ÉSSf mmm lartverzorqii RIET de JONGE-van der PEIJL PfP familieberichten IHBnseniinq.nl zaterdag 29 oktober 2011 familieberichten 141 Joke Duivenvoorde Nettie Hollemans De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Zonder moeder, zus, schoonmoeder en oma is alles anders. Het doet ons goed zoveel brieven, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en zus Sara Magdalena Almekinders-de Blaeij Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven. Kinderen en kleinkinderen Oostburg, oktober 2011 In plaats van kaarten. Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij je zo verschrikkelijk missen'in alle dagelijkse dingen, was er één ding dat ons heeft gesterkt en getroost, het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het onverwachte overlijden van mijn man en vader Adrie Lepoeter Dit heeft ons gesteund in ons verdriet. Maddij Lepoeter - van Loo André Lepoeter Eversdijk, oktober 2011 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Leintje van Belzen-Wouters heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke danlc daarvoor. Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, oktober 2011 Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor het door u betoonde medeleven na het, kort na elkaar, overlijden van onze lieve ouders Leo Bostelaar en Nelly Bostelaar - Vader De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen zijn voor ons een grote steun geweest. Weert: André en Truus Kamperland: Anneke en Aart Vlissingen, oktober -2011 Daar het ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te benaderen willen wij u langs deze weg hartelijk danken voor uw medeleven en belangstelling na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma. Uw aanwezigheid, uw schriftelijke condoleances en bloemen hebben ons gesterkt en getroost in ons grote verdriet. Kees de Jonge Kinderen en kleinkinderen. Kruiningen, oktober 2011 Het qemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Middelburg, oktober 201 1 bachweg 2 j 4337 xd middelburg t. 0118 46 22 05 f www.hjobse-uitvaart.nl Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en "opoe" Johanna de Meulmeester-de Ridder zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, oktober 2011 (jor/w/is ffffeuw/ulo/sst hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw bezoek, schrijven of aanwezigheid bij de crematieplechtigheid. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Nelly Kleinendorst Kinderen en kleinkinderen Uitvaartcentrum H. Jobse Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te benaderen, willen wij u langs deze weg bedanken voor de ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes en de hartverwarmende belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man en onze vader en opa Abraham Kluijfhout Alle lieve reacties hebben ons een enorme steun gegeven om het verlies te verwerken. Onze oprechte dank daarvoor. T/ Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen tel: 0118-413 417 www.UZZL.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41