I Mis het niet! PZC PZC Aangename lekkere witte wijnen Waar was jij toen...? pzc.nl/webwinkel pzc.nl/webwinkel zaterdag 29 oktober 2011 Goedgenoegen - Chenin Blanc 2011 Uitbundige fruitige witte wijn uitZuid- Afrika. Lichtgeel van kleur, aangena me geur van groene appels, peer en vers geplukte gele bloemen. Droge, frisse maar bovenal fruitige smaak met hinten van exotisch fruit zoals perziken meloen. Lange frisse fruitige afdronk. Licht gekoeld serveren als aperitief. Ook zeer goed bij visgerechten en milde kaassoorten. I Adviesprijs 6,95 Lezersprijs 3,95 Montasolo - Pinot Grigio IGT 2010 Verrassend droge witte wijn uit Italië. Licht strogeel van kleur met groene tinten. Uitbundige geur met indrukken van vers geplukte bloemen en kruiden. Fris en droog van smaak met impressies van appels, perziken en iets van honing. Lange afdronk met fruitige tonen en een klein zuurtje. Heerlijk als begeleider van groente, salades, vegetarische gerechten, deegwaren en visgerechten. Adviesprijs €7,95 Lezersprijs 4,95 Wairau Valley - Sauvignon Blanc 2010 Prachtige Nieuw-Zeelandse wijn uit Marlborough met een zeer uitbundige geur van exotisch fruit, citrus en tropisch fruit. Droge, volle smaak, rond en rijk met veel frisheid en intens fruitige indrukken van o.a. grapefruit, passievruchten meloen. Lange, nadrukkelijke afdronk, zeer fruitig en fris. Serveren bij luxe visgerechten, salades en diverse kaassoorten. Daarnaast perfect om als aperitief te drinken. Adviesprijs 9,95 Lezersprijs 5,95 categorie wijnen BON Aangename lekkere witte wijnen Hierbij bestel ik: (aantal) x 6 flessen Goedgenoegen - Chenin Blanc 2011a 3,95 per fles (aantal) x 6 flessen Montasolo - Pinot Grigio IGT 2010 a 4,95 per fles (aantal) x 6 flessen Wairau Valley - Sauvignon Blanc 2010 a 5,95 per fles Verzendkosten: Vanaf 24 flessen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder flessen draagt u 5,95 bij. QMQV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om i.o.v. Wegener Media BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. De eerste weektrekking van de Abonnee Win Weken komt in zicht, over 8 dagen is het ai zover! Doet u al mee? Meedoen is gratis waarbij u mee dingt naar de superhoofdprijs: een droominterieur t.w.v. 10.000,-. Daarnaast geven wij vele andere prijzen weg, zoals luchtballonvaarten, Samsung tabiets, reischeques en nog veel meer! Wij zijn blij met onze abonnees. Daarom orga niseren wij, speciaal voor u, ook dit jaar weer de Abonnee Win Weken. Als deelnemer maakt u tijdens de 5 weektrekkingen in november en december iedere keer weer opnieuw kans op vele mooie prijzen. En daarnaast vindt in januari de eindtrekking plaats, met als super hoofdprijs een interieurcheque t.w.v. 10.000,-. Het enige wat u hoeft te doen om ook in aanmerking te komen voor deze prijzen is u inschrijven! Hoe werkt het? 1. Schrijf u vóór 6 november éénmalig in op www.pzc.nl/winweken 2. U dingt automatisch mee naar de prijzen in de 5 weektrekkingen en de eindtrekking 3. Houd vanaf 11 november uw krant en de actiewebsite in de gaten voor de bekendmaking van de prijswinnaars Heel veel geluk! Voorwaarden U dient op het moment van de trekking een doorlopend abonnement te hebben bij de PZC. Alle trekkingen vinden plaats onder toezicht van een notaris en worden gepubliceerd op de actiewebsite. Prijswinnaars krijgen de gewonnen prijs op het opgegeven adres toegestuurd. Medewerkers van Koninklijke Wegener NV zijn uitgesloten van deelname Alle prijzen zijn na hëffi ng van kansspelbelasting. De volledige actievoorwaarden vindt u op de actiewebsite. Schrijf u gratis in vóór 6 november 2011 om mee te doen met alle trekkingen! www.pzc.nl/winweken 088-013 99 22 Lokaal tarief Openingstijden telefoonnummer: ma. t/m vr. 10.00 tot 17.00 uur. zo. 10 00 tot 12.00 uur s» 7S0 m ABONNEE VOORDEEL J^ijerkarnjTJ We hebben erg veel plezier van onze set! Ik hoop dat de actie nog vaker wordt georganiseerd. Je hoeft er niets voor te doen en het voelt als een waardering voor je lidmaatschap. De heer A. Poelen - Winnaar (2010) Philips Home Cinema set Onvergetelijke wereldgebeurtenissen Soms gebeuren er dingen in Nederland of de wereld die zo'n impact hebben, dat we ze nooit meer vergeten. Vaak weten we nog precies waar wij waren toen we ze via de krant, televisie, radio of internet vernamen. De serie Waar was jij toen...? doet verslag van dergelijke gebeurtenissen. Dit is een unieke combinatie van 2 dvd-boxen: één met belangrijke gebeurtenissen in Nederland (o.a. de stormramp 1953, de vuurwerkramp en de moord op Pim Fortuyn) en één van de wereld (o.a. val van de Berlijnse muur, atoombom Hiroshima en de moord op J.F. Kennedy). Speelduurca. 410 minuten, Nederlands gesproken. Adviesprijs €49,95 Lezersprijs €24,95* 'Exclusief verzendkosten categorie dvd's en games BON - WAAR WAS JIJ TOEN....? Hierbij bestel ik: x Waar was jij toen...? a €24,95* Exclusief 3,95 verzendkosten. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. VOORLETTERSVOORNAAM NAAM OM OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING*: Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Waar was jij toen...?'. Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 42