9 ad 195 339 565 REIZEN i6 -,:JË Oostenrijk - Zillertal Arena Noorwegen - Hemsedal Oostenrijk - Schneewinkl Frankrijk - Massif d'Aravis oad.nl/wintersport zaterdag 29 oktober 2011 Gerlos Appartementen Kolmbiick Geniet van comfort en luxe in het gezellige Gerlos! Met deze mooie appartementen, witte bergtoppen, gezellige landschappen, perfect geprepareerde pistes, modernste liften en een gezellig après-ski bars heeft u gegarandeerd een heerlijke wintersportvakantie! En dit voor een topprijs! Vertrek: december t/m april 3-kamerappartement o.b.v. logies. Reisnummer: EVAT5901 Hemsedal Chalets Molla Sportell Wintersport, maar toch net even iets anders..ga naar Noorwegen! Ontdek eindeloze bossen, grillige gebergtes en imponerende fjorden. De 'Scandinavische Alpen' van het Hemsedal zijn sneeuwzeker en bieden volop pistes, loipes en snowboardparken. Maar ook honden- sledetochten, paragliding en ijsklimmen! Vertrek: november t/m april 2-kamerwoning o.b.v. logies. Reisnummer: EVN05208 Fieberbrunn Austria Trend Sporthotel Fontana**** Wilt u heerlijk vakantie vieren met de skipiste voorde deur? Boek dan deze aanrader. De oefenpiste en dalstations van 2 skiliften liggen direct bij het hotel, u kunt deelnemen aan vele leuke activiteiten en lekker ontspannen in de sauna, solarium of het zwembad. Optimaal wintersportplezier! Vertrek: december t/m maart 2/4-persoonskamer o.b.v. halfpension. Reisnummer: EVAT6408 La Clusaz Hotel Alpen Roe*** Voor de Frankrijk-liefhebber! Geniet van schitterende afdalingen en prachtige pistes. Dit sfeer volle hotel ligt in het centrum van La Clusaz op ca. 100 meter van de skilift. Na een lange dag skiën geniet u van een verwarmd binnenzwembad, sauna of hammam én een overheerlijke maaltijd in het restaurant. Vertrek: december t/m april 2-persoonskamer o.b.v. halfpension. Reisnummer: EVFR5302 8 dagen va. 8 dagen va. 8 dagen va. Ga voor meer informatie en voorwaarden naaroad.nl/wintersport. Bel 0900-8482 (0,15 p.m.) of ga naar uw ANVR-reisbureau. 7 overnachtingen incl. 6-daagse skipas p.p. in tweepersoonskamer met ontbijt, korting voor kinderen Meer aanbiedingen uit Vorarlberg vind je op www.vorarlberg.travel BRANDNERTAL TOURISMUS VOR Tel. 0043 5559 555 tourismusObrandnertal.at ARL www.brandnertal.atwww.nl.alpenregion.at De romantische bergdorpjes Brand en Bürserberg in het Brandnertal in Vorarl berg, het meest westelijke deel van Oostenrijk zijn een insidertip voor gezinnen. Nieuwe comfortabele kabelbanen brengen je vanuit het dorp direct naar het skige bied met 55 km overwegend makkelijke en gemiddelde pistes en tiefschneeafdalin- gen. Kinderskiles en een beginnerslift in het dorp. Nieuw funparkvoor beginners en gevorderden. Winter- en sneeuwschoenwandelpaden, langlaufloipes, rodelbanen, ijsbaan, paarden- en hondensleeritten. Gezinshotels met kinderoppas, topaanbie dingen voor gezinnen! Tip.- „family friends": uitstekende accommodaties die helemaal op gezinnen zijn afgestemd. Gratis skipas voor kinderen tot 14 jaar van 24 maart t/m 9 april 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 84