GEZOCHT OVERVALLER (M/V) Wintersportvakanties met 24 UUR/DAG AANMELDEN? www.burgernet.nl #burger Landal Rehrenberg in Viehhofen - Vakantie in het Zillertal in Uderns, nabij Fügen en Skigebied Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Kaltenbach 8 dagen al vanaf 420,- p.p. zaterdag 29 oktober 2011 Burgernet is een uniek samenwerkingsverband van burgers, gemeente en politie, om de veiligheid in woon- en werkomgeving te bevorderen. Inwoners en medewerkers van bedrijven kunnen zich hiervoor aanmelden bij een telefonisch netwerk. Na de melding van een misdrijf of vermissing bij de politie, krijgen deelnemers aan Burgernet een bericht van de meldkamer, met de vraag uit te kijken naar een duidelijk omschreven persoon of voertuig. Burgernet is al in 64 gemeenten ingevoerd en telt 200.000 deelnemers. Mede dankzij subsidie van de Provincie Zeeland wordt Burgernet in alle Zeeuwse gemeenten tegelijk ingevoerd. Wij zoeken: Verdachten van een winkeldiefstal of overval, tussen de 8 en 88 jaar, met blond, bruin of zwart haar, al dan niet in het bezit van een bivakmuts. Ook verdachten van tasjesroof, inbraak, vernieling, vandalisme of brandstichting kunnen reageren. Wij bieden: Snelle opsporing en aanhouding, en een- veilige woon- en werkomgeving, dankzij oplettendheid en medewerking van de deelnemers aan Burgernet. Hoe werkt Burgernet: Met Burgernet kan het publiek de politie helpen zoeken naar een verdachte, een voertuig of een vermist persoon. Indien de hulp van Burgernet nodig is, ontvangen de deelnemers in de omgeving van de zoekactie een gesproken bericht, e-mail of'sms. Wie iets heeft gezien dat interessant is voor de politie, belt direct een gratis nummer. Zo kan de politie gerichter en sneller actie ondernemen. Na afloop van de zoekactie krijgen, alle deelnemers een bericht met informatie over het resultaat. Niet alleen de politie kan Burgernet gebruiken. Ook de brandweer of andere hulpverleners kunnen Burgernet inschakelen, bijvoorbeeld om te waarschuwen tegen de verspreiding van gevaarlijke stoffen. Meedoen aan Burgernet? Meld je aan via www.burgernet.nl. ledereen die 16 jaar of oudèr is en in Zeeland woont of werkt, kan meedoen. Hiervoor moet je wel een vast of mobiel telefoonnummer opgeven. Met den ■eigen inlogaccount en wachtwoord heb je toegang tot Burgernet en kun je je eigen gegevens beheren. Na ontvangst van een bevestiging ben je deelnemer en kan de politie je benaderen. Meer informatie krijg je op www.burgernet.nl of via je gemeente. Py LITI E De piste onveilig maken, relaxen in het wellnesscenter of van het zonnetje genieten terwijl de kinderen leren skiën? Het kan bij Landal Rehrenberg, gelegen op een helling met prachtig uitzicht over het Glemmerdal. Als de condities goed zijn is het mogelijk tot aan de rand van het park te skiën. Het skigebied van Saalbach-Hinterglemm, met meer dan 200 km aan pistes, ligt op ca. 9 km afstand. De comfortabele appartementen (max. 4 pers. en max. 6 pers.) zijn ondergebracht in chalets in typisch Salzburgerlandse stijl. De appartemen ten beschikken over een terras of balkon met meubilair. Er is een mogelijkheid tot bijboeken van ontbijtbuffet en/of halfpension. Inbegrepen: verblijf o.b.v. logies (min 3 nachten), opgemaakte bedden bij aankomst, 5% korting op skihuur (via skiverhuur naast de receptie) en gebruik verwarmd buitenzwembad en kleuterbad (binnen). Vanaf prijs: Week 302,-* Weekend 151,-* Midweek 202,-* prijzen per appartement, voor max. 4 personen, geldig bij verblijf binnen 26/11-24/12. Deze actie is ook geldig voor verblijven in de periode 07/01-18/02 en 03/03 06/04. Aankomst dagelijks mogelijk, m.u.v. 31/03-07/04 (alleen zaterdag). Ter plaatse te betalen: verplicht: servicekosten: 7,50 per boeking; toeristenbelasting: ca. 1,40 p.p.p.n. t/m 15 jaar gratis; bedlinnen: 6,75 p.p. per set. Het rustige en gemoedelijke dorpje Uderns ligt in het hart van het Zillertal tussen Kaltenbach (ca. 2 km) en Fügen (ca. 1,5 km), beide met hun eigen skigebied. Een echt rustpunt in het levendige Zillertal met al zijn mogelijkheden. Uderns biedt gelegenheid tot rodelen en tot het schaatsen op een natuurijsbaan. Het geheel gerenoveerde Hotel Wöscherhof opent in december haar deuren en biedt alle fa ciliteiten die u kunt verwachten van een goed ho tel. Het beschikt o.a. over ruime (familie)kamers, zwembad en een wellnesscentrum. Het hotel ligt nabij het dorpscentrum en de gratis skibus naar Kaltenbach (Hochzillertal) en Fügen (Spieljoch) stopt op ca. 150 m. Inbegrepen: verblijf o.b.v. halfpension (culinair 5-gangendiner), welkomstdrankje, middagsnack en koek/gebak in de namiddag, lx fles prosecco op de kamer, lx voucher per boeking t.w.v. 40,- voor beautybehandelingen of massages (niet inwisselbaar voor contant). Lezersprijs* vanaf 420,- (2pk) en 492,- (2/4 pk) prijs per persoon. Aankomst dagelijks van 09-12 t/m 07-04-2012. Van 17-12 t/m 07-01 en 18-02 t/m 03-03 geldt een minimum verblijfsduur van 7 nachten. Kort verblijf ook mogelijk. Extra bed: t/m 5 jaar gratis; 6 t/m 10 jaar 50%; 11 t/m 14 jaar 30%; vanaf 15 jaar 20% (per 2 volbetalende). De genoemde vanaf prijzen gelden bij aankomst op 9 en 10 december 2011. Voor overige kamertypen en prijzen zie www.vrijuit.nl/wegener Niet inbegrepen (bij beide aanbiedingen): reserveringskosten 15,- per boeking, verplichte bijdrage Calamiteitenfonds 2,50, eventuele reis- en/of annuleringsverzekering en toeristenbelasting. Deze arrangementen zijn uitsluitend rechtstreeks te boeken bij Vrij Uit, via internet www.vrijuit.nl/ Wegener of telefonisch: 0900 - 874 58 48 (15cpm), o.v.v. reiscode 0SAV10W (Viehhofen) of 0TIHJ1W mr nl/webwinkel (Uderns). De reserveringsafdeling van Vrij Uit is geopend van maandag tot en met vrijdag van 09.30 m categorie reizen (gezinsvakanties) tot la0° uur-en °P zateidaë van 09-30 tot 1700 üur- °Preizen met Vriiuit ziin de ANVR/SGR-voor- JZ £j\j categorie reizen (gezinsvakanties) waarden van toepassing.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 16