Ravi Kamer 28 I familieberichten dinsdag 1 november 2011 fH IHensentinq.nl Psalm 23 Jesaja 43 1,2,3 en 5 Wij zijn intens verdrietig dat mijn lieve, dappere vrouw, onze zorgzame, geweldige moeder en trotse oma is overleden Trudy Boogaard-Meijerink 53 jaar Wij zijn dankbaar voor de jaren die ze bij ons mocht zijn. We zullen haar heel erg missen. Onze grote troost is dat ze nu bij haar Hemelse Vader is en eeuwig van Gods trouw mag zingen. Vrouw vanKo Moeder van Gerdien en Jacco Gonneke en Jacco Nienke en Maarten Renske Wendela en Niels Oma Trudy van Imke 30 oktober 2011 Cornelis Jaspersesstraat 38 4365 BB Meliskerke Er is gelegenheid tot condoleren aan huis op woensdag 2 november van 16.00 tot 17.00 uur en van 19.30 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden 'op D.V. donderdag 3 november om 14.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Iedereen is van harte welkom in deze dienst ook al heeft u geen lcaart ontvangen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren aan huis vanaf 16.00 uur. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere van ons is weggenomen mijn lieve schoondochter, onze lieve schoonzus en tante Trudy Boogaard-Meijerink echtgenote van Ko Boogaard Sterke de Heere Ko en de kinderen in deze smartelijke weg en heilige deze roepstem aan onze harten. Meliskerke S. Boogaard in herinnering) G. Boogaard- Moerman Terwolde Ella en J an Treur- Boogaard Aagtekerke Saar en Lein Minderhoud- Boogaard Leeuwarden Rina en Sam de Visser- Boogaard Meliskerke Rob en Koos Boogaard- Davidse Meliskerke Anton en Tineke Boogaard- Verhulst Neven en nichten. Meliskerke, 30 oktober 2011 In deine Hande befehle ich meinen Geist; du hast mich erlöset, Herr, du getreuer Gott. (Alt aria uit Cantate 106 van J.S. Bach. Ps 31: 6) We zijn bedroefd omdat onze lieve vriendin is overleden, maar we mogen haar veilig weten i n de handen van God, die haar heeft verlost. Trudy Boogaard Ko en Cocky Minderhoud Grijpskerke, 30 oktober 2011 Ik heb Hem lief, omdat Hij mij eerst liefgehad heeft. Naar I Johannes 4:19 In dit geloof is in vrede ontslapen mijn lieve nicht Trudy Boogaard echtgenote van Ko Boogaard Zij was voor mij als een zus. Sterke de Heere Ko, Gerdien en Jacco en Imke, Gonneke en Jacco, Nienke en Maarten, Renske, Wendela en Niels. Gij ziet het immerswant Gij aanschouwt de moeite en het verdriet, opdat men het in Uw hand geve; op U verlaat zich de arme, Gij zijt geweest een Helper van den wees (Spreuken 10:14) Op zondagavond 30 oktober 2011 is Trudy Boogaard op de leeftijd van 53 jaar overleden. Op haar wijze heeft Trudy als ondersteuner een grote plaats ingenomen in de fractie van de SGP-ChristenUnie in de gemeenteVeere en als redacteur in de redactie commissie SGP GemeenteVeere. We zullen Trudy blijven herinneren als spontaan, direct, betrokken en hulpvaardig. We wensen Ko, secretaris van orize kiesvereniging, en de kinderen Gods nabijheid toe en bidden of Hij troost en kracht geeft om dit verlies te dragen. Namens de fractie SGP-ChristenUnie Veere, Abraham Wisse Namens het bestuur van de SGP-kiesvereniging Gemeente Veere, Jan de Visser Namens de redactiecommissie SGP Gemeente Veere, Kees-Jan Meeuse Verdrietig zijn we dat na een zeer ernstige ziekte is overleden Trudy Boogaard Echtgenote van onze medewerker en collega Ko Boogaard. De Heere ondersteune Ko en de kinderen in dit zware