I>ysrl3ilajj Wim Roose Maatje Goedhart - Breas di0nseniinq.nl maandag 31 oktober 2011 familieberichten 119 Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, laten wij u weten dat, na een liefdevolle verzorging in 't Verlaet, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder Irma Albina Camilla Govaert weduwe van Florent Theophilus Allönsius 04-07- 1913 Westdorpe 124-10-2011 Westdorpe Westdoipe: José Marie Sas van Gent: Theo en Corrie f Westdorpe: Roger f en Julienne Koewacht: Adrie Temeuzen: HenkenRia Temeuzen: EddyenMerie Kleinkinderen Achterkleinkinderen Achterachterkleinkinderen Westdorpe, 24 oktober 2011 Corr.adres: Laan van Othene 5, 4533 AJ Temeuzen De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, heeft naar wens van moeder in familiekring plaatsgevonden. Als hij 's avonds verlangt naar de nacht, als hij moe is van het vragen om kracht als zijn lichaam op is en zijn geest niet meer wil, dan zie ik de wens in zijn ogen en even word ik stil. Na een geduldig en dapper gedragen ziekte is, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve pa en opa Aloijsius Louis de Dauw Wies Hij werd liefdevol verzorgd in verzorgingshuis de Lange Akkers te Koewacht, waarvoor wij heel dankbaar zijn. echtgenoot van Annie Margaretha de Dauw-Verstraeten Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Koewacht: Annie de Dauw- Verstraeten Koewacht: Marian en Eric van Belleghem-de Dauw Eline en Egbert, Sander Raamsdonk: Willy de Dauw en Tonja Boon Nienke t, Carlijn, Sophie Koewacht: RonnydeDauw 28 oktober 2011 Beukenlaan 4,4576 DX Koewacht U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102 B te Hulst, op donder dag 3 november van 18.00 tot 18.30 uur. Aansluitend vindt er om 19.00 uur een avondwake plaats in de Lange Akkers te Koewacht. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 4 november om 10.30 uur in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28 c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Toch nog onverwacht ontving ik het bericht dat is overleden Wim heeft mij de liefde en plezier van dieren in je leven laten inzien. Daar ben en blijf ik hem altijd dankbaar voor Deenvoudigen wil God steeds gadeslaan, 'k Was uitgeteerd maar Hij zag op mij neder. Keer, mijne ziel, tot uwe ruste weder: Gij zijt verlost; God heeft u welgedaan! Psalm 116:4 Na een geduldig gedragen ziekte heeft haar HEERE en HEILAND, tot onze droefheid, op Zijn tijd in de zekerheid van het eeuwige leven, uit genade thuisgehaald onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Catharina Wilhelmina Danker-Minnaard weduwe van Eliza Danker sinds 28 juli 2003 in de gezegende leeftijd van 89 jaar. De Heere is mijn Herder, Psalm 23. Yerseke: W.A. Poortvliet-Danker J. Poortvliet Tanja Moerdijk-Poortvliet Erwin Moerdijk Wanda, felle Carina Poortvliet Yerseke: A.P. Danker Kapelle, 29 oktober 2011 Zorgcentrum Cederhof. Correspondentieadres: Langeville 46 4401 GP Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. T.W. van Bennekom, wordt D.V. donderdag 3 november om 13.30 uur gehouden in de Hei-vormde Gemeente "Rehoboth", Marijke- laan 39 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "Rehoboth" gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar zorgcentrum Cederhof. In het bijzonder aan het team van de Verpleegunit, voor hun zorgvuldige en liefdevolle verzorging. In herinnering aan A.C.E. Joossen Bert Wij hebben kennis genomen van het overlijden van de heer Joossen. De heer Joossen was vele jaren werkzaam als Hoofd Technische Dienst van de toenmalige RZVW, een van de fusiepartners van Woon goed Zeeuws-Vlaanderen. Hij was een betrokken persoonlijkheid die zich inzette voor de corporatie, de volkshuisvesting in het algemeen en de RZVW in het bijzonder. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en overige familie leden. Wij wensen hen heel veel sterkte toe met dit verlies. Raad van Commissarissen, bestuur a.i. en personeel Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Geraakt zijn wij door het overlijden van Bert Joossen echtgenoot van Truus Joossen-Rademakers, oud-voorzitster van onze schoolraad. We wensen Truus en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Leerlingen, personeel, schoolraad en M.R. van Praktijkschool Hulst Het is stil zonder jou Mieke In plaats van kaarten. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve vader en opa Machiel Krijn Mol sinds 15 februari 1979 weduwnaar van Cornelia Francina Westveer in de leeftijd van 99 jaar. Bert en Jenny Mol-van de Pas Maikel en Paul Jeffrey en Zita Yerseke, 28 oktober 2011 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: De Burcht 2 4401JL Yerseke De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 1 november op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Samenkomst om 14.00 uur bij de ingang van de begraaf plaats. Na 52 jaren samen in het leven Bedroefd maar blij dat in het bijzijn van haar geliefden, na een onverwacht snelle ontwikkeling van haar ziekte is overleden, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma. Mattie Echtgenote van Jacobus Goedhart Geersdijk, 8 juli 1939 Middelburg, 29 oktober 2011 Jacobus Goedhart Wim Goedhart en Eveline Vrisekoop Jeroen Mark Elna en Wouter Dert - Goedhart Bas en Anniek Koen Anouk Rob Goedhart en Annette van Dam Eric Michelle Danielle Molenwater 109 4331 SG Middelburg Mattie ligt thuis opgebaard, maandag en dinsdag is er gelegenheid tot het nemen van afscheid. Op woensdag 2 november om 09.30 uur willen wij haar gedenken in een afscheidsbijeenkomst in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om ons te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter, zus, schoonzus en tante Mattie Goedhart-Breas L. Breas-Geuze K. Westdorp W. van den Berg-Breas B.C. van den Berg N. de Groot-Breas Neven en nichten Middelburg, 29 oktober 20 i 1 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Mattie Goedhart-Breas Wij wensen Ko, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Leunis Goedhart Anja Goedharl-Meedendorp Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19