Médoc Cru Bourgeois PZC Exclusief PZC Dagbladbezorger i Unieke kans! Een klassieke topwijn uit de Bordeaux ®ATEAU BLAIGNtf pzc.nl/webwinkel B 0 N Ja, ik wil de PZC bezorgen BÉ KRAS.NL woensdag 2 november 2011 f. W v WIJNWINKEL 1 cru bourgeois MÉDOC misen bouteille au c;-. 'fm: We hebben een waanzinnige superstunt voor u bemachtigd: Chateau Blaignan Médoc Cru Bourgeois. Deze klassieke topwijn staat internationaal zeer hoog aangeschreven. De druivensoorten die in de Médoc worden gebruikt zijn voor namelijk de Cabernet Sauvignon en Merlot. Hierdoor ontstaan wijnen met een pittig, kruidig maar ook fluwelig karakter. Deze wijnen kunnen zeer lang worden bewaard wat vervolgens wordt beloond met een grote mildheid en een fijn bouquet. Wij hebben een schitterende Médoc Cru Bougeois voor u gevonden. Een schitterende kans om uw wijncollectie aan te vullen meteen klassieke topwijn. Chateau Blaignan - Médoc Cru Bourgeois 2007 Rijke en elegante houtgerijpte Médoc Cru Bourgeois met veel rood fruit. In de geur intense indrukken van bessenfruit en vanille. De smaak is vol en rond met veel kruidige nuances en aangename tannines. Lange en aangename gebalanceerde afdronk met impressies van bessenfruit en iets rokerig. Deze prachtige wijn heeft een houtlagering gehad van 16 maanden. Mis en Bouteille au Chateau. Serveren op 17-18°C bij rood en witvlees, lam en diverse kazen. Nu al heerlijk om van te genieten. Betalen en bezorging Vanaf vier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klantenservice op telefoonummer: 09002021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. Bon Chateau Blaignan - Médoc Cru Bourgeois 2007 Hierbij bestel ik: i (aantal) x dozen (6 flessen) Chateau Blaignan 2007 a 6,95 per fles. OmOv huisnummer geboortedatum Adviesprijs 11,90 Lezersprijs 6,95 categorie wijnen Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. bank/girorekening Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, ovv 'Wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. WGGGNGR Media voor de lezers van deze krant! I 4 dagen Wilt u graag fit blijven? En overdag tijd houden voor u zelf? En vindt u het fijn om bij te kunnen verdienen om zo leuke dingen te kunnen doen? Word dan dag bladbezorger bij de PZC. Wat staat er tegenover? een prima maandelijkse vergoeding gratis de PZC lezen vele interessante extra's Aanmelden? via internet: www.bezorgers.nl telefonisch: 0800 - 0222710 per post: stuur onderstaande bon op Meer bereiken. Met Wegener - Naam: Geboortedatum: (min. 15 jaar) Adres: Tel: Postcode: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Secretaresse Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN 4-/5-/6-/8-daagse autovakantie Duitsland Aankomstdata en prijzen Deze winter genieten van overheerlijke wijnen, natuur én historie? Boek dan deze autovakantie naar het wijnstadje Löf aan de Moezel! Wandel door het unieke wijnlandschap met typische steile hellingen en terrassen en bewonder het prachtige uitzicht op het dal van de Moezel. Vanuit Löf kunt u ook de his torische steden Koblenz en Trier en romantische wijn dorpjes als Cochem en Traben-Trabach bezoeken. U, als lezer van deze krant, kunt deze reis exclusief boeken t/m 30 november én u ontvangt bij aankomst een fles heerlijke Sekt en huisgemaakte pralines op de kamer! Löf en omgeving Wijnstadje Löf ligt aan de Moezel en heeft een prachtige parochiekerk met opvallende 16e-eeuwse glasramen. Bezoek de nabij Löf gelegen stad Koblenz met het beto verende Schloss Stolzenfels. Geniet van de heerlijke moezelwijnen in het belangrijkste wijncentrum van de streek, Traben-Trarbach. Of ga naar het schilderachtige stadje Cochem, één van de meest populaire plaatsen aan de Moezel met pittoreske steegjes, straatjes met fraaie vakwerkhuizen en de middeleeuwse RijksburchL Hotel Lellmann Dit gezellige 3-sterren familiehotel ligt aan de Moezel, in het centrum van het wijnstadje Löf. Het hotel beschikt o.a. over een lift, restaurant, bar en gratis parkeergelegenheid (beperkt), wellnesscenter met bin nenzwembad en whirlpool (gratis), beautycentrum en kapsalon (tegen betaling), sauna (ca. 8 p.p.) en solarium (ca. 11 p.p.). Aankomst tussen 4/11/2011 en 30/3/2012 4 dagen v.a. 69 (aankomst vrijdag) 5 dagen v.a. G 89 (aankomst maandag) 6 dagen v.a 99 (aankomst zondag) 8 dagen v.o. 139 (aankomst vrijdag) 6=5 actie: 6 dagen verblijven, maar 5 dagen beta len! Geldig bij aankomst van 6/11 t/m 11/12 Inclusief: verblijf in Hotel Lellmann inclu sief ontbijtbuffet en bij aankomst een fles Sekt en huisgemaakte pralines op de kamer. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en reis- en annuleringsverzekering. Reserveringskosten 17,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (beide verplicht). Optioneel: dagelijks diner 16 p.p.p.n. of 1 x een 5-gangen diner met wijnproeverij 22 p.p. Voor meer informatie en boekingen: Boeken via internet: Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR17518 Kies uw aankomstdatum, bekijk de prijsberekening, en klik op de button BOEK NU. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR17518. Deze reis is exclusief voor u als lezer van deze krant te boeken t/m 30 november 2011. De in de advertentie genoemde aankomstdata en prij zen zijn onder voorbehoud. Actuele aankomstdata en prijzen vindt u terug op onze website. EÜH waarom zou je meer betalen 2&L

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36