder werd een deel van de muur bespoten met graffiti afbeel dingen in verschillende kleuren en met de letters RTW. Het bekladden moet zijn gebeurd tussen maandagavond 23.30 uur en dindagochtend 08.00 uur. neeltje jans - DE KNRM heeft maandag tevergeefs een Belg weg gestuurd die met zijn kajak aan het vissen was bij de veiligheids- lijn van de Oosterscheldezijde van de stormvloedkering. De man had zijn vaartuigje vastgebonden aan een drijvend ponton waar de lijn aan vast zit. De Belgische visser bleek hardleers want even later was hij onder de dam van de haveningang weer aan het vissen. Door een andere mede werker van de KNRM is hem op nieuw duidelijk gemaakt dat vis sen voor de kering en veiligheids- lijn door de stroming zeer gevaar lijk en verboden is. weststrate door Ton van den Nouweland zierikzee - De leden van winke liersvereniging Neptunus in Zierik zee zijn enthousiast over een schaatsbaan in de laatste twee we ken van dit jaar op het Haven plein. De eerste adverteerders op reclameborden langs de baan heb ben zich al gemeld. Op initiatief van het Welzijnshuis en de Rotaryclub staat tussen 17 en 24 december een kunststof schaatsbaantje bij de muziektent op het Havenplein. De baan is be doeld voor kinderen van de basis scholen. Neptunus haakte aan bij dit initiatief door de baan een week extra te boeken. De 5000 eu ro aan extra kosten, verwacht Nep tunus te kunnen betalen uit spon sorbijdragen en door de verkoop van ruimte op reclameborden rond die baan. Het schaatsen door de schoolkinderen is gratis. Of dat de tweede week ook het geval is, hangt af van de opbrengst van sponsoring en reclame. De baan wordt mogelijk ook verhuurd aan bedrijven voor personeelsfeesten. In de avonduren van de eerste week heeft Neptunus eveneens de beschikking over de attractie. De schaatsbaan komt in een tent van dertig bij vijftien meter. Aan de voorzijde is ruimte voor horeca en schaatsenverhuur. Op de baan kunnen veertig personen tegelijk een uur sportief bezig zijn. De Zierikzeese ijsvereniging levert - mits het niet vriest - vrijwilligers voor de begeleiding. Het Rode kruis zorgt dat er voortdurend twee EHBO'ers paraat staan. De Rotaryclub plaatst ook een gro te kerstboom op het Havenplein. Met die attractie zamelt de service club geld in voor een goed doel. De kunststof schaatsbaan staat eer der - van 23 tot en met 26 novem ber - in Oosterland. Dit dorp moet het even zonder ijsbaan doen, van wege de verplaatsing van bouwbe drijf Boogert. Voor een geselecteerd assortiment met de beste merken kantoorartikelen, kantoor machines en kantoormeubilair tegen concurrerende prijzen, betrouwbare en op u afgestemde voorraad, snelle leveringen uit 01 vftiznoiot spiciAiur voorraad en een flexibele retourprocedure bent u bij Weststrate aan het juiste adres! Kantoorartikelen Cartridges/toners/linten - Computersupplies Facilitaire producten - Opbergmiddelen - Papierwaren Schrijf-en tekenartikelen Kantoormachines Multifunctioneel printen en kopiëren - Documentstromen digitaliseren i Grafische ODlossinaen - Kostenbeheersina iSJ Kantoormeubilair Kantoorefficiency Het nieuwe werken - Projectbegeleiding Maatwerk - Ergonomie - Advies op maat - "*t 7 - Maatschappelijk verantwoord 'awesWeele|i ALLES VOOR KANTOOR KOM JIJ ONS TEAM VERSTERKEN? WWW.WESTSTRATE.NL/VACATURES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 55