A PZC Exclusief SAUERLAND 30,-! dOndernemer iü 441 VRIJMETSELAARS: Doe mee: word vrijwilliger of donateur SHU V DE ZONNEBLOEM NL® Massagekussen met GRATIS Handmassage apparaat Werf uw personeel, waar uw toekomstige werknemer zich oriënteert. Het regionale dagblad in combinatie met vacaturesite JobTrack.nl Wat kunt u in de komende Ondernemer verwachten zaterdag 29 oktober 2011 Vrijmetselarij: die heeft niet bepaald een 'cool imago'. Een wat vreemd clubje? Niets van dat alles. Vrijmetselaars willen een positieve kracht zijn in onze maatschappij een beter mens worden, onderlinge verschillen positief waarderen en bouwen aan een betere samenleving. En het kan er ook nog gezellig zijn. Ze werken samen in een moderne open organisatie die midden in de wereld wil staan. De Vrijmetselaarsloge 'La Compagnie Durable' te Middelburg wil belangstellenden méér over zijn idealen, doelen en werkwijzen vertellen in een tweetal voorlichtingsbijeenkomsten in haar logegebouw aan de Stationsstraat 16 te Middelburg WIE ZIJN ZE, WAT WILLEN ZE? (zie ook de website www.lacompagniedurable.nl) zaterdag 5 november om 14.00 uur: theorie; een levendige inleiding met open discussie over wat de Vrijmetselarij is *vrijdag 11 november om 20.00 uur: praktijk U maakt.als gast een normale vrijmetselaarsbijeenkomst mee. Het lidmaatschap van de Loge staat alleen open voor mannen, maar iedereen is op deze voorlichtingsbijeenkomsten welkom: mannen én vrouwen, jongeren en ouderen, van elke etnische en levensbeschouwelijke/godsdienstige achtergrond een doorsnede van onze Nederlandse maatschappij. irf*v/ De vrijwilligers van de Zonnebloem geven elke dag kleur aan het leven van zieken, gehandicapten en hulpbehoevende ouderen, leder op hun eigen manier, in hun eigen omgeving. Door samen een blokje om te gaan, door een huisbezoekje of als begeleider bij Zonnebloem uitstapjes en vakanties. nlnil - jétÊÉfr Ook bij jou in de buurt is de Zonnebloem op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Naar mensen die dichtbij iets willen betekenen voor een ander. En naar men sen die de vrijwilligersorganisatie in beweging willen houden met hun financiële steun. Kijk op www.zonnebloem.nl of bel met 0900- 50004000. Want de Zonnebloem is ook op zoek naar jou. fCBF" HHRB Nationale Vereniging Boek nü deze supercomplete autovakantie naar één van de mooiste streken van Duitsland, het Sauerland. Gekenmerkt door prachtige heuvellandschappen is dit een perfect gebied voor wandelingen en in de winter volop wintersportplezier. Wij selecteerden voor u het sfeervolle 3-sterren hotel Haus Keuthen in Ellering- hausen in de omgeving van het bekende Winterberg. Het intieme Haus Keuthen heeft slechts 27 kamers, dus wacht niet te lang met boeken... ELLERINGHAUSEN Het kleine gouddorp Elleringhausen wordt omgeven door een prachtig heuvellandschap waar u o.a. de bekende wandelroute Rothaarsteig kunt bewandelen. Tijdens het winterseizoen zijn in de wintersportplaat sen Willingen en Winterberg, op 30 minuten rijden van uw hotel, volop ski-, langlauf- en winterwandelmoge- lijkheden. Voor authentiek Sauerland bezoekt u de pittoreske dorpen Olsberg en Goldhausen. HAUS KEUTHEN Dit zeer sfeervolle familiehotel ligt in het centrum van Elleringhausen en beschikt o.a. over een receptie, res taurant en fitnessruimte met sauna en solarium (tegen - betaling). Uw kamer is voorzien van televisie en een badkamer met bad en/of douche, toilet en haardroger. AANKOMSTDATA LR73611 Aankomst mogelijk van 17/10/2011 t/m 28/03/2012 Bij 3 dagen aankomst op ma. en wo BIJ 4 of 8 dagen aan komst op vr. Bij 5 of 8 dagen aankomst op ma.. 3 dagen (v/a 1/11) normaal v.a. C-'TS' nuv.a. 69 4 dagen normaal v.a. nü v.a. 89 5 dagen normaal v.a. nü v.a. 129 8 dagen normaal v.a. €^225 nü v.a. 219 Prijzen zijn per persoon, bij 2 personen. Inclusief: verblijf, ontbijtbuffet, picknicklunch, dinerbuffet, drankjes van 18.00-21.00 uur (fris, wijn, bier, koffie en tbee) en een Sauer- landkaart (gratis openbaar vervoer en koftingenkaart). Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en reis- en annule ringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17.50 per boeking, bijdrage Cala miteitenfonds C 2,50 per boeking van max 9 personen en toeristen belasting ca. 1,50 p.p.p.d. (ter plaatse te betalen, allen verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Boeken via internet typ in de adresbalk www.kras.nl/LR73611. Kies uw aankomstdatum, bekijk de prijsberekening, en klik op de button BOEK NU.Klik in het volgende scherm op'de actiecode invoeren'en typ hier WE640002 Nu wordt uw korting geactiveerd! Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v relsnummer LR73611 en actiecode WEG40002 Boeken met deze korting is mogelijk t/m 24 oktober 2011De in de advertentie genoemde aankomstdata en prijzen zijn onder voorbehoud. Actuele aankomstdata en prijzen vindt u terug op onze website waarom zou je meer betalen WEBWINKEL Uw voordeel: last van spanning in de rug of schouders? Het Shiatsu RBI massagekussen van Medisana helpt ontspannen. De rug wordt intensief gemasseerd met rolmassage, het zitvlak vibreert en het ruggedeelte bevat verplaatsbare infrarood warmte. Inclusief afstandsbediening. HD rolmassage voor de rug Vibrerende massage in zitvlak 4 massageknoppen en 3 selectiezones Normaal 119,95 Lezersprijs €89,95* "Exc I usief verzendkosten pzc.nl/webwinkel Categorie Gezondheid en Bewegen voor de lezers van deze krant! I deze krant! Nü vanaf Supercomplete 3-/4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland 20 korting bij 2 personen INCLUSIEF: verblijf In Haus Keuthen ontbijtbuffet picknicklunch dinerbuffet met drankjes Saueriandkaart ALL INCLUSIVE Datum Thema 19 november Gemeentespecial Kapelle 17 december Branchespecial: De Ondernemer en zijn. Meer informatie? deOndernemer Zeeland T 0118 - 434 070 E teamzeeland@bndestem-pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 44