de emotie... CO' Of 0 n^mïüebericliten Q tP familieberichten V J Zsfk'nïdn Wat blijft is Willem Weststrate Lena de Bruine-van der Heijde IDcnsenlinq.nl dinsdag 1 november 2011 familieberichten 129 In Hem geborgen Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, laten wij u weten dat, in haar vertrouwde omgeving is overleden Janna Hendrika Poppe-Dieleman Janny Echtgenote van Willem Poppe Wissenkerke, 12 februari 1927 t Marknesse, 28 oktober 2011 Willem Poppe Marinus en Rommie Wim Tineke en Klaas Levinus en Fenny George Frans en Geke Walcherselaan 2, kamer 122 8316 NJ Marknesse De herdenkingsdienst wordt gehouden op woensdag 2 november om 15.15 uur in de aula van uitvaartcentrum 't Westerhuis, Espelerlaan 69a, 8302 DC Emmeloord. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Vanaf 14.45 uur er gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren. Na afloop bent u uitgenodigd wat na te praten in de koffie kamer van bovengenoemd uitvaartcentrum. Indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Op 84-jarige leeftijd is uit onze familiekring weggenomen onze lieve schoonzuster en tante Janna Hendrika Dieleman echtgenote van Willem Poppe Vrouwenpolder: W. van Sparrentak-Poppe t A.J. van Sparrentak Kampen: C. van der Kolk-Poppe W. van der Kolk Oostkapelle: A. Buitelaar-Poppe J. Buitelaar Veere: N. Gideonse-Poppe t D. Gideonse Vrouwenpolder: C. Mesu-Poppe C. Mesu Neven en nichten Diepbedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve Kleinzoon en neef van Jan Adriaan Weststrate in herinnering Pieternella Cornelia Weststrate-van Velzen in herinnering Ria in herinnering Kees Nelleke Alice in herinnering Janet Jan en Pauline Wij wensen Ad en Mieke, Jan en Marieke, Anne en Geert heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Heden is overleden mijn dierbare man, onze lieve vader en opa Adrianus Auguste Alfons Lingier Adriaan - 20 december 1934 Vlissingen 30 oktober 2011 Vlissingen Nettie Lingier-van der Lee Andrea Joziasse-Lingier Poul-Kees Joziasse Thieme Merel Robert Lingier Jolanda Lingier-Haak Dave Iriana Wij zijn veel dank verschuldigd aan dr. Stegeman, dr. Osterman en de dames van Buurtzorg. Vrijburgstraat 11,4387 AG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 2 november van 20.00 tot 20.30 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 3 november om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons verdriet is overleden onze zwager en oom Adriaan Lingier "de lange Ben van der Lee Loes van der Lee-Bakker Wilma Goedhart-van der Lee Piet Goedhart Neven en nichten 01-11-2010 01-11-2011 1 jaar 1 jaar voorbij met veel herinneringen ir met veel tranen 7 jaar met veel herinnering 1 jaar met veel tranen 1 jaar vol gemis Ik hou van je mam Henny Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vol ongeloof vernamen wij het bericht dat Willem Weststrate zoon van onze collega Ad, overleden is. We beseffen het grote verdriet en wensen Mieke, Ad, de kinderen en overige familieleden dan ook veel sterkte met het verwerken van dit pijnlijke verlies. Namens alle medewerkers van het Reynaertcollege P. de Witte Voorzitter College van Bestuur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet' www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl familieberichte nonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29