ov&ibü&ï Fiene Janna Claartje Yinthe i O Jacoba Jannetje Proos - Verhulst Koos Proos - Verhulst Herbert Kettner Herbert Kettner Herbert Kettner, internist Wim Roose Wim Roose ei IDensenlinq.nl zaterdag 29 oktober 2011 familieberichten 139 Zo onverwacht en zo blij zijn wij met de geboorte van ons vierde kleinkind Dochter van Gert-Jan en Rianne Mensink-Kleijn Zusje van Teun Kleindochter van J.J. Kleijn en M.J. Kleijn-Koning 27 oktober 2011 J.P. Coenlaan 7 4562 AJ Hulst y A Geboren op 18 oktober 2011 Dochter van Nienke en Roderik de Nooijer Kleindochter van Annemarie van Dijke Suus Zabicki Nichtje van Amber Zabicki Goeman Borgesiusstraat 56 4384 JR Vlissingen V y v Tot ons grote leedwezen is overleden de heer A.J. Groenenberg Penningmeester van onze vereniging. Zijn inzet voor het ouderenwerk in Goes zal altijd in onze herinnering blijven. Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen heel veel sterkte in dit grote verlies. Bondenberaad Groot Goes liefde die zij ons geschonken heeft, is na een kort ziekbed overleden, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma -Koos- echtgenote van Adriaan Proos 15 - 12 - 1995 Biezelinge, t Kapelle, 27 maart 1921 27 oktober 2011 Je liefhebbende kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Zorgcentrum "Cederhof". Correspondentieadres: Fam. Boogaard, Ceresstraat 10,4421AV Kapelle Bedankt alle medewerkers en vrijwilligers van "Cederhof" voor de goede zorgen en aandacht besteed aan onze moeder. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 31 oktober van 19.30- 20.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. We nemen gezamenlijk afscheid op dinsdag 1 november om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 15.15 uur gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Kapelle. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn lieve zuster en onze tante Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verlies. Jannie Groenleer - Verhulst neven en nichten We zouden samen opgaan, hebben we elkaar beloofd en als het donker wordt en we de weg kwijt raken of als onder het lopen mijn hand uit de jouwe glijdt dan wacht ik op je en als ik achterraak wacht dan op mij. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze lieve vader en opa "oud internist" *26-4-1938 f 27-10-2011 Driewegen: Annelies Nieuwenhuijse Donna Driemond: Mark Delft: Krista en Rick Rianne, Anouk, Tijs Boulder (Colorado USA): Albert en Irina Baandijk 5, 4438 NP Driewegen De begrafenis zal, in navolging van zijn wens, in stilte plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Condoleance alleen schriftelijk Geen bezoek aan huis Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw: de hemel en de aarde Tot het laatst zorgend en betrokken is -na een kortstondig ziekbed- op ruim 82 jarige leeftijd rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Johanna Maria Riemens Jo~ echtgenote van L. Louwerse Serooskerke (W), Middelburg, 27 april 1929 28 oktober 2011 Middelburg: L. Louwerse Julianadorp: Annelies en Jan Kunst-Louwerse Den Helder: Michel en Sandy Kunst-Sevilla Utrecht: Chantal Kunst Onze dankgaat uit naar dr. C.J.E.M. Atbers, huisarts te Middelburg, voor de respectvolle begeleiding en naar de medewerkers van Sint Jans Hospice de Casembroo t voor de liefde volle verzorging. Bleek 9 4331 EK Middelburg Wij willen haar gedenken in een afscheidsbijeenkomst, die zal worden gehouden woensdag 2 november om 15.00 uur, in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Jo wilde herinnerd worden, zoals ze is gekend. Geen bezoek Geen bloemen Met verdriet hebben wij vernomen van het overlijden van onze ex-maat, de intern ist Hij wordt door ons herinnerd als een markante persoonlijkheid en een zeer betrokken arts. Vele jaren heeft hij met veel inzet bijgedragen aan de medisch-internistische zorg op Walcheren. Wij leven mee met Annelies en familie. Maatschap Interne Geneeskunde en Maag-Darm-Leverziekten Admiraal De Ruyter Ziekenhuis Op donderdag oktober zon is overleden Herbert Kettner was jarenlang een zeer gewaardeerd lid van de medische staf in het ziekenhuis in Vlissingen. Wij wensen zijn naasten veel sterkte toe. Namens het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis Raad van Bestuur Vereniging Medische Staf Stuur uit mijn as voor alle winden, dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden, naar alles wat het eens beminde, naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. Na een periode van afnemende vitaliteit is toch nog onverwacht overleden onze broer en zwager Willem Jacobus *27 augustus 1950 Vlissingen t 26 oktober 2011 We missen hem. Roderwolde: Mien en Jo Middelburg: Piet en Inge Correspondentieadres: P. Roose Stadsschuur 54 4331 KS Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 1 november van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit voor de herdenking van Wim om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en herinneringen te delen in Grand Café Willem, Oranjelaan 1 7, 4332 VA Middelburg. Onverwacht ontvingen wij het bericht dat is overleden Wim had een speciaal plekje binnen onze familie. Hij wordt gemist. Middelburg A.N. Minderhoud Leiden Irjez en Michiel Nieuw- en Sint Anneke Joosland Jessica, Jacco, Jos 's Gravenpolder Jolijna en Erwin Midddelburg Heieen en Erik Rachel, Timo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39