Camperaar is in Zeeland nog 221 zeeland VERHUIZEN MET ZORG! Paree heeft geen haast met bouw woningen Opknappen speelterrein Ter Doest gaat niet door 0113 22 22 20 Als het aan Marchienus en Margit de Jonge uit Andijk ligt, krijgt het 'camperonvriendelijke' Zeeland een camperpark: aan de Campensweg bij de Schotsman aan het Veerse Meer. Aangifte doen in 3D op bureau in Middelharnis Concertreeks Aquaduct dicht WINTERBANDEN! 30,70 V - _1 zaterdag 29 oktober 2011 monDidL mouERs V. 'S-HEERENHOEK - Ontwikkelaar H. Paree wacht met de bouw van twee woningen op het voormalige volkstuinterrein aan de 's-Heeren- hoeksedijk in 's-Heerenhoek tot dat de Raad van State in 2012 een einduitspraak over het bestem mingsplan heeft gedaan. Dat zegde ontwikkelaar Paree toe tijdens een spoedprocedure bij de Raad van State in Den Haag. Paree mag van de gemeente Borsele in ruil voor de sloop van twee oude boerderijwoningen en een schuur op de hoek Werrilaan/'s-Heeren- hoeksedijk drie woningen bou wen. Een op de plek van de oude boerderij en twee op het terrein van de volkstuinen. Omwonen den, onder wie overbuurvrouw L. Paree-van 't Westeinde (ver fami lielid), zien de woningbouw pal voor hun woning aan echter niet zitten. Zij vreest voor onveilige ver keerssituaties als de woningen een uitweg op de dijk krijgen. Volgens bezwaarmaker Paree is het beter om de woningen via de oude stort plaats te ontsluiten. Verder vindt de 's-Heerenhoekse dat de gemeen te Borsele in strijd handelt met haar woningbouwbeleid door een privé-initiatief van ontwikkelaar Paree mogelijk te maken. Immers, de gemeente zou voorrang geven aan haar eigen duurzame woning bouwbeleid. Volgens bezwaarma ker Paree heeft de gemeente de drie woningen alleen mogelijk ge maakt om de sloop en sanering van de volkstuintjes financieel aan trekkelijk te maken. Uitspraak volgt binnen twee we ken. CAMPERPARK door Lilian Dominicus KRABBENDIJKE - Op het eerste ge zicht was het een mooie deal: een deel van het enorme stuk open baar groen tussen straten Westhof en Ter Doest in Krabbenijke te ver kopen aan buurtbewoners, om met de opbrengst ervan het be staande speelterreintje op te knap pen en eventueel uit te breiden. Helaas, of misschien gelukkig voor degene die tegen was: het gaat niet door. Het college van burgemees ter en wethouders heeft daarover deze week een knoop doorgehakt. Reden: te veel verdeeldheid onder de bewoners. De bewoners mochten een lap grond kopen om zo hun tuintjes te vergroten. „Zeven bewoners wil den dat wel, terwijl vier bewoners niet wilden kopen. Drie bewoners waren het niet eens met het plan, want zij dachten dat het speelter rein een hangplek voor jongeren zou worden. Eén bewoner stelde voorwaarden", verklaart wethou der Kees Knuit (PvdA, openbaar groen). Het huidige speelterrein is vrij groot en er staan slechts twee speeltoestellen. Achterliggende idee van het plan was het terrein te verkleinen en de toegang bij Ter Doest te laten vervallen. MIDDELHARNIS - Op het politiebu reau van Middelharnis kan vanaf 1 november in 3D aangifte worden gedaan. De aangifte verloopt via een driedimensionaal scherm met een politiemedewerker die op een andere locatie zit. Voor de aangifte moet wel vooraf een afspraak worden gemaakt. Het politiebureau van Middelhar nis houdt vandaag open huis en dan kan iedereen gelijk de nieuwe manier van aangifte doen ervaren. De open dag start om 13.00 uur. Om 14.00 uur wordt de 3D-aangif- te officieel geopend. Het adres is Olympiaweg 40 in Middelharnis. ögSS£5S23S££gl COLIJNSPLAAT - Het Rotterdam Chamber Ensemble verzorgt zon dag de eerste van een reeks Barba ra Haringman Concerten in de Dorpskerk in Colijnsplaat. Deze is te vinden aan de Havelaarstraat 30. Het concert begint om 15.00 uur. Kaarten kosten 15 euro, maar kin deren tot 15 jaar mogen gratis naar binnen. Volgend jaar volgen nog vijf concerten. Het ensemble be staat uit tien muzikanten met een passie voor kamermuziek. MIDDELBURG - Het Dampoortaqua- duct, de tunnel die het verkeer op de N57 in Middelburg onder het Kanaal door Walcheren door leidt, is van vrijdagavond 4 november 20.00 uur tot zaterdagavond 5 no vember 20.00 uur dicht wegens on derhoudswerkzaamheden. Rijks waterstaat vervangt en test dan het bedieningssysteem en voert re guliere onderhoudswerkzaamhe den uit. Het verkeer uit beide rich tingen wordt omgeleid. VOORDEELGARAGE Livingstoneweg 10 Goes (0113) 21 24 22 www.5peedy-g0es.nl Prijsopgave? 0113-212422 W vanai x Reserveer NUPv 55/80x13) Een camperpark in Duitsland. Het park dat Marchienus de Jonge voor ogen heeft, is overigens een stuk minder massaal. _i foto Marchienus de Jonge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 46