Raymond Ceulemans speelt tegen zijn kleinzoon Peter sport 135 leven zoals het IS bij Kloetinge-ASWH Roelof Luinge arbiter Hoek-trainer Pennings is optimistisch gestemd 5 JAAR 0% RENTE 5 JAAR GRATIS ONDERHOUD /7\AutoTeam Bestel het Kustmarathonboek 2011 www.pzc.nl/webshop zaterdag 29 oktober 2011 De Bevelandse hoofdklasser kreeg deze competitie al twintig goals te verwerken. Bij Kloetinge staat achter de naam van John Schot een vraagteken. De aanvallende middenvelder kampt met een blessure aan het bovenbeen. De scheidsrechter bij de wedstrijd tussen Kloetinge en AS WH is Roelof Luinge. Roelof Luinge door Barry van der Hooft terneuzen - Hoek gaat vandaag op bezoek bij Scheveningen, dat na zeven speelronden gedeeld kop loper is in de hoofdklasse B. Het lijkt op voorhand een taaie tegen stander voor de Zeeuws-Vlaamse ploeg, maar Ruud Pennings is opti mistisch gestemd. „Want we hebben een goede trai- ningsweek achter de rug", legt de trainer uit. „Een aantal jongens is na blessures weer zo goed als fit en daardoor zitten we weer wat ruimer in ons jasje. Tegen de ploe gen in het linkerrijtje hebben wij onze beste wedstrijden gespeeld. Ik denk ook dat die ploegen wei nig voor elkaar onder doen. Er is tot nu toe niet één ploeg die er echt bovenuit steekt." Volgens Pennings staat het in ver dedigend opzicht aardig bij zijn ploeg. „Het is nu zaak dat we doel punten gaan maken. Ik hoop dat we tegen Scheveningen eens op voorsprong komen' en die dan ook vast kunnen houden." Die doelpunten komen vandaag in ieder geval niet van Regilio Pinas en Jorrit D'Haeseleer. Pinas hield aan het bekerduel met Goes een knieblessure over, D'Haeseleer mag maandag de training weer hervatten. De Belg heeft een be schadiging aan zijn meniscus, maar bij een second opinion bleek een operatie nog niet noodzake lijk. De spits wil in de winterstop bekijken hoe het ervoor staat met de beschadiging en of hij dan als nog geopereerd moet worden. Lionel Lord en Jarï Vyaene keren vandaag terug in de selectie, waar ook Peter Doens nu definitief deel van uitmaakt. Of Guillaume Clin- ckemaillie kan starten is nog on duidelijk. De Belg heeft nog last van een gekneusde schouder. door jan Dagevos bal hogerop te komen is er nog al tijd. Maar er zijn nu andere dingen belangrijker. Zoals de opleiding bouwkunde die Grigor, in het be zit van een havo-diploma, op hbo- niveau volgt. Hij wil vooruit in het leven. En dit in de wetenschap dat zijn ouders langzaam maar zeker hun draai in Nederland hebben ge vonden, zijn zusje het goed doet op het vwo en zijn broer inmid dels gelukkig getrouwd is met een Armeense van Belgische komaf. Voorlopig woont hij in bij zijn broer en schoonzuster in een ap partementje in Etten-Leur. Naar Armenië is Grigor nooit meer terug geweest. De behoefte is er ook niet. Eén keer deed die ge legenheid zich voor. En wel toen hij werd opgeroepen voor Jong Ar menië. „Dat heb ik niet gedaan, omdat er allerlei onzekerheden waren", legt hij uit. „Ik had nog geen verblijfs vergunning. En er bestond het risi co dat ik in Armenië in dienst zou moeten. Dat wilde ik niet. Ik ben Nederlander. En dat zal altijd zo blijven." kloetinge - De statistieken van de laatste jaren zijn niet bijster posi tief Kloetinge en ASWH troffen el kaar sinds 1999 vier keer op het Wesselopark in Kloetinge en nog niet één keer stapte de thuisploeg als winnaar van het veld. ASWH won in het seizoen 1999/2000 met 3-0, terwijl in de jaargang 2000/2001 een nipte 1-0-zege volgde. De andere keren eindigde de ontmoeting in een ge lijkspel (twee keer 1-1). Vandaag krijgt Kloetinge de kans om met een (slechte) traditie te breken. „We willen niks liever", zegt oefen- meester Cees Houtepen van Kloe tinge, „maar het wordt heel moei lijk. ASWH heeft een heel goede ploeg." Toch heeft de Zuid-Hollandse for matie maar drie punten meer dan Kloetinge: twaalf om negen. Dat heeft vooral te maken met zwak verdedigen. ASWH kreeg in zeven wedstrijden zestien doelpunten te incasseren. Kloetinge doet het in dat opzicht overigens nog slechter. het niet altijd leuk in een asielzoekerscentrum, je raakt er toch gehecht aan bepaalde dingen. En dan vooral je vrien- foto Edmund Messerschmidt/Het Fotoburo door Joop van den Oudenhoven kapelle - De eredivisie drieban den is aan de zevende speelronde toe. Frans Bevers verdedigt mor gen in Haarlo de tweede positie te gen DBL Holland Mineraal en Mar tens Claening staat in Kapelle voor een moeilijke opdracht tegen Snel len Recycling uit Zundert. Frans Bevers doet er goed aan geen punten te morsen tegen de nummer vijf van de eredivisie, want koploper TOW zal niet al te veel te vrezen hebben van Hatrans/Twente. Ai Biljarts, de nummer drie van de ranglijst, heeft ook al een niet al te moeilij ke opdracht tegen V.d. Broek/Hanbat. „Als we aansluiting willen houden met TOW moeten we winnen en daar reken ik ook op", zegt Jan Kikken, teamleider van Frans Bevers. Bij zijn team ont breekt Eddy Leppens. Martens, de andere Zeeuwse verte genwoordiger op het hoogste ni veau, wacht in Kapelle een ander verhaal. Tegenstander Snellen Re cycling staat vierde en heeft uit zicht op de play-offs. Eén duel springt er uit. Raymond Ceule mans neemt het op tegen zijn kleinzoon Peter Ceulemans. De jonge Ceulemans veegde vorige week nog de vloer aan met Peter de Backer van Frans Bevers, toen hij in 22 beurten aan de finish was. Het programma van Martens Cleaning in De Vroone te Kapel- Ie ziet er zondag als volgt uit: 13.00. uur: Henk Habraken-Barry van Beers en Raymund Swertz- Harrie van de Ven; 15.00 uur: Ray mond Ceulemans-Peter Ceule mans en Martin Spoormans-Ro- land Forthomme. officieel Opel Dealer LJLA voel je v r i j Onderdeel von de Automot lons Groep Goes Vlissingen Wir leben Autos. Onze vestiging in Goes verhuist eind dit jaar naar CarVillage aan de Peary weg te Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 67