Maria Balleur-Bastiaanse Kees Filius Kees Filius Kees Kees Filius O fflensenl.inq.nl dinsdag 1 november 2011 familieberichten 11"J Op een vroege zondagmorgen is, zich niet meer bewust van tijd en plaats maar toch vol levensmoed en humor, onze krachtdadige moeder, schoonmoeder, oma en oud omaatje vredig ingeslapen. Maria Baas Nieuw- en Sint Joosland, 14 augustus 1917 f Zierikzee, 30 oktober 2011 Goes, Pierre en Marie Bruinisse, Gijs 's-Heer Arendskerke, Bob f Zierikzee, Marijke en Wim Calgary (Canada), Sacha en Caroline Zierikzee, Jethro en Winnie Celina Gideon Nathan Zorgcentrum Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Oesterstraat 32 4301 ZJ Zierikzee De samenkomst zal donderdag 3 november om 13.00 uur gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Heeft u geen rouwkaart ontvangen, zuilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. In alle rust is van oris heengegaan weduwe van Cornells Hubertus Balleur Middelburg, 18 maart 1918 Leiderdorp, 28 oktober 2011 Namens de familie: Louise van Oostrum-Balleur Correspondentie-adres: L.M. van Oostrum-Balleur Fuchsiadal 21 2317 HR Leiden Oma is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De plechtigheid, voorafgaande aan de begrafenis, zal plaatshebben op donderdag 3 november om 13.30 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Intens verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve vriendin Mattie Goedhart Wij wensen Co en familie veel sterkte toe met dit verlies. Janny Kees Rita Huib Alie Wietse Mattie Goedhart-Breas Onze geliefde buurvrouw Mattie is overleden. Wij zijn dankbaar voor onze vriendschap, onze band blijft. Wij leven mee met Ko, hun kinderen en kleinkinderen Anje Brummelkamp-van Maanen Karei en Brigitte Flos-Witlox "It's not easy facing up, when your whole world is black" Paint It Black-The Rolling Stones Kats, 12 augustus 1955 Goes, 29 oktober 2011 "Ik had nog zoveel willen doen..." Kees, mei 2011 Nanja Filius-Vrielink Nouschkaen Jan Joep en Saskia Ollie Wij nemen in besloten kring afscheid van Kees Correspondentieadres: Joep Filius Siemenwei 3 4464 BX Goes Achter elke traan die vloeit, schuilt een glimlach van herinnering. Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Wij wensen Nanja en de kinderen veel sterkte toe. Goes: Dick A Jannetta Goes: Paul A Sara We gaan jou enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar Nanja en de kinderen. Je collega's Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenoot van onze collega Nanja Filius- Vrielink Onze gedachten gaan uit naar Nanja, de kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers afdeling Dialyse Admiraal De Ruyter Ziekenhuis te Goes Denk aan mij terug, maar niet in dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na moeilijke periodes in zijn leven is voor ons totaal onverwacht overleden onze lieve broer, oom en oud-oom Jacobus Govert Begthel Ko Wissenkerke, 14-9-1937 t Goes, 28-10-2011 Ko was een mensenmens. Wij zullen zijn humor, optimisme, warmte, aandacht en gezelligheid missen. Oss: Corrie en Rinus van Doom - Begthel Alette en Gerard Sander, Lisa, Tommie Marian en Jan-Willem Daniël, Jonas Petra en Dick Joey, Brian Corrine en Hans Hazerswoude-Rijndijk: Sanny en Kees Verhoeff - Begthel Hanneke en Eelco Peter Nassaulaan 126, Goes. Correspondentieadres: J.P. Heyestraat 3 2394 XV Hazerswoude-Rijndijk De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 4 november om 13.00 uur in de Oosterkerk, Bergweg 88 (ingang Van Mellestraat), Goes. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van Ko van 12.15 tot 12.45 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend begeleiden wij Ko naar het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Hier sluiten wij af met muziek waar Ko van hield. Na afloop kunt u de familie condoleren in het crematorium. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij kregen het bericht dat onverwacht uit onze vrienden kring is overleden Ko Begthel Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Nelly Karreman-Geelhoed Thieu en Wil Vos Bram en Sien Snoodijk Piet en Suus de Moor Wissenkerke, oktober 2011 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid Ko Begthel Meer dan 60 jaar was hij een trouw en enthousiast lid van onze vereniging en de RET-harmonie. Ko was altijd hoorbaar aanwezig op repetities en concerten. We zullen hem missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur, dirigenten en (ere)leden van muziekvereniging Apollo Wissenkerke Middelburg, november 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27