verlies. Namens Harthoom Vlissingen BV. Kees en Els Harthoorn Vlissingen, 30 oktober 2011 In verband met bovenstaand overlijden is Vitaminehoek "De Kragge" in Meliskerke donderdag 3 november vanaf 12.00 uur gesloten. Verdrietig zijn wij nu de moeder Trudy Boogaard van onze lieve vrienden Gonneke Jacco overleden is. Wij wensen hen en haar familie Gods kracht toe. Marieke Sander, Lieneke Gilles, Hanneke Marco, Noor, Lizanne Cor, Roos. Wim Braaksma, Bodegraven 30 oktober 2011 Zo klein en zo ontzettend teer, onze kleine Ravi is er niet meer. Zijn lijfje kon het leven niet meer aan en wij... wij hebben hem moeten laten gaan. Maar hij zal altijd bij ons zijn echt waar, in ons hart en gelukkig blijft hij daar. Dag lief klein ventje, bedankt voor het stukje leven, dat wij met jou mochten beleven. geboren op 27 oktober 2011 om 14.35 uur overleden op 28 oktober 2011 om 2.15 uur Edward, Farah en Chloë Irisstraat 7 2821 SJ Stolwijk Wij nemen afscheid van Ravi op donderdag 3 november om 14.35 uur in de aula van crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Daarna is er vanaf 15.15 uur gelegenheid tot condoleren. Lieve Ravi, Hoe jij later zou kunnen zijn, zullen wij helaas nooit meer weten. Maar lieve kleine dappere Ravi, wij zullen je echt nooit vergeten! Je blijft voor altijd in ons hart... Ons mooi lief kleinzoontje en neefje. Geersdijk: Vlissingen: Geersdijk: Wissenkerke: Opa en Oma Maas Micha en Suzy Maas - Romeijnsen Milan en Manouk Daisy en Ronnie Lindenberg - Maas Lieke Ralph Maas en Inge Janse Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Abraham Cornelis Hartoog Bram *12 juni 1930 129 oktober 2011 Bewonderenswaardig was zijn levenskracht. Zierikzee, Tonny Hartoog-van Dalen Zierikzee, Elly en Ronald en kinderen Natascha en Tom Davey Christiaan Nikolai en Dinanda Roan Vlissingen, André en Petra De Brauwstraat 29 4301 ME Zierikzee De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Donderdag 3 november is er van 15.00 tot 16.00 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee, ingang via de Hoge Molenstraat. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze broer, zwager en oom. Bram Hartoog Nieuw Vennep Leen Hartoog t Janny Hartoog-Aleman t Kapelle Janny Allemekinders-Hartoog Ko Allemekinders t Port Elizabeth Kees Hartoog t Jenny Hartoog-Henwood Kapelle Corry Tholenaar-Hartoog Leen Tholenaar t Zevenbergen Nel Geleijns-Hartöog Lam Geleijns Krabbendijke Anneke Staal-Hartoog Rinus Staal neven en nichten Wij wensen Tonny en de kinderen veel sterkte toe in de komende moeilijke periode. Als iets liefs je verlaat blijft nog altijd de liefde Nog maar z.o kort na het overlijden van onze vader en 10 dagen na haar Ö3ste verjaardag, is na een lange periode van ziek zijn van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Agnes Anna Kommers sinds 13 juli 2011 weduwe van Edgard Raymond Pollé Carla en Willy Esther en Stefan Jos en Jacqueline Kirsten en Martijn Jesse Terneuzen, 30 oktober 2011 Correspondentieadres: Simone Veilhof 20 4463 JE3 Goes U kunt afscheid nemen van onze moeder en oma in het uitvaartcentrum van het crematorium, Sellamystraat 23c te Terneuzen, op vrijdag 4 november van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 5 november om 11.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, 3ellamystraat 23c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28