en heksen achter de ramen zeeland 115 Thoolse slagwerkers imponeren JUWELIER MINDERHOUD Man aangehouden voor vernielen ruit Bestelauto gestolen op bedrijventerrein Opfriscursus voor de rijvaardigheid Zuidstraat 66 Westdijkstraat 27 I WESTKAPELLE ARNEMUIDEN www.juwelierminderhoud.nl GOES Een 19-jarige man uit Breda is in de nacht van zaterdag op zondag aan gehouden op de Oude Vismarkt in Goes. Hij wordt ervan verdacht dat hij in de nabijgelegen Sint Jacobstraat een ruit van een woning heeft ver nield. De man is meegenomen naar het politiebureau, waar hij werd verhoord. BIEZELINGE Aan de Veilingweg in Biezelinge is zaterdag een witte Volkswagen Caddy gestolen. Dat gebeurde tus sen 18.55 en 19.00 uur. Het kente ken van de auto is 29-VR-GL. Men sen die iets gezien hebben of we ten waar de bestelauto nu is, kun nen contact op nemen met de poli tie via nummer 0900-8844. Halloween is overgewaaid uit landen als IerlandEngeland en de Verenigde Staten. Op 31 oktober verkleden kinderen zich om in het donker aan te bellen bij huizen die versierd zijn. Meestal krijgen ze snoep. De naam Halloween is afgeleid van AH Hallows Eve (Allerheiligenavond), de avond voor Allerheiligen. In de Iers-Keltische kalender begon het jaar op 1 novemberdus 31 oktober was oudejaarsavond. In Hansweert pakten ze ook dit jaar weer groot uit met Halloween. Volgend jaar moet het nog groter worden. foto's Willem Mieras 'S-H.HENDRIKSKINDEREN Automobilisten van 55 jaar en ouder kunnen vanaf morgen deel nemen aan een opfriscursus. Deze vindt plaats in het Heer Hendrik huis in 's-Heer Hendrikskinderen. Aanvang: 14.00 uur. De cursus be staat uit 4 theorielessen en 1 prak tijkles. De kosten bedragen 20 eu ro. Aanmelden via 0113-277111. westslrate Etiketten Golfkarton HOPE folie LDPE folie Laminaatfolie Luchtkussenfolie Massief karton Omsnoeringsband Stretchfolie •Tape Verpakkingsmachines Weststrate wil graag met u meedenken om uw product de bescherming en die uitstraling te geven die het nodig heeft. Aan de hand van uw klantspecifieke wensen willen wij u graag een vrijblijvend advies geven om zo samen met u tot de perfecte verpakking te komen! Meer informatie? Neem dan contact op met Jasja de Bree via 0118 63 00 06 of mail naarjasja@weststrate.nl maandag 31 oktober 2011 B SINT-ANNALAND - Slagwerkers van verschillende muziekverenigingen uit de gemeente Tholen verzorg den zaterdagavond een spetterend optreden in gemeenschapscen trum De Wellevaete in Sint-Anna- land. De zogeheten Slagwerk Play-in werd gehouden ter ere van het 130-jarig bestaan van muziekvere niging Accelerando. De circa vijftig slagwerkers kwamen 's ochtends al bijeen om een aantal stukken in te studeren, 's Avonds werden ze gespeeld voor het publiek. Wie het spektakel heeft gemist, maar de optredens toch graag wil beluisteren, kan terecht op de web site van Accelerando. www.fanfare-accelerando.nl De Slagwerk Play-in werd voor het eerst gehouden. foto Leo Adriaansen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39