Exclusief MOEZEL www.mensenlinq.nl dlensenlinq.nl URN WINKEL. Genieten aan de digitaal tastbaar gedenken alle overlijdensberichten online directe links naar social media e-mailservice famlieberichten webwinkel voor gedenkmonumenten 4 online assortiment urnen assieraden KRAS zaterdag 29 oktober 2011 voor de lezers van deze krant! I 4-/5-/6-/8-daagse autovakantie Duitsland Aankomstdata en prijzen Voor meer informatie en boekingen: Deze winter genieten van overheerlijke wijnen, natuur én historie? Boek dan deze autovakantie naar het wijnstadje Löf aan de Moezel! Wandel door het unieke wijnlandschap met typische steile hellingen en terrassen en bewonder het prachtige uitzicht op het dal van de Moezel. Vanuit Löf kunt u ook de historische steden Koblenz en Trier en romantische wijndorpjes als Cochem en Traben- Trabach bezoeken. U, als lezer van deze krant, kunt deze reis exclusief boeken t/m 30 november én u ontvangt bij aankomst een fles heerlijke Sekt en huisgemaakte pralines op de kamer! Löf en omgeving Wijnstadje Löf ligt aan de Moezel en heeft een prach tige parochiekerk met opvallende 16e-eeuwse glas ramen. Bezoek de nabij Löf gelegen stad Koblenz met het betoverende Schloss Stolzenfels. Geniet van de heerlijke moezelwijnen in het belangrijkste wijncentrum van de streek, Traben-Trarbach. Of ga naar het schilderachtige stadje Cochem, één van de meest populaire plaatsen aan de Moezel met pit toreske steegjes, straatjes met fraaie vakwerkhuizen en de middeleeuwse Rijksburcht. Hotel Lellmann Dit gezellige 3-sterren familiehotel ligt aan de Moezel, in het centrum van het wijnstadje Löf. Het hotel beschikt o.a. over een lift, restaurant, bar en gratis parkeergelegenheid (beperkt), wellnesscenter met binnenzwembad en whirlpool (gratis), beautycen trum en kapsalon (tegen betaling), sauna (ca. 8 p.p.) en solarium (ca. 11 p.p.). 4 dagen Boeken via internet: Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR17518 Kies uw aankomstdatum, bekijk de prijsberekening, en klik op de button BOEK NU. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reis- nummer LR17518. Deze reis is exclusief voor u als lezer van deze krant te boeken t/m 30 november 2011. De in de advertentie genoemde aankomstdata en prij zen zijn onder voorbehoud. Actuele aankomstdata en prijzen vindt u terug op onze website. waarom zou je meer betalen L Exclusief voor u te boeken t/m 30 november! 4 dagen v.a. 69 5 dagen v.a. 89 6 dagen v.a. 99 8 dagen v.a. 139 (aankomst vrijdag) (aankomst maandag) (aankomst zondag) (aankomst vrijdag) 6=5 actie: 6 dagen verblijven, maar 5 dagen betalen! Geldig bij aankomst van 6/11 t'm 11/12 Inclusief: verblijf in Hotel Lellmann inclu sief ontbijtbuffet en bij aankomst een fles Sekt en huisgemaakte pralines op de kamer. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en reis- en annuleringsverzekering. Reserveringskosten 17,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (beide verplicht). Optioneel: dagelijks diner 16 p.p.p.n. of 1 x een 5-gangen diner met wijnproeverij 22 p.p. Aankomst tussen 4/11/2011 en 30/3/2012 A 0 Mensenlinq.nl is een digitaal monument. Een ontmoe tingsplaats voor naasten en nabestaanden. Zoek, vind en reageer. Hier vindt u alle familieberichten uit de dag- en weekbladen. Even als actuele nieuwsfeiten uit diverse dagbladsites. Mensenlinq-urnwinkel.nl is de webwinkel voor gedenk- artikelen. Hier vindt u het grootste assortiment bij zondere urnen, assieraden, gedenkartikelen. Overzich telijk, eenvoudig bestel len, snelle levering en een uitstekende service.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 38