Colofon De Uitvaart Informatie Hulplijn amilieberichten IDensenlinq.nl maandag 31 oktober 2011 familieberichten 121 Als ik zo oud geworden ben Dat ik geen mens herken En niet eens jouw naam meer weet Pak dan mijn hand even beet En zeg me gedag Laat me voelen dat je me mag Wellicht dat ik het gevoel herken Dat ik voor iemand IEMAND ben Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve pa en opa Loet Slager weduwnaar van Rie Harinck Vlissingen, 27-4-1926 Axel, 29-10-2011 Terneuzen Cor en Marijke Slager-Bouterse II on a en Robbie Maykel en Iris Zaamslag Boudewijn en Suzan Slager-van Drongelen Martin Cindy en Jimmy Kattendijke Hellen en Paulus Achterberg-Slager Tamara en Andrew Mark en Natascha - CynthiaThymen Paul en Myrthe Correspondentieadres: Everingen 3, 4535 JD Terneuzen. Woensdag 2 november is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de dienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'De Vurssche' voor de liefdevolle verzorging. Na een moeilijke lijdensweg is toch nog plotseling overleden onze zwager Loet Slager weduwnaar van Maria Slager-Harinck Middelburg: I. Godeschalk P.A. Godeschalk-Harinck Goes: I. de Regt W. de Regt-Harinck Slechts over blijft de herinnering van hoe u leefde op aarde en voor degene die achterblijft heeft dat de meeste waarde De laatste jaren brandde haar kaarsje steeds zwakker, zaterdagmorgen 29 oktober 2011 is het uiteindelijk gedoofd en is rustig en kalm overleden onze mama, oma, en oma Corry Cornelia Jacoba Kriekaard echtgenote van Bartel Versprille f in de leeftijd van 82 jaar. Adrie en Kees Irma en Ben, Niels, Timo Barry en Addy, Michelle, Nick Ineke en Rinus Maria en Brigitte Jesper en Adrianne Jermo en Marije CorrieenLau Mien Fabian en Esther, Julian Sjaak en Brenda Correspondentieadres: Fam. M. Koeman-Versprille Oostweg 3 4413 BP Krabbendijke Onze mama is in haar eigen huis. H A Fonteinestraat 3a te Krabbendijke, waar u nog even bij haar kunt zijn op woensdag 2 november van 19.30 tot 20.30 uur. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op donderdag 3 november om 13.00 uur in De Meiboom, Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in De Meiboom gelegenheid tot condoleren. Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Cornelia )acoba Kriekaard sinds 8 augustus 2003 weduwe van Bartel Versprille in de leeftijd van 82 jaar. Krabbendijke: W. Schouwenaar-Versprille Wemeldinge: S. Versprille M. Versprille-Hollemans Neven en nichten In liefde gedenken we degenen die haar voorgingen. Krabbendijke, 29 oktober 2011 info@uicvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl Willem Weststrate 13-12-1987 tot 28-10-2011 Lieve, lieve Willem, we zullen je zo ontzettend missen. Mieke Wondergem en Ad Weststrate Jan en Marieke Aimy Anne Geert en Alexandra Willem ligt opgebaard in uitvaartcentrum Jobse, Sanden- burghlaan 2 te Veere. Maandag 31 oktober en dinsdag 1 november is er van 18.00 uur tot 19.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Willem. De crematie zal plaats vinden in besloten kring. Condoleances, liefst schriftelijk, aan fam. Weststrate, Kanaalweg Westzijde 8,4351 RH te Veere. In plaats van kaarten. Met verdriet en verbijstering hebben we kennis genomen van het onverwachts overlijden van onze kleinzoon en neef Willem Opa en Oma Wondergem Oom Theo HeyWil, Vrienden al zo'n twintig jaar. Hoe moet het nu met al onze plannen? Het wordt moeilijk zonder jou. Voor altijd je vriend Robin Vol verbijstering hoorden we het bericht van het overlijden van onze buurjongen Willem Ons oprechte medeleven gaat uit naar Ad, Mieke, Jan, Marieke, Aimy, Anne en Geert Veere Jan en Carolien Nick en Jacqueline Rosanna en Toby Kees Kees en Nelleke llona, Frans en Sterre Leanne en Ben Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Geschrokken en verdrietig zijn we nu onze collega Willem is overleden. We gaan hem zeker missen op de vismarkt. Marion en Eric Collega's van Restaurant de Peperboom Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag-15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21