Woede over messenactie van BP Zeeland PZC Vrienden VEILIGHEID Oliemaatschappij werkt aan oplossing om bezorgde medewerkers tegemoet te komen SCHOUWEN-DUIVELAND 22 en 23 24 en 25 Ontspannen aan het eind van de herfstvakantie Tunnel dicht almanak CONTACTA.NL Zaterdag 29 oktober 2011 Tip? schouwen-duiveland@pzc.nl „Jonge Beatrix rookte sigaret op trapje woonwagen" Camperaar is in Zeeland nog ondergeschoven kindje door Joeri Wisse SEROOSKERKE - 'Laaiend' was ze, toen Kiki Visser deze week op haar werk kwam. Tot haar grote verbazing trof ze midden in de shop van het BP-station bij Seroos- kerke een rek koksmessen aan die door een lachende Joop Braakhek- ke worden aangeprezen. „'Zijn ze nou helemaal gek gewor den', dacht ik toen ik die giganti sche messen zag hangen." Bij Vis ser staan twee gewapende overval len nog scherp op het netvlies. „Tien jaar geleden is iemand bij de BP in Goes om het leven gekomen door messteken. Een jaren geleden heeft een collega hier ook een mes op de keel gehad", zegt ze met emotie in haar stem. Haar man Jan Visser bedacht zich niet lang en stuurde een mail naar BP Ne derland om opheldering. Ook de eigenaar van het tanksta tion, Mol Schuddebeurs, is niet blij met de messenactie. „Dit had BP beter 'niet kunnen doen. Wij voeren dit merk, dus doen we ook mee aan de acties. Maar als ze het aan mij hadden gevraagd, had ik het ze afgeraden", zegt directeur Marcel Mol. Hij heeft begrip voor de angstgevoelens van zijn mede werkers. „Daarom werken we nu aan een oplossing. Ik heb displays besteld die achter de balie op slot kunnen." Zo lang die rekken nog niet binnen zijn, kunnen mede werkers als Kiki Visser de messen in het magazijn zetten. Marketingmanager Sharif Man- dour van BP Nederland vindt het een goede oplossing. Hij wil in ge sprek met Visser en Mol om te kij ken wat BP verder nog kan beteke nen. Het is in elk geval geen aanlei ding om de actie te stop te zetten. „Deze verkoopactie loopt erg goed, we krijgen er verder veel en thousiaste reacties op." Volgens Mandour is er van tevo ren goed nagedacht over de cam pagne. „De messen zijn extra goed verpakt, veel beter dan in andere winkels. Dat was een keiharde eis van ons." Visser beaamt dat de messen goed verpakt zijn. „Maar dit is gewoon te uitnodigend. Over vallers kunnen een mes kopen, het achter de winkel uitpakken en dan terugkomen", zegt ze. „Mensen die echt kwaad willen, hou je helaas niet tegen", reageert Mandour. „Deze goed verpakte messen leiden volgens ons niet tot een extra veiligheidsrisico." lan en Kiki Visser zijn het er niet mee eens en hopen dat BP alsnog stopt met de messenactie. WESTENSCHOUWEN - Na een stevige strand wandeling vallen de ogen haast vanzelf even dicht. Dat gebeurde gisteren althans bij de mannelijke helft van dit Duitse stel op het ter ras van strandpaviljoen C'est la Vie. Met de zon en een relatief hoge temperatuur was het gistermiddag nog druk op het strand van De Punt bij Westenschouwen. Het waren vooral wandelaars en een enkel Dit weekeinde komt er ook een eind aan de herfstvakantie en wordt het minder druk op foto Ronald den Dekker MIDDELBURG - Het Dampoortaqua- duct, de tunnel die het verkeer op de Ns7 in Middelburg onder het Kanaal door Walcheren door leidt, is van vrijdagavond 4 november 20.00 uur tot zaterdagavond 5 no vember 20.00 uur dicht wegens on derhoudswerkzaamheden. Rijks waterstaat vervangt en test dan het bedieningssysteem en voert onderhoudswerk uit. Het verkeer wordt met gele borden omgeleid. Tip? redactie@pzc.nl De trimclub in Breskens is een echte vriendengroep. Samen uit, samen thuis. Die zondag waren tijdens de wekelijkse rit zestien rijders van de partij. Net buiten Breskens werd plot seling een noodstop gemaakt. De voorste vier renners stapten af en be gonnen de berm af te zoeken. De rest volgde hun voorbeeld. De chauffeur van de volgwagen stapte uit en vroeg nieuwsgierig waar ze eigenlijk naar op zoek waren. Het gros wist het ook niet. Tot één van de koptrekkers een kreet slaakte, voorover boog en iets uit het gras opraapte. Hij poetste het af aan z'n shirt en stak het prompt in z'n mond. Z'n nieuwe kunstgebit was tij dens hetfietsen uit z'n mond geval len. VfL. netwerkbeurs van Zufd-West Nederland en Vlaanderen jaar 1 t/m 3 november 2011 15.000 m2 beursvloer/^Superbus van Wubbo Ockels^Workshops met bekende sprekers //Grootste netwerk borrel van Nederland Gratis Segway rijden X Registreer ie gratis als bezoeker od www.contacta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 57