zeelandI 23 150 met Investeringsfonds Bizzy Wim Rouw: Partysquad op groot feest Kloosterzande Bianca Janssen in race voor JK Boost award Kennismakingsavond ZVU-cursus Engels Grote rommelmarkt gymzaal Den Dullaert Zes hardrijders op de bon op Rijksweg Reken uit je win(s)t (jEtenpictefc woensdag 2 november 2011 Zo'n 150 ondernemers in de binnenstad van Terneuzen betalen vanaf 2012 jaarlijks 400 euro aan het Ondernemersfonds Bizzy. Het totale bedrag - 70.000 euro - wordt voor allerlei (promotionele) zaken gebruikt. „Ik heb vooraf gewaarschuwd dat het vijf voor twaalf was en zelfs later. De ondernemers hebben dat goed opgepikt. Ik ben onzettend blij met de uitslag van de stemming. Nu kunnen we structureel dingen aanpakken." Het budget is niet alleen bestemd voor evenementen. Maar die zijn wel belangrijk als trekpleister voor de binnenstad. foto's Peter Nicolai PHILIPPINE Bianca Janssen is genomineerd voor de Boost-award van de Junior Kamer Zeeuws-Vlaanderen. De JK reikt de prijs (vijftigduizend euro) jaarlijks uit aan de ondernemer met het meest innovatieve onder nemersplan. Janssen traint mensen die vastlopen in hun studie, werk of carrière. Ook genomineerd zijn Willemvanbourgondie.eu (wijn en kleding voor de Bourgondische man) en Cress (vuurvaste isolatie). De award wordt vrijdag 18 novem ber uitgereikt in het Scheldetheater in Terneuzen. TERNEUZEN De Zeeuwse Volksuniversiteit start bij voldoende belangstelling een cursus Engels. Dinsdag 8 novem ber om 19.30 uur is er een kennis makingsbijeenkomst in het Zelden- rust-Steelantcollege in Terneuzen. De cursus start dinsdag 15 novem ber en telt 15 lessen. Belangstellen den kunnen zich aanmelden bij de ZVU (0118 - 634800) of via www.volksuniversiteitzeeland.nl HULST In de sportzaal en de lobby van Den Dullaert in Hulst wordt aan staande zondag 6 november van 9.00 tot 15.00 uur weer een grote rommelmarkt gehouden. De en tree is gratis. Alle kramen zijn ver geven. Wie ook spulletjes wil ver kopen, kan ruimte reserveren voor de volgende rommelmarkt in Den Dullaert, die is op 4 februari. Reser veren kan via: info@dendullaert.nl. EE DE Naar aanleiding van klachten van bewoners hield de politie dinsdag ochtend een snelheidscontrole op de Rijksweg in Eede. Er zou vooral in de ochtend, wanneer de school begint, hard gereden worden door automobilisten. In een tijdsbestek van drie kwartier werden zes be stuurders betrapt die harder reden dan de toegestane 50 kilometer per uur. De hoogste snelheid bedroeg 83 kilometer per uur. De laagste 70 kilometer per uur. Ga jij voor de titel 'het grootste rekenwonder van Nederland'? Van 10 oktober t/m 11 november kun jij jezelf een plek in de finale rekenen! Ga snei naar. www.bartjensrekendictee.nl en doe mee met het online rekendictee. Misschien strijd jij op 25 november in Zwolle tegen ruim 150 andere rekenaars voor de titel: 'Het grootste rekenwonder van Nederland westslrate door Sheila van Doorsselaer KLOOSTERZANDE - In de feestzaal van Hotel De Linde in Klooster zande wordt vrijdagavond 25 no vember het dancefeest 'Exclusiv Famouz, the Glitter&Glamour edit ion' gehouden. Hoofdact is The Partysquad, landelijk bekend van grote hits als Ranjpeneren en Ik Ga Hard. Ook te gast zijn de dj's Dash (stond in voorprogramma van R&B superster Ne-Yo), Tomgosa (City of Dance, Middelburg), Lo- tuk (Noxx, Antwerpen) en Funkstarz (Back on the Map). De organisatie van het feest is in handen van IU Events uit Hulst. Zij organiseerden onder andere ook the preparty Girls Like DJ's in Hulst. Kaarten zijn online te bestellen en te koop bij Hotel De Linde en bij ijssalon Gelato Julliette in Hulst. In de voorverkoop kosten ze vijf tien euro (plus een euro admini stratiekosten). Van deze zogenoem de early bird kaarten zijn er slechts tweehonderd beschikbaar. De deuren openen om 21.00 uur en aangezien het feest in een echte balzaal wordt gehouden, is er een dresscode en die luidt glitter gla mour. www.iuevents.nl Voor een geselecteerd assortiment met de beste merken kantoorartikelen, kantoor machines en kantoormeubilair tegen concurrerende prijzen, betrouwbare en op u afgestemde voorraad, snelle leveringen uit voorraad en een flexibele retourprocedure bent u bij Weststrate aan het juiste adres! Kantooicii kelen Cartridges/toners/linten - Computersupplies Facilitaire producten - Opbergmiddelen - Papierwaren Schrijf-en tekenartikelen Kantoormachines Multifunctioneel printen en kopiëren - Documentstromen digitaliseren Grafische oplossingen - Kostenbeheersing Kantoormeubilair Kantoorefficiency Het nieuwe werken - Projectbegeleiding Maatwerk - Ergonomie - Advies op maat - - .etLa Maatschappelijk verantwoord

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 